Show 3 Düğün Salonu

Herkesin kapısını çalmasını istediği aşkınıza yakışır düğün organize etmek Show 3 Düğün Salonu'nun en özel görevi olacak! Her şey dâhil paketlerimizle diğer hazırlıklarınıza kolayca bütçe ayırarak kaliteli bir düğüne sahip olacak ve tecrübeli organizasyon sorumlularımızla eksiksiz gecenin prens ve prensesi olacaksınız.

Yıllarca yaşadığınız aşk hikâyesini düğün hikayesine dönüştürmek için her imkanı salonumuzda bulacak ve farklı fikirlerinizi gerçekleştireceksiniz. Başından sonuna kadar eşsiz olacak geceniz yeni trendlerin toplandığı bir düğün haline gelecek ve dostlarınızın ilgi odağı olacak. İç ısıtan atmosferimizi her mutlu çiftle buluşturmak için sabırsızlanıyor ve sizlere yardımcı olmak için kendimizi günden güne daha da geliştiriyor olacağız!

Show 3 Düğün Salonu Olarak Kaç Kişilik Hizmet Kapasitemiz Mevcut?

Modern bir düğünün kapısını aralayan Show 3 Düğün Salonu olarak toplanda 750 kişilik kapasiteyle hizmet verip yolumuza devam etmekteyiz. Kendimizi sürekli aynı dekorasyon tekrarlarının içine sokmayarak sizlere kimsede denk gelemeyeceğiniz eşsiz bir gece yaşatacağız. Tıpkı aşkınız gibi!

Gelin yolunda ışıklandırma ve konfeti gösterileriyle ışıklar arasından çıkıp konuklarınızla buluşacak gelinliğiniz coşku ve mutluluk gözyaşlarını bir arada yaşatırken orkestramızın profesyonel ellerden yükselecek notaları da gece boyu sınırsız eğlencenin yol göstericisi olacak.

Show 3 Düğün Salonu'nda Neler Var?

 • Nişan, kına, sünnet, düğün, özel davet etkinlikleri
 • Düğüm ikramları(kuru pasta, içecek ve düğün pastası)
 • Son teknoloji ses sistemi, renkli spot aydınlatma gösterisi, gelin yolunda sis gösterisi
 • Tüm gece kayıtta olan hd kayıt kalitesinde olan kamera, fotoğraf çekimi
 • Davul şov
 • Servis personeli eşliğinde düğün pastası kesimi
 • Canlı müzik, profesyonel orkestra ekibi
 • Farklı konsept seçenekleri gibi birçok hizmeti salonumuz sınırları içerisinde yaşayacaksınız. Bunlara ek olarak sınırsız gelin odası hizmetleri ve konuklarınız için bebek odası, mescit, lavabo gibi bölgelerin hizmeti de tamamen salon personelimizin himayesinde tüm gece kontrol altında olacaktır.

Dönemsel indirimli fiyat tekliflerimizden yararlanıp yukarıda saydığımız hizmetlere en mutlu gününüzde sahip olmak için mutlaka bizlerle iletişime geçin!

Show 3 Düğün Salonu'na Nasıl Gelebilirsiniz?

Asya ile Avrupa’yı zarafetle birbirine bağlayan İstanbul’un Sancak Tepe bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için İstanbul Çevreyolu Yolu veya E80 karayolunu izlemeniz gerekecektir. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak içinde Beykoz tarafından 14M numaralı otobüs sonrasında 522B numaralı otobüse binerek ulaşacak, Sirkeci tarafındansa Marmara’yla 9Ç numaralı otobüs hattını kullanacak güzergâha geçip oradan 131YS numaralı otobüsleri kullanarak ulaşabileceksiniz. Ataşehir bölgesinden gelecek konuklarımız için rota oluşturmak gerekirse de Ülker Sport Arenadan 10A, 13 ve 16M numaralı otobüslerden herhangi birine binip sonrasında 19E aktarması yaparak eşsiz sürprizleri yaşayacağınız salonumuza ulaşacaksınız. Her bölgeden gelişmiş ulaşım araçlarına yakın durak seçeneklerimizle ulaşmanız epey kolay olacaktır.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüzü Burada Yaptık çok memnun kaldık. Kaliteli bir hizmet veriyorlar. Tavsiye ederiz.

 2. Puan

  Çok güzel bir düğün salonu, görülmeye değer bir tesis, düğünümüzde herşey çok güzeldi ve hiç bitmesin istedik, sonsuz teşekkürlerimizle, emeği geçenlere saygılar sevgiler.

Yorum yaz