Sheraton Grand İstanbul

İstanbul’da Ataşehir’in kalbinde bulunan Sheraon Grand İstanbul ile büyüleyici bir düğün organizasyonu yapmaya hazır olun. Yemekli olarak 500 – 750 kişi kapasiteli olan salonda aynı anda birden fazla düğün de yapılabiliyor. Şerin merkezinde yer almasıyla ulaşımı kolay olan otelin mekanında açılır kapanır tavan mevcuttur. Bu sayede hava koşullarına göre salon ayarlanır. Tecrübeli ve uzman personelleriyle birlikte gecenizin güzel bir şekilde geçirmenizi amaçlayan Sheraton Grand İstanbul’da açık davet alanı bulunmamaktadır. Büyüleyici ve kaliteli zaman geçirerek gecenize güzellik katacağınız bu salonda etkileyici bir organizasyon yapmak artık çok kolay. Sheraton Grand İstanbul gecenizi muhteşem kılmak için sizleri bekliyor.

Sheraton Grand İstanbul’un Sunduğu Fırsatlar Nelerdir?

Sheraton Grand İstanbul ’un size sunduğu fırsatlar saymakla bitmiyor. Kapalı alan kapasitesi 750 – 1.000 kişi olan mekanda yemekli bir organizasyonda 500 – 750 kişi kapasiteye sahiptir. Ayrıca Sheraton Grand İstanbul’un kokteyl kapasitesi 750 – 1.000 kişi kapasitesindedir. Büyüleyici bir şehir manzarası bulunan salonda ayrıca açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü gibi birçok organizasyon yapılmaktadır. Sheraton Grand İstanbul’da bunlarla birlikte baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü de gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz uzaktan gelen davetlileriniz için 150 - 200 kişi arasında konaklama kapasitesi bulunmaktadır.

Yemek servisinin sağlandığı Sheraton Grand İstanbul ’da dilerseniz önceden gelerek menü tadımı yapabilirsiniz. Eğer dilerseniz menüde değişiklik yapma olanağınız da vardır. Çocuklara özel menüleri de bulunan mekanda ayrı olarak diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüler de bulunmakadır. Haftanın günlerine göre organizasyon fiyatları değişmekte olan mekanda, hafta içinde düzenlenen yemekli organizasyon fiyatı kişi başı 150 – 200 TL’dir. Eğer hafta sonunda yemekli bir organizasyon düzenlemek isterseniz; kişi başı fiyatı 200 -300 TL arasında değişiklik gösterir.

Sheraton Grand İstanbul’un Bilinmesi Gereken Hususi Noktaları Nelerdir?

Birçok organizasyona ev sahipliği yapılan salonda, özel olarak organizasyon sorumlusu sağlanmaktadır. Güler yüzlü personellerin yardımı ile gecenizin tadına varabilirsiniz. Kolonsuz salonuyla dikkat çeken salon şehrin merkezinde yer almasıyla fazlasıyla tercih ediliyor. Engelli girişi de bulunan mekanda after party alanı da bulunmaktadır. Böylece organizasyonunuz sonrasında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Havai fişek ve benzeri araçların kullanılmasının yasak olduğu bu yerde aynı zamanda ışık, ses ve sahne hizmeti bulunmamaktadır. Ayrıca organizasyon firması, fotoğrafçı veya catering firması da getirmek Sheraton Grand İstanbul tarafından uygun görülmemektedir. Açık hava alanı bulunmayan mekanda, 250 – 500 araba kapasitesi olan otopark da mevcuttur. Aynı zamanda vale hizmeti bulunduğundan aracınızı rahatlıkla güvenli ellere bırakabilirsiniz. Böylece gerisini düşünmenize gerek kalmaz.

Sheraton Grand İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sheraton Grand Ataşehir’in merkezinde olmasıyla tercih edilen bir mekandır. Bu sayede ulaşımı kolay olan otel tam olarak Ülker Arena’nın hemen yanında yer alıyor. Avrupa Yakası’na da kolay ulaşım sağlayabilecğiniz iki köprünün bağlantı yolları ve çevreyolu da yakındır. Sheraton Grand İstanbul ile ilgili daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com Organizasyon Danışmanlık Servisi’nden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte sitede bulunan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayarak da iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Ahmet Karasu
    Puan

    Sheraton markasının otellerinden hiç pişman olmamıştık zaten. Ancak düğün organizasyonumuzda da ev sahibi olacağından habersizdik. DüğünBuketi.com sayesinde böyle bir yer bulduk ve organizasyonumuz harika geçti. Hem Sheraton’a olan güvenimiz tazelendi, hem de DüğünBuketi.com gibi güzel bir organizasyon düzenlemiş olduk. Böylesine güzel bir siteyi ”Kesinlikle ziyaret edilmesi gereken siteler” başlığımıza ekledik 🙂 Teşekkürler Sheraton ve DüğünBuketi.com ekibi 🙂

Yorum yaz