Ankara Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel dikim

Sheda Modaevi

Ankara gelinlikçisi Sheda Modaevi, Çankaya ilçesinde gelinlerini bekliyor. 3000 TL’den başlayan fiyatları ile en trend gelinlik modellerini sizlerle buluşturuyor. Birbirinden şık ve modern gelinlikler en uygun şekilde ve kısa sürede hazırlanıyor. Nişanlık, abiye ve günlük giyim malzemeleri de bulabileceğiniz firma her türlü ihtiyacınıza cevap verebiliyor. Model seçkisi ve sunulan imkanları daha detaylı öğrenmek isterseniz ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurarak talebinizi bildirebilirsiniz.

Gelinlik Fiyatları

Birbirinden modern gelinlik modelleri bulabileceğiniz mağaza kaliteli dikişleri ve tasarımları ile diğer gelinlikçilerden farklı olduğunu kanıtlıyor. Düğün salonunda evlenecek gelinler çoğunlukla prenses model tercih ediyor. Kapalı gelinler için de tesettür gelinlik modelleri mağazada yer alıyor. A kesim, tüllü, dantelli modeller kır düğünü ve plaj düğünlerinde çok ilgi görüyor. Havuz başı düğünlerin vazgeçilmesi ise balık modeller oluyor. Birçok çeşit gelinliğe sahip mağaza size en çok yakışan modeli bulmanızı sağlıyor.

Hazırladığı hazır kalıp birbirinden şık modeller arasında aradığını bulamayan gelinlere özel dikim ve özel tasarım gelinlikler sunuluyor. Beğenilen model vücut ölçülerinize göre dikiliyor. En fazla 3 prova sonrasında gelinliğiniz hazır hale geliyor.

Sheda Modaevi Gelinlik Fiyatları

3000 TL ile 5000 TL arasında değişen gelinlik fiyatları veriliyor. Gelinliğin kumaşından, işlenen detaylara kadar titizlikle seçen ve çalışan modaevi en zarif gelinlikleri sizler için hazırlıyor. Üstelik 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde gelinlikleriniz teslim ediliyor. Aklınızdaki tüm soru işaretlerine DüğünBuketi.com danışmanlarından cevap bulabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Bolero, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi, kuşak, gelin ayakkabısı ve gelinliğiniz için önemli tüm aksesuarlar modaevinde yer alıyor. Uzun gelin duvağı ve kısa gelin duvağınıza gelinliğinize uygun şekilde boncuk ve inci işlemeleri yapılıyor. Modaevi, nişanlıktan günlük kıyafetlere kadar aradığınız tüm hizmetleri bulunduruyor.

Sheda Modaevi Ulaşım

Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alan mağaza kişisel araç ve toplu taşıma ile kolay ulaşım sağlanacak konumda bulunuyor. 304, 317-7 numaralı otobüs hatları ve M1-M2- M3 metroları ile ulaşım sağlanabiliyor.

Sheda Modaevi Adresi: Tunalı Hilmi Cad. 111/5 Kavaklıdere Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve günlük giyim eşyaları da satılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Tadilat işlemleri ile gelinliğiniz başlangıç paketinde sağlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, gelin duvağı ve diğer gelin aksesuarları yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içerisinde gelinlikleriniz teslim ediliyor.

Sheda Modaevi organizasyon fiyatları ne kadar?

Sheda Modaevi organizasyon fiyatları Sheda Modaevi organizasyon fiyatları Sheda Modaevi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Sheda Modaevi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sheda Modaevi

Yorum yaz