Shaka Dance

Shaka Dance, İstanbul Kadıköy’ün en nezih muhitinde akademik metotlar ve lisanslı eğitmenler ile dans kursu hizmeti veriyor. Hem ulusal hem de dünya çapında isim yapmış eğitimcilerin ders verdiği Shaka samimi ortamı ve kaliteli eğitim tarzı ile dikkat çekiyor. Dansa olan tutkusunu eğitim programı içinde tüm kursiyerlere aşılamayı ilke edinen Shaka sanatsal duruşu ile adından övgüyle söz ettiriyor. Yediden yetmişe herkesten yoğun ilgi gören Shaka Dance düğün dansı kursları ile mutluluğa ilk adımını atacak olan çiftlerin de ilgisini çekiyor. Hem eğlenip hem de sosyalleşebileceğiniz sımsıcak bir ortam sunan Shaka düzenlediği gösteri ve organizasyonlar ile göz dolduruyor. En mutlu gününüzü unutulmaz bir düğün dansı ile taçlandıracağınız Shaka İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda sizleri bekliyor.

Shaka Dance ile Kendinizi Şımartın

Her yaş grubu için eğitim programlarının yer aldığı Shaka Dance, eğitim metotları ve lisanslı eğitimcileri ile dikkat çekiyor. Shaka; zumba, salsa, tango ve çocuklar için modern dans dersleri veriyor. Dansı yaşam tarzı olarak benimsemiş kurum kültürü ile hayranlık uyandırıyor. Türkiye genelinde pek çok kültür ve sanat etkinliğine katılım sağlayan Shaka, dans etkinliklerine ise öncülük ediyor. Oryantal, zumba, hip hop, lindy hop tarzlarının yanı sıra pilates dersleri de veren Shaka Kadıköy’ün en seçkin dans kursları arasında yer alıyor. Düğün dansı kursları ile yeni evlenecek çiftlerin vazgeçilmez adresleri arasında ilk sıralarda gelen Shaka düğün koreografileri ile göz dolduruyor. Shaka Dance, koreografi listesinden seçebileceğiniz düğün dansı ile düğününüzde davetlilerinize çok hoş bir sürpriz yapmanızı sağlıyor. Dilerseniz size özel koreografi de hazırlayan Shaka, yetenekleriniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda tarzınızı belirlemenizde de yardımcı oluyor.

Düğün Organizasyonunuzu Unutulmaz Kılın

Hem tarz hem de müzik açısından pek çok seçenek sunan Shaka hem Latin hem de salon dansları kategorisinde eğitim veriyor. Özellikle salsa ve tango örneklerinde görsel bir ziyafet sunan Shaka Dance hem eğlenceli hem de pratik bir eğitim programı sunuyor. Son derece nezih ve hijyenik bir ortamda eğitim veren Shaka, samimi ve güler yüzlü yaklaşımı ile size kendinizi ayrıcalıklı hissettiriyor. Ulaşım açısından son derece merkezi bir konumda hizmet veren Shaka, hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’ndan eğitime katılan kursiyerler için avantaj sağlıyor.

Dans kursu fiyatları ile cazibesini artıran Shaka, düğün dansı fiyatları ile fark yaratıyor. En mutlu gününüzde hem size hem de davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatan Shaka aşkı ve tutkuyu düğün dansınıza taşıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda Kozyatağı’nda hizmet veren Shaka Dance hem Kadıköy’den hem de diğer semtlerden pek çok kursiyere eğitim veriyor. Dans tutkunlarına ve dansa ilgi duyanlara akademik metotlar ile dans eğitimi veren Shaka ilgili ve özverili eğitimcileri ile dikkat çekiyor.

Dans Tutkunları

İstanbul Kadıköy’de alanında isim yapmış eğitmenler ile dans eğitimleri veren Shaka kısa ve uzun dönemli kurs programları sunuyor. Kurs bitimlerinde kursiyerlere gösteri ve organizasyonlara katılım fırsatı veren Shaka, dansa olan tutkusunu gözler önüne seriyor. Aynı zamanda kursiyerleri dans yarışmalarına hazırlaması ile de adından övgüyle söz ettiriyor. Latin dansları, salon dansları, düğün dansı ve modern dans kursları ile yoğun ilgi gören Shaka Dance kaliteli ve disiplinli eğitim anlayışı ile tercih edilirliğini artırıyor. Shaka Dance, düzenlediği Latin dans geceleri, pratik saati ve ayın dansı etkinlikleri ile dans kursları arasında fark yaratıyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Deniz & Kemal
    Puan

    İlk dansımız muhteşemdi. Çok duygusal ve hoş bir sürpriz yapmış olduk sayenizde kareografi tamamen bizim hikayemize aitti teşekkür ederiz.

Yorum yaz