Kayseri Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
120
Max

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Mekan giydirme
Etkinlik sorumlusu
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Shadow Cafe Restaurant Hakkında

Shadow Cafe Restaurant Kayseri ilinde her geçen gün gelişmekte olan Talas ilçesinde yer alıyor. İşletme modern dış tasarımı ve nitelikli personelleriyle ön plana çıkıyor. Shadow Cafe Restaurant çevrede eşi benzeri olmayan bir dış dizayna sahip. Nikah sonrası yemek konseptinde şehir merkezinde hizmet veriyor. İşletme bölgede nikah sonrası yemek dendiğinde parmakla gösteriliyor. Nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Shadow Cafe Restaurant içerisinde iki adet şık salonu bulunuyor. Şık salonlar işletmenin faaliyete açık kapalı alanları içerisinde yer alıyor. Birinci salon 50 kişilik kapasitesi ile ikinci katta konumlanıyor. Diğer salon ise daha kalabalık organizasyonlar için ikinci katta 70 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Her ikisi salonda geniş ve ferah bir alan olarak ön plana çıkarken, ekstra olarak da kirişleri bulunmuyor.

İki salonda da isteğinize uygun olarak salon düzenlemesi ve masa sandalye düzeni sağlanabiliyor. İki salon olmasının yanı sıra, işletme içerisinde sadece sizi özel hissettirmek adına bir düğüne izin veriliyor. Şehir manzarası davet boyunca size eşlik ediyor.

Shadow Cafe Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

İşletme 50 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet sağlıyor. Seçilen hizmet türünü ve seçtiğiniz paketin içeriğine göre fiyatlarda değişkenlik olabiliyor. Her bütçeye uygun nikah sonrası eğlence organizasyonları ile çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Shadow Cafe Bar işletmesinde nikah sonrası yemek konseptinde oldukça çeşitli hizmet veriliyor. Menü konusunda hızlı ve pratik yemek seçimi ya da menüde küçük ekleme çıkarma işlemlerine izin veriliyor. Davet öncesinde tadım yaparak damak tadınıza uygun lezzetleri tercih edebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et menülerine ek olarak çocuk menüleri de konuklarınızın tercih edebileceği seçenekler arasında yer alıyor. Mevsim meyve ve sebzeleriyle tatlandırılan yemekler özenle servis ediliyor.

Mekan dışı organizasyon ve fotoğraf çekim ekibi ile çalışabiliyorsunuz. Etkinlik sorumlusu bulunan mekan sizin için her detayla yakından ilgileniyor. Nikah sonrası eğlence etkinliğiniz planlı şekilde ilerliyor. Saat 23.30'a kadar yemek servisi ve müzik devam ediyor. Düğün tadındaki bu gece sizin için unutulmaz bir anı oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Shadow Cafe Bar Kayseri ilinin, Talas ilçesinde yer alıyor. İşletme rakiplerinin aksine oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Ulaşım birçok toplu vasıta ile sağlanabiliyor. Fakat toplu vasıtaya ihtiyaç duymadan da ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Adres: Yenidoğan, Fakülte İçi Küme Evleri, 38280 Talas/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan, fotoğrafçı, organizasyon firması getirebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde işletme tarafından belirlenmiş yemek hizmeti bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2 davet alanı, kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik saati 23.30'da sona eriyor.

Shadow Cafe Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Shadow Cafe Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Shadow Cafe Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Shadow Cafe Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Shadow Cafe Restaurant kapalı alan kapasitesi 50 - 120 kişiliktir,

Yorum yaz