Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Sezai Demirer Photography Hakkında

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan fotoğrafçı, organizasyonlarda anları ölümsüzleştirerek nesiller boyu aktarılacak hatıralar sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sizi ve sevenlerinizi aynı karede buluşturuyor. Dilediğiniz konseptte ve mekânda gerekli tüm ekipmanlarıyla yanınızda oluyor. Fiyatları 1000-1500 TL'den başlıyan Sezai Demirer Photography ile çekim türlerine göre fiyat değişebiliyor.

Çekim Türleri

Sezai Demirer, mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyor ve her anınızı kayıt altına alıyor. Dilediğiniz konsepte göre pek çok çekim türü yapıyor. Her türlü mekanda çekim yapma sözü veriyor. Çiftlerin talep ettiği manzaralar konuşuluyor ve mekanlar belirleniyor. Şehir dışında da hizmet sağlanıyor. Şehrin enfes manzarası önünde pozlar veriliyor.

Fotoğrafçı rahat bir ortam sağlayarak doğru yönlendirmelerle çiftin en güzel hallerini fotoğraflıyor. Ortaya büyüleyici fotoğraflar çıkıyor. Katalog çekimi başarıyla tamamlanıyor. Söz, nişan, kına gibi düğün öncesinde de Sezai Demirer Photography size eşlik ediyor. En mutlu gününüz sevdiklerinizle fotoğraf karelerinde yer alıyor.

Save the date ile düğün tarihi tüm sevenlerinize duyuruluyor. Çekim türünde yaratıcı teknikler kullanılıyor. Düğün gününde ise ilk hazırlık itibarıyla çekime başlanıyor. Düğün hikayesi oluşturuluyor ve sizin hikayeniz en romantik şekilde aktarılıyor. Düğün belgeseli ve düğün klipi hazırlanıyor. Trashday ile de düğün stresini atabileceğiniz bir çekim gerçekleştiriliyor.

Sezai Demirer Photography Fiyatları

Fiyatı çekim türüne, konsepte, kullanılan ekipmanlara ve aksesuarlara, verdiği hizmete göre değişkenlik gösteriyor. Fiyatları 1.000 - 1.500 TL'den başlıyor, çekim türlerine göre fiyat değişebiliyor.

Detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Sezai Demirer Photography; söz, nişan ve düğünde baştan sona sizinle hazırlanıyor. Düğün belgeseli ve hikayesi ile çocuklarınıza aktarabilmeniz için büyük bir fırsat sunuyor. Katalog ve konsept çekim taleplerinize göre şekilleniyor. Son zamanların popüler çekimleri

Save the date ve trashday ile yeniliklere açık kapı bırakıyor. Şehir dışında hizmet veriyor. Dış mekan çekimi özenle ayarlanıyor. Orijinal kopyalar zamanında teslim ediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde konumlanan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı Sezai Demirer Photography, çeşitli vasıtalarla ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Osmanağa Mahallesi yakınından geçen güzergaha 14AK, 16D ve 19F numaralı otobüsler, D-36 numaralı dolmuş, C-54 numaralı minibüs ile ulaşabilirsiniz. Marmaray ve M4 metro hattı da sizi götürecektir. Özel aracınız veya taksi ile gelmek isterseniz adres aşağıda yer almaktadır.

Adres: Osmanağa Mahallesi, Halitağa Caddesi, No:22, 34714 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli ve hikayesi, katalog ve konsept çekim, söz, nişan, kına çekimi, dış mekan, Save the Date Çekimi, Trashday imkanları bulunmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 - 20 gün önce iletişime geilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın geniş ekibi ve profesyonel aplikasyonları kullanıyor olması ilave özelliklerden birkaçı.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini ve stüdyo çekimi bu paket ile sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Farklı şehirlerde çekim imkanı ve hatta yurt dışı çekim seçeneği sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyon konusu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak değişiyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 4 haftadır.

Sezai Demirer Photography düğün fiyatları ne kadar?

Sezai Demirer Photography düğün fiyatları Sezai Demirer Photography düğün fiyatları Sezai Demirer Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Sezai Demirer Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sezai Demirer Photography

Yorum yaz