İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Kokteyl Fiyat
110 ₺
Hafta İçi
170 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
600
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
600
Max

Mekan Özellikleri

  • Açık alan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi

Seyr-i Göl Mira Wedding Hakkında

İstanbul’un Avcılar ilçesinde konumlanan Seyr-i Göl Mira Wedding, göl manzarası eşliğinde hayatınızın en özel gününde sizlerle birlikte oluyor. Hayallerinize yaklaşırken desteğini başarılı bir şekilde sunan mekan, geniş fiyat skalası ile karşınıza çıkıyor 110 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlara arasına giriyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mira Wedding bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı mevcut. Kır düğünleri için hazırlanan ve dekorasyonu ile harikalar yaratan mekan, bu bölümde 150 - 600 kişi arasında misafiri ağırlayabiliyor. Kapalı salonda ise 30 - 100 kişi misafir edilebiliyor.

Her iki davet alanında da hayallerinizdeki gibi kaliteli ve zarif fotoğraf çekimleri yapılabiliyor. Dış çekim için fotoğrafçı desteği sağlayan Seyr-i Göl, fotoğraf köşesiyle de mutlu anlarınıza hoş bir arka plan oluşturuyor. Göl manzarasına karşı 600 kişilik misafir ağırlarken, güler yüzlü ve tecrübeli ekibi de her anınızda yanınızda oluyor.

Seyr-i Göl Mira Wedding Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın davetleri için belirlediği fiyatlandırmalar 110 - 170 TL arasında değişiyor. Bu pakete canlı müzik ekibi de dahil oluyor.

Canlı müzik tercih edilmediği takdirde 1.800 TL’lik paketlerden de faydalanabilirsiniz. Bu paket içerisinde ses sistemi ve süslemeler yer alıyor. Detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu ücretsiz şekilde doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Mira Wedding kır bahçesinde düzenlenen organizasyonlar en güzel şekilde sürüyor. Nikah organizasyonları da bu alanlarda düzenleniyor ve ardından kokteyl servisleri başlıyor. Belirlenen alanda aynı zamanda takı merasimleri de düzenleniyor.

Sade, şık ve zerafet dolu açık alanda, kaliteli ve özenli sunumlar yapılıyor. Mekan personelleri, oldukça profesyonel bir şekilde hayatınızın en unutulmaz gününde tüm desteğiyle yanınızda oluyor.

Canlı müzik (trio) grubunun sahne aldığı mekanda, düğün konsepti, kokteylli nikah, nişan, after party, bekarlığa veda gibi pek çok organizasyonları da başarılı bir şekilde sizlere sunuluyor. Seyr-i Göl’de tüm beklentileriniz eşsiz ayrıcalıklar ile karşılık buluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunan Seyr-i Göl Mira Wedding, şehrin oldukça kolay ulaşılabilir bir konumunda yer alıyor. En güzel günlerinizi kusursuz bir hizmetle taçlandırmanız için sizleri bekliyor. Tüm şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlarla mekana ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Firuzköy, Yediveren Sk. No:59, 34315 Avcılar / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün konsepti, kokteyli nikah, nişan, after party, bekarlığa veda ve daha birçok organizasyon yapılıyor.

Seyr-i Göl Mira Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Seyr-i Göl Mira Wedding düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 110 TL, Seyr-i Göl Mira Wedding düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 170 TL,

Seyr-i Göl Mira Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seyr-i Göl Mira Wedding açık alan kapasitesi 150 - 600 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 30 - 100 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Göl manzarası olan yemekleri, kokteylleriyle muazzam hizmet sunan bir mekan ..Garson arkadaşlar inanılmaz ilgili ve güler yüzlü.Eger Nişan, nikah, özel toplanti mekanı ariyorsaniz burası tamda yeri ..

  2. Puan

    Çok güzel ve çok ilgililer herşeyle baştan sona kadar ilgilendiler bizi çok mutlu etiler

Yorum yaz