Seyrangah

Mis gibi rengarenk çiçek yolunda sevdiğinizle yürümenin hayalini uzun süredir kuruyorsunuz, biliyoruz! Belki bir kır düğünü belki de bir açık hava düğünün yıllarca planlamasını yaptınız! Seyrangah ile kurduğunuz bu hayallerin ve planların gerçekleşmesi mümkün!

Kağıthane’de bulunan Seyrangah’a gelerek büyülü gecenizi bizlerle planlayın, düğününüzü karnavallara çevirelim!

Seyrangah Kaç Kişilik Kapasiteli Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapmaktadır?

Havuz başı açık alan ve kapalı alanlar ile toplamda 750 kişiye yakın davetli kokteyl veya yemekli yemeksiz organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Seyrangah ’ta organizasyon yemekli kapasitesi 500 kişi ile 750 kişi, açık hava organizasyon kapasitesi 200 kişi ile 300 kişi, kapalı alan organizasyon kapasitesi 200 kişi ile 300 kişi, kokteyl organizasyon kapasitesi 500 ile 750 kişi arasında değişmektedir. Ayrıca salonumuza ait sizlere özel olarak ücretsiz hizmet veren 100 araç kapasiteli otopark da mevcuttur.

Seyrangah Nerede Bulunuyor? Seyrangah’a Nasıl Gidilir?

Kağıthane merkezde bulunan Seyrangah ’a kolay ulaşılabilir bir konumda bulunup toplu taşıma ağlarının birleştiği bir noktada yer almaktadır. Cesur sokak Kağıthane, benzinlik- Kağıthane, Seyrantepe - Kağıthane istikametinden bir çok dolmuş seferi salonumuzun yakınından geçmektedir. Ayrıca İETT’nin 27SE, 58A, 41ST, 29C, 29D ve 29GM numaralı seferleriyle de Seyrangah’a varabilirsiniz.

Hangi Tür Etkinlikler Ve Organizasyonlar Seyrangah’ta Yapılmaktadır?

Seyrangah, İstanbul Kağıthane’de hizmet veren profesyonel bir organizasyon firmasıdır. Ancak Düğün organizasyonunda veya kına organizasyonunda bizi tercih eden çiftlerimiz Seyrangah’ın bir düğün organizasyonu firmasından ötesi olduğunu tecrübe etmiş olacaktır.

 

 • Kına Gecesi Organizasyonları
 • Sünnet Törenleri
 • Bayi Ve İş Toplantıları
 • Nişan Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Asker Uğurlama ve daha pek çok etkinliğe yemekli ya da yemeksiz farklı seçenekler ile ev sahipliği yapan Seyrangah ’ta hayatınızın en özel anlarından birini yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Seyrangah’ta Biriktirdiğiniz Anılarınızı Albümlere Sığdıramayacaksınız!

Kapalı ve açık alanları bulunan Seyrangah’ta yeşillikler arasında masal gibi havuz başı ile sizleri karşılamaktadır. Seyrangah ’ın süslemeleri kendi etkinliğinize ve özel zevklerinize göre düzenleyebilir aktiviteleriniz daha da özel anlamlı kılabilirsiniz.

Salonumuzdaki tüm ikramlar taze olarak şef aşçılar tarafından hazırlanmakta olup önceden tatma imkanı yakalayabilirsiniz. Yemeklerin ve ikramların tadına bayılacağınız Seyrangah’tan organizasyonun bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Seyrangah’ta son sistem teknoloji ile havalandırılmakta olup ortam temiz ve nezih tutulmaktadır. Kolonsuz ve beyaz zemine sahip Seyrangah’ta pist alanımız oldukça geniştir. Vip gelin odası, çocuk oyun alanı, otopark ve vale hizmeti ve daha birçok avantaj Seyrangah’ta sizler için sağlanmıştır. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için etkinliğinizi video kaydına alıyor ve mutlu anlarınızı fotoğraf karelerine sığdırıyoruz.

Seyrangah’ın Büyüsüne Kapılacaksınız!

Seyrangah’a her neresinden bakarsanız bakın, etkileyici ve büyüleyici bir mekan olduğunu göreceksiniz. Daha istediğiniz organizasyonu siz anlatmadan çeşitli organizasyon fikirlerini sizlere sunan Seyrangah’ın önerileriyle mest olacaksınız!

Kendi konseptiniz ile bağdaştırarak mükemmel ötesinde bir organizasyon geçireceğiniz Seyrangah ’ta dört dörtlük bir hizmet yaşamak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Seyrangah’a gelerek bir acı kahvemizi de içerseniz, hem birbirimizde 40 yıl hatır biriktiririz hem de hayalinizdeki organizasyonların detaylarını konuşuruz. Seyrangah’a gelin, hep birlikte hayallerinizi gerçekleştirelim!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Meryem & Aziz
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptık. O kadar kaliteli bir hizmet veriyorlardı ki hayran kaldık. Çalışanları çok yardım severdi. Hele DJ öyle güzel şarkılar seçmiş ki tüm misafirlerimiz çok eglendiler. İşletmecisi ise her ayrıntıyı en ince noktalarına kadar düşünüyor çok yardımcı oldu. Salonun otoparkının oluşu ve ulaşımının rahat olması bizim için büyük kolaylık oldu. Sizler de rüyalarınızdaki düğünü gerçekleştirmek için bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 2. Avatar
  Nazan & Ali
  Puan

  Bu mekanda bir sene önce bir arkadaşımın düğünü olmuştu mekanı da çok beğenmiştim bu nedenle kendi düğünümüz için de burayla anlaştık. Dışarıda yaratılan atmosfer ışıklandırma o kadar güzel ki müzik sistemi de çok iyi ayrıca diğer mekanlardan çok daha modern dizayn edilmiş. Sabırsızlıkla kendi düğünümü bekliyorum.

 3. Avatar
  Saniye & Tayfun
  Puan

  Kına gecemizi burada yapacağız. Görüşmelerimizi gerçekleştirdik her konuda çok yardımcı oluyorlar ve saygılılar teşekkürler.

 4. Avatar
  Sumru & Ali
  Puan

  düğünüymüş gibi özenle çalıştı. Düğünümüzü burada yaptığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Mekanın konumunun çok kolay oluşu ve verilen hizmet kalitesi harikaydı. Yeni evlenecek olanlara burayı tavsiye ediyorum.

 5. Avatar
  Betül&Ahmet
  Puan

  Biz belki de en relax çiftlerden biriyiz. Fazla tempolu ve koşturmacalı bir hayatı ikimizde sevmiyoruz ama mükemmelliyetçiyiz. Onun için profesyonellere güveniyoruz. Biz hiçbir şey planlamadan rüyalarımızın düğünü yaptık. Teşekkürler.

Yorum yaz