Seyr-ü Sefa Teknesi

İstanbul Eminönü’nde faaliyet gösteren Seyr-ü Sefa Teknesi düğün, nişan, kına, sünnet düğünü gibi organizasyonlar içi oldukça güzel bir seçenek. Bunların yanı sıra yanı sıra doğum günü, mezuniyet, kutlama, davet gibi tüm özel gün etkinlikleri için hizmet veriyor. Tekne 36 metre boyunda ve 8 metre enindek oldukça ihtişamlı. Denizin üstünde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde rüya gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 350 kişilik hizmet kapasitesine sahip Seyr-ü Sefa teknesi, görkemli dekorasyonu ve zengin menü seçenekleri ile göz dolduruyor.

Alkolsüz hizmet veren Seyr-ü Sefa Teknesi, düğün ve özel gün organizasyonlarınız için dilerseniz tüm hizmetleri kendisi sağlıyor. Aynı zamanda dışarıdan organizasyon şirketi, catering firması veya fotoğrafçı kabul ediyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın en kalabalık sahillerinden biri olan Eminönü’nde faaliyet gösteren Seyr- ü Sefa Teknesi, kalkış ve varış durağı olarak Eminönü İskelesi’ni kullanıyor. Dilerseniz farklı kalkış ve varış iskelelerini de tercih edebileceğiniz Seyr-ü Sefa Teknesi, hem kapalı hem de açık alanda hizmet veriyor.

Seyr-ü Sefa Teknesi ile Boğazda Düğün

İstanbul Boğazının seyrine doyumsuz manzarası eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz  özel gün organizasyonlarınızda fark yaratan Seyr-ü Sefa Teknesi, konforu ve ihtişamı ile görenleri adeta büyülüyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet gibi çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. 250 kişilik kapalı alanı, toplamda 350 kişilik kapasites ile hizmet verebilmekte.Pastalı ve çerezli ikram paketlerinin yanı sıra zengin içerikli menüleri ile de dikkat çekiyor.

Farklı seçenekler ile her bütçeye uygun  paketleri ile teknede düğün hayali kuranların hayallerini gerçekleştirebilirsiniz. Gerek salon süslemeleri gerek zengin mutfağı ile ihtiyaç duyulabilecek her detayı hizmet paketinin içinde sunması ile tercih edilirliğini artırıyor.

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet gibi özel günlerinizde DJ hizmeti ve gelin odası gibi hizmetleri paket dahilinde. Seyr-ü Sefa Teknesi Ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası Fatih Eminönü’nde Ahi Çelebi Camii Arkası’nda sizleri bekliyor. Özellikle düğün fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin yüzünü gülümsetmekten oldukça memnun. Mevsime, yoğunluğa, kişi sayısına ve organizasyonun çeşidine göre değişen ama her bütçeye uygun alternatifler sunabiliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    SABAHAT& TAMER
    Puan

    Gerek fiyatları olsun gerek hizmet kaliteleri olsun gerek yemek menü seçenekleri olsun kısacası her şeyiyle dört dörtlük bir hizmet.

Yorum yaz