İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
170 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
18000 ₺
Hafta İçi
28000 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Seyir Garden Hakkında

Seyir Garden, İzmir Buca konumunda kına gecesi törenleri için sıklıkla tercih edilen bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Kır bahçesi ve kapalı alanı ile hayal ettiğiniz kına töreninizi yapabiliyorsunuz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçenekleri ile her bütçeye uygun paketler bulunuyor. Kişi başı kına fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Seyir Garden, kır bahçesi ve kapalı davet alanları ile dikkat çekiyor. Kır bahçesi davet alanı 1500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kapalı alanı ise 100 - 1500 kişilik konuk alanı ile sıklıkla tercih ediliyor. Büyük ve butik davetler için bu alanlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Konuklarınızın park sorunu yaşamaması için 500 araçlık otopark alanı sunuluyor. Engelliye uygun girişi ile de konuklarınıza konforlu bir alan sunuluyor. Şehrin manzarası eşliğinde eğlenceli bir kına gecesine ev sahipliği yapabiliyorsunuz. Masa ve şamdan seçenekleri ile görkemli bir konsept oluşturuluyor. Düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet ve diğer özel günler içinde mekan sizlere kapılarını açıyor.

Sunulan Hizmetler

Seyir Garden kişiye özel süsleme detayları ile kına gecesi eğlencesini özelleştiriyor. Geleneksel bir törene modern dokunuşlarla renk katıyor. Masa süsleme ve dekorasyonu, barkovizyon gösterisi her şey bir bütün olarak sunuluyor. Yemekli davetler için unutulmaz lezzetler hazırlanıyor. Kırmızı et ve beyaz et ağırlıklı ana yemekler, meze çeşitleri ve salatalar göz dolduruyor. Mevsim meyve sebzeleri ile damaklarda şölen yaratılıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsunuz. Catering hizmeti de talep edebiliyorsunuz.

Dj ve müzik grubu ile kına gecesi müzikleri repertuvarda yerini alıyor. Sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek kına kemer şovuyla eğlenceye imza atıyorsunuz. Etkinlik sorumlusu sizin için her detayı planlıyor. Dilerseniz mekan dışı organizasyon hizmeti de alabiliyorsunuz. Sahne sistemleri, ses ve ışık detayları içinde profesyonel bir ekip sunuluyor. Hayal ettiğiniz kına töreni her detayıyla gerçekleşiyor.

Seyir Garden Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli ve yemeksiz seçeneklerle kına gecesi töreni düzenleyebiliyorsunuz. Kişi başı fiyatları kokteyl için 100 TL’de başlıyor. Yemekli kına fiyatları ise 150 TL’den başlıyor.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi

İzmir Buca konumundaki mekana ulaşım oldukça kolaydır. Metro ve otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. 193 ve 680 numaralı otobüsler seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Açık adres: Mustafa Kemal Mahallesi 284/5 Sokak No:43 Gediz Buca İzmir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bildiginiz tüm düğün salonlarını unutun her şeyle bizzat kendi ilgilenen mekan sahibinin ve çalışanlarının ilgi ve alakaları gerçekten takdire şayan.

 2. Puan

  nedimeler ve garsonlar çok güler yüzlü, ilgililerdi teşekkürler

 3. Puan

  Yer olarak çok iyi bir yerdeydi , acık havası , manzarası , doğallıgı hizmet olarak da calışan arkadaslar hizmette çok iyiydi salon sahibi de iyi bir insandı. Ben düğünüm de burayı seçtim ve istediğim gibi bir dügün oldu sorunsuz her şey tam. Hizmet ve kalite de 5 yıldızı haketti.

 4. Puan

  Güler yüzlü elemanlarıyla salon sahipleriyle tam isteğim gibi bir düğün oldu çok teşekkür ediyorum. Herkese bir gidip görmelerini öneririm.

 5. Puan

  Orkestra çok güzel çalıp söylüyor personel hizmeti çok güzel personeler ve düğün salonu sahibi çok güzel ilgileniyor herşey çok güzel ve kusursuz geçti düğünümüz çok eğlenceliydi orkastirdan personele dahil hepsi 10 numara herkese tercih ederim Teşekkürler Seyir garden

 6. Puan

  Düğün salonu konumu ve havası manzarası yönünden çok iyi orkestra ve garson çalışanlar yönünden mükemmel ler salonu sahibi ilgisi ayrı bu noktada eğer bi düğün yapacaksanız önce seyir garden ile görüşün TEŞEKKÜRLER SEYİR GARDEN

Yorum yaz