İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
130 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
125 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1000
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
1500
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu, tarifi mümkün olmayan bir düğün gecesi için sizi bekliyor. Hem doğa ile iç içe hem de merkezi bir konuma sahip olan kır düğünü mekanı, bütçe dostu fiyatları ile farklılaşıyor. Seydi Bahçe’nin kişi başı 40 TL’den başlayan fiyatları ve sunduğu olanakları hakkında tüm detaylara hakim olmak için içeriğimizi okumalısınız.

Seydi Bahçe Organizasyon Yelpazesi

Gaziemir kır düğünü mekanları arasında çok yönlü olması ile tanınan Seydi Bahçe; mezuniyet ve nişan törenleri özelinde de tercih ediliyor.

Kına gecesi, sünnet düğünü, davet, nikah sonrası ve kurumsal etkinlikler ise mekanın hizmet verdiği diğer organizasyon türleri arasında yer alıyor.

Kır Bahçesi Kapasitesi

Yemyeşil bir araziye yayılmış Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu, bu alanda 1500 misafir ağırlama kapasitesine sahip. Bünyesinde 750 araçlık bir otopark alanı da barındıran düğün mekanı, endamı ve gösterişi ile öne çıkıyor.

Gelin tagı ve gelin yolu bulunduran kır bahçesi, alan kullanımı ve dekorasyon ögeleri dağılımı ile de sizi memnun edecek. Masa süslemeleri ve sandalye giydirmeleri kapsamında da geniş renk seçenekleri sunan Seydi Bahçe, düşlerinizdeki düğünü gerçek hayata taşıyacağınızı vadediyor.

Kır Düğünü Organizasyonu Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan mekan, karşılıklı iletişime çok değer veriyor. Bu bağlamda deneyimli bir organizasyon sorumlusu görevlendiren Seydi Bahçe Düğün Salonu, etkinlik öncesi ve sırasında sizinle sürekli diyalog halinde kalıyor. Misafirlerinizin rahatı ve memnuniyeti için de dersine çalışmış olan kır düğünü mekanı, hoş geldin kokteyli ve karşılaması hizmeti sağlıyor.

Yenilikçi yapısını ses ve ışık ekipmanları kapsamında da gösteren Gaziemir Seydi Bahçe, anlaşmalı olduğu orkestra ile gecenizi bir hayli şenlendirecek. Mekan bünyesindeki düğün fotoğrafçısı ve kameraman ekibi ise bu mesut geceyi en profesyonel dokunuşlar ve çekimler ile ölümsüzleştirecek.

Yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız düğün gecesine en büyük damgayı ise hazırlanan yemekler, ikramlar ve düğün pastası vuracak. Etkinliğinizin “gizli kahramanlık” görevini üstlenen Seydi Bahçe mutfak çalışanları; seçiminize sunulmak üzere 2 ayrı katalog hazırlıyor. Menü içerikleri ve catering imkanları hakkında daha detaylı bilgi için ücretsiz hizmet veren düğün danışmanlarımızı aramalısınız.

Gaziemir Seydi Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Seydi Bahçe’nin kişi başı düğün fiyatları belirleyeceğiniz konsepte veya ek taleplerinize göre değişkenlik gösteriyor. Yemeksiz, kokteylli veya yemekli kır düğünü etkinliği paketleri bulunan mekan, Düğün Buketi’ne özel fırsatlar da sağlamış durumda.

Hafta içi yemeksiz düğün fiyatları için 40 TL’lik bir değer biçilmiş, bu rakam hafta sonu ise 50 TL olarak belirlenmiş. Yemekli veya kokteylli kır düğünlerinde de kişi başı fiyatları 100 TL ile 130 TL bandında geziyor.

Hızlı bir şekilde kır düğünü maliyeti hesaplamak ve Düğün Buketi indirimlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısınız.

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu Adres ve Yol Tarifi

Aşağıda açık adresi bulunan mekanı Akçay Caddesi üzerinden Önder Caddesi istikametine saparak kolayca bulabilirsiniz.

"Irmak Mahallesi, 39/2 Sokak, No:13, Gaziemir / İzmir."

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1500 kişilik kır bahçesi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 125 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 130 TL,

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Tertemiz bir düğün salonu ve çalışanlar ile yetkililer çok ilgili. Geniş bir alana sahip olduğundan sıkışıklık yaşanmıyor. Masaların arası geniş ve açık. Müzik ve ses sistemi de çok güzel.

 2. Puan

  Uygun fiyata harika bir düğün yaptık. Müzik, sahne, ses konusunda çok profesyoneller. İkramlarda aşırı lezzetliydi herkese tavsiye ederim

 3. Puan

  salon düğünü mü kır düğünü mü yapsak diye çok aradaydık seydi bahçeyi gördükten sonra burayı seçmeye karar verdik ödeme kolaylığıda sağladılar sağolsunlar düğünbuketi ekibi de bana çok yardımcı oldu mutluluğumuzun mimarları

 4. Puan

  Mayıs ayında düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Kır düğünü hayalimi gerçeğe dönüştürdüler. Oturma alanı oldukça genişti, misafirlerim çok rahat dans edebildi. Tüm çalışanlar etrafımızda pervane oldu. Tüm personelin ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Tekrar düğün mekanı seçecek olsam burayı tercih ederim.

 5. Puan

  Oğlumuzun sünnet düğününü burada yaptık. Oldukça geniş bir davet alanına sahip. Misafirlerimiz çok keyifli vakit geçirdiler. Işıklandırma ve ses sistemleri oldukça başarılıyı. Anlaşma yaptığımız ilk andan beri bizlerle samimi bir şekilde ilgilenen mekan sahipleri ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Herkese öneriyoruz.

 6. Puan

  13 mayıs da oğlumun düğününü yaptık orkestra mükemmel hizmet çok iyi düğünde eğlendirmeyi çok iyi biliyorlar tavsiye ederim

 7. Puan

  Pistin genişliği, bütçemize uygunluğu , kır düğünü olması , ulaşımın kolaylığı gibi faktörler kriterlerimizdi ve sanırım bulmuştuk. Sünnnet düğünümüzü geçen yaz yaptık , sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için herkes bizim için koşuşturdu ve tebessümleri yüzlerinden hiç eksik olmadığı için hepinize tek tek teşekkür ederim.

 8. Puan

  750 kişilik büyük bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Düğün kalabalık olmasına rağmen tüm misafirlerimize servis olması gerektiği gibi ulaştı. Mekan oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Düğün törenini açık havada yapmak isteyen herkese öneriyoruz. Mekan sahiplerine özel olarak teşekkür ederiz.

 9. Puan

  Uluslararası bir şirket organizasyonumuzu burada gerçekleştirdik. Mekan sahipleri ve çalışanlar oldukça samimi ve ılımlı. Yemek servisi, müzik, ışıklandırmalar ve oturma düzeninden çok memnun kaldık. Her şey istediğimiz gibi gerçekleşti. Herkese canı gönülden önerebilirim.

 10. Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  Tek kelime harika..

 11. Puan

  Mekan oldukça merkezi bir konumda. Çalışanlar çok sıcak ve anlayışlı. Biz ne istersek gerçeğe dönüştürdüler. Kızımızın baby shower’ını burada yaptık. İkramlar da çok lezzetliydi. Açık hava organizasyonları için eşsiz bir mekan. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yorum yaz