Sevil Düğün Salonu Hakkında

Düğününüze ait her detayı kendiniz belirleyin, mutlu gününüzde konuklarınıza özel jest yapma imkanını elde edin! Sevil Düğün Salonu ’nun sizlere özel sunacağı düğün fiyatlarını değerlendirerek, siz de eksizsiz ve emsalsiz bir düğün gecesi planlayabilirsiniz!

Sevdiklerinize özel sunacağınız en lezzetli yiyeceklerden vale hizmetine, engelli girişinden çocuklara özel eğlencelere kadar tüm hizmetler Sevil Düğün Salonu’nda sizlere sunuluyor!

Hayalinizdekinden de güzel bir düğün organizasyonu için Sevil Düğün Salonu sizleri Yenibosna’ya bekliyor!

Sevil Düğün Salonu Kaç Kişilik Gruplara Hizmet Vermektedir?

500 kişi ile 700 kişi kapasiteye kadar ki tüm etkinliklerinize ev sahipliği yalan Sevil Düğün Salonu’nda ömrünüz boyunca şahit olmadığınız kadar mükemmel bir organizasyonunun sahibi olabilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz paket seçenekleriyle Salon Sevil’de tüm misafirlerinizin eşit derecede hizmet almasını sağlıyor, her detayı kendi seçmenizi istiyoruz. Usta ellerle hazırlanan ikramlarımızla “acaba beğendiler mi, sevdiler mi, doydular mı” diye aklınız misafirlerinizde kalmayacak! Dilediğiniz menüyü seçerek siz de Sevil Düğün Salonu’nda sevdiklerinize özel bir ziyafet çekebilirsiniz!

Ayrıca Sevil Düğün Salonu bünyesinde bulunan 100-150 araç kapasiteli otopark ve vale hizmetiyle hem sizin hem de misafirleriniz gözleri yollarda kalmayacak!

Sevil Düğün Salonu Nerededir? Sevil Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Yenibosna Merkez Mahallesindeki Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde bulunan Sevil Düğün Salonu, kolay ulaşılır bir konumda yer almaktadır. Kendi aracınızla kolayca bulabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da bizi ziyaret edebilirsiniz. Marmaray, tren hattı, Metro MAL hattı Sevil Düğün Salonu’na yakın geçen raylı taşıma hatlarıdır. Bunun yanı sıra İETT’nin 79G, 79K ve 98H numaralı otobüs hatları da sizi kolay bir şekilde Sevil Düğün Salonu’na ulaştıracaktır. Detaylı konum ve ulaşım bilgisi için videolardaki yorumları okuyabilir ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sevil Düğün Salonu Ne Tür Etkinlik Gerçekleştirilir?

Sevil Düğün Salonu 15.yılını kutladığı bu günlerde hizmet kalitesini müşteriler ile birlikte daha da ileriye taşımanın gururunu yaşamaktadır. Sevil Düğün Salonu yenilenen tasarım şıklığı, teknolojik alt yapıları ve zengin hizmet seçenekleriyle sektörün öncüleri arasında yerini alıyor. Hayalinizi organizasyonu eksiksiz gerçekleştiren Sevil Düğün Salonu’nda hayatınızın en özel anlarını yaşayacaksınız.

 • Düğün Organizasyonları
 • Kına Geceleri
 • Asker Uğurlaması
 • Lansman
 • Toplantı
 • Bayi açılışları ve tanıtımlar

Hizmetimizin Karşılığı Yüzlerinizdeki Bir Parça Tebessüm!

Sevil Düğün Salonu organizasyon öncesi, organizasyon anı ve organizasyon sonrası tüm aşamalarda yanınızda yer alırken sizden tek beklentisi bu özel günde mutlu olmanızdır. Tek amacımızın sizi mutlu etmek olduğu Sevil Düğün Salonu’nda yenilenen konseptler ile sizlere masallardaki gibi bir gün yaşatacağız. 700 kişiye kadar ki tüm organizasyonunu en küçük ayrıntısına kadar planlayarak sizi yükünüzden kurtarıyoruz. Bizler etkinlik boyunca canla başla çalışmalarımızı sürdürürken ve ferah salonumuzda geniş bir pist ve harika ses sistemlerimizle siz düğün organizasyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İkram edilen yiyeceklerin eşsiz tatlarına bakarken, çocuklarınız güven içinde oyun salonunda arkadaşlarıyla oynayabilecekler. Güvenlik önlemleri bizler için hayati önem taşımaktadır. Bu amaçla salonumuzun güvenlik testleri profesyoneller tarafından kontrol edilip onaylanmıştır. Acil afet veya yangınlar esnasında güvenli tahliye bölgeleri ve sığınaklarımız mevcuttur.

Heyecanınız Bizim İçin Tecrübe, Mutluluğunuz İse Referansımız Olacak!

Her çiftin bir hayali, her hayalin de bir gerçekleşme imkanı Sevil Düğün Salonu’nda var! Sizlerin kurduğu hayalleri profesyonel kadrosu ile gerçekleştiren Sevil Düğün Salonu’nda sizlere özel konseptler ve etkinlikler var!

Çalışmaya başladığımız günden itibaren tatlı iş heyecanını içinden çıkarmayan Sevil Düğün Salonu’nda profesyonel arkadaşlarımızla sizlere hizmet ettiğimiz için gururlanıyoruz. Sizlerin heyecanına bizlerinde ortak olmasına fırsat verdiğiniz için sonsuz teşekkürler!

 

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Öncelikle her şey tastamam 5 yıldız 10 numara. Düğün salonundan ne bekliyorsanız fazlası ile var. Benim için huzurlu ve mutlu bir düğün oldu. Biraz yorucu oldu ama bu da çalan güzel müziklerin suçu.

 2. Puan

  Sevil Düğün Salonunda düğünümüzü yaptık. Ekip profesyoneldi. Kaliteli bir hizmet aldık. Güzel bir düğün oldu. Menü ve süslemeler başarılıydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorum yaz