Seven Deep Hotel Hakkında

Ankara’nın iş ve ticaret merkezinde yani Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan Seven Deep Hotel’ de dilediğiniz tüm etkinlikleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Birçok önemli noktaya yakınlığı ile bilinen Seven Deep, Kızılay’ın göbeğinde bulunması sebebiyle ulaşım açısından da sizlere avantaj sağlamaktadır. Yılın 365 günü sizlerin etkinliklerine ve organizasyonlarına ev sahipliği yapan Seven Deep yepyeni konseptleri ve düğün paketleriyle sizleri bekliyor!

Düğün Salonu Seçiminde En Doğru Seçim!

Bizleri tercih eden tüm çiftler gibi sizlerin de en mutlu anlarına tanıklık etmek istiyoruz! Düğün salonu seçiminizi yapmadıysanız Seven Deep Hotel’ e gelerek küçük bir ziyarette bulunabilir ve sizler için neler yapabileceğimizi göstermek isteriz.

Esenboğa Havalimanı gibi Ankara’da en önemli noktalara çok yakın olan Seven Deep'e gelecek konuklarınız hem ulaşım hem de konaklama açısından sıkıntı çekmeyecekler. Böylece, sizin için iki önemli konuda Seven Deep Hotel bünyesinde çözüme ulaşmış olacak.

Ergonomik ve ferah bir mekân tasarımını önemseyen Seven Deep'te konuklarınızın rahat etmesi açısından her şey ince düşünülmüştür.  Bebek bakım odalarından engelli girişlerine kadar tüm ihtiyaçlar Seven Deep Hotel tarafından tamamlanmış olup kullanımınıza sunulmuştur.

Kaç Kişilik Davet Verilebilir? Hizmet Kapasitesi Nedir?

100 ila 200 kapasiteli kapalı alanda sizlere tüm etkinliklerinize hizmet veren Seven Deep Hotel’ de davetleriniz için kapasite ayarlanabilmektedir. Sizleri ve konuklarınızı sıkışık bir alana hapsetmek istemediğimiz için kapasiteyi aşmamaktayız.

50 araçlık otopark kapasitesiyle de sizlere hizmet veren otelde, tüm etkinliklerinizde araçlarınız vale yardımıyla park edilmektedir.

Butik etkinlikleriniz için ideal olan Seven Deep Hotel salonlarında sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Nasıl Gidilir? Nerede Yer Alıyor?

Tunalı Hilmi Caddesi’nde sizleri en iyi şekilde ağırlayan Seven Deep Hotel ulaşım açısından da sizleri memnun edecektir. Birçok önemli noktaya yakınlığı ile tercih sebebi olan Seven Deep Hotel’e gelmek için alternatif seçenekler vardır.  Remzi Oğuz Arık Mahallesi’nde Bestekâr Sokak’ta sizlerle tüm etkinliklerinizde kucaklaşan Seven Deep, Çankaya’da hizmet vermektedir.

Çankaya’ya gelen tüm dolmuş ve otobüslere binebilir dilerseniz kendi araçlarınızla da gelebilirsiniz. 317-3, 318, 532-3 otobüs hatlarına binerek ortalama 30-45 dakika içerisinde Ankara’nın her noktasından da mekana erişmek mümkün.

Hangi Tür Etkinlikler Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Organizasyonları
 • Düğün
 • Kına Geceleri
 • Evlilik Teklifleri
 • Nikâh Töreni
 • Baby Shower Partileri
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Kurumsal Etkinlikler

Seven Deep Hotel 'de gerçekleştirilen etkinlik ve organizasyonlardan bazılarıdır. Sizlerin istekleri doğrultusunda tüm organizasyon ve etkinlikler profesyoneller tarafından planlanmakta ve eksiksiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sırala

 1. Avatar
  Aslı & Anıl
  Puan

  Seven Deep oteldeki düğünümüz çok güzel oldu.otelin hizmetlerinden memnun kaldık.bizim için lüks bir yerdi.fıyatlarda yaardımcı oldular ve harika bir düğün yaptık.emeği geçenlere çok tesekkurler

Yorum yaz