İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Sevcan Gelinlik Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Fatih konumunda hizmet veren Sevcan Gelinlik güler yüzlü çalışanları ve kaliteli hizmetiyle dikkat çekiyor. Moda evi birbirinden farklı bakış açısına sahip tasarımcılarla çalışıyor. Bu tasarımcılar, her geline uyacak farklı tasarımlarla gelin adaylarının takdirini kazanıyor. En yeni trendleri beğeninize sunan firmanın gelinlik fiyatları 3000 TL’den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Moda evi,tasarımlarında modern ve klasiği bir arada kullanıyor. Her zevke hitap etmeyi amaçlayan tasarımcılar bakış açılarını sürekli taze ve güncel tutuyor. Vintage tarzın yanı sıra bohem, Helenistik tarza kadar uzanan tasarımlarını beğeniye sunan firma, gelin adaylarından olumlu dönüşler alıyor. A kesim gelinlik modellerinden dantelli, sade veya straplez gelinlik seçeneklerini öne çıkaran gelinlikçi tasarımlarını yaparken ruh halinizi göz önünde bulunduruyor.

Özgün ve özgür olmak isteyenlere vintage tarz modelleri sunan Sevcan Gelinlik, marjinal modelleri ile de adından söz ettiriyor. Saten, şifon, ipek veya karolin kumaşlara tasarımlarında yer veren firmada prenses, kaburga veya kuyruklu gelinlik modelleri de bulunuyor.

Sevcan Gelinlik Fiyatları

Sayısız seçeneğe sahip olan gelinlik kategorisinde seçim yapmayı kolaylaştıran Sevcan Gelinlik, moda evinden mutlu ayrılmanızı sağlıyor. Moda evinin kullanılan kumaşa, işlemeye veya modele göre değişkenlik gösteren gelinlik fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz pakete göre de değişen gelinlik fiyatları hakkında daha  detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Sevcan Gelinlik isteklerinizle özel olarak ilgileniyor. Gelinlik hizmetinin yanı sıra abiye ve nişanlık hizmeti de veren firma hazır model ve özel dikim hizmetleri sunabiliyor. Kiralama olanağı da bulunan firma beğendiğiniz modellere tamir ve tadilat işlemi de yapabiliyor.  Firmanın hizmet yelpazesinde tüm bunlara ek olarak duvak, gelin kesesi ve kuşak hizmeti bulunuyor.

Randevu sistemini tamamen uygun olduğunuz saatlere göre düzenleyen gelinlikçi hafta sonu hizmetiyle de gönülleri fethediyor. 1 ila 3 prova alan ekiple 2 hafta öncesinden iletişime geçebiliyor, 1 hafta sonunda ürünlerinizi teslim alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sevcan Gelinlik İstanbul Fatih konumunda hizmet veriyor. Firmaya Fatih Sultan Mehmet köprüsü üzerinden gelmek isteyenler 15, 15T numaralı otobüs hatlarını veya Marmaray’ı tercih edebiliyor. M1A, M1B metro hattıyla da ulaşılabilen firmaya özel araçla da ulaşım oldukça kolay gerçekleşiyor. Özel araçlarıyla ulaşım sağlayacaklar için açık adres ise şöyle;

"Akşemsettin Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi No:73 34080 Fatih / İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Fatih'de hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firmada abiye ve nişan elbisesi hizmeti sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma kiralama olanağının yanında hafta sonu hizmetiyle de dikkat çekiyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, abiye ve nişanlık hizmeti, tamir ve tadilat hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim, kiralama, hafta sonu hizmet, duvak, gelin kesesi, kuşak gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarımlarda isteğe bağlı temalar tasarımlarda işleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta gibi kısa bir sürede ürün teslim ediliyor.

Sevcan Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Sevcan Gelinlik organizasyon fiyatları Sevcan Gelinlik organizasyon fiyatları Sevcan Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Sevcan Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sevcan Gelinlik

Yorum yaz