Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük ebatını belirleme
Yüzük temizleme

Seval Kuyumculuk Hakkında

Ankara ilinin Altındağ ilçesinin merkezi Ulus’ta yer alan Seval Kuyumculuk, 46 yıllık tecrübesiyle özel anlarınızda mutluluğunuza ortak oluyor. Oldukça çeşitli ürün seçenekleri bulunan firma, pırlanta, elmas ve altın başta olmak üzere farklı takı seçenekleriyle hizmet veriyor. Geçmişten gelen güvenle beraber özellikle çiftlere, 1000 TL civarındaki alyans ve tektaş yüzük fiyatları konusunda uygunluk ve hizmet kalitesi garantisi veriyor. Bununla beraber ürünlerin güncelliği ve kalitesi de fark yaratıyor.

Seval Kuyumculuk Tasarım ve Özellikleri

Sektörde 46 yıllık tecrübesiyle yoluna daha sağlam basan firma, başta alyans ve tektaş yüzük olmak üzere güncel ve çeşitlilik sunan ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Özel ve en mutlu günlerinizi daha da unutulmaz bir hale getirmek için size sunulan 14, 18 ve 22 ayar seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin sağladığı bir diğer avantaj olarak da kendi tarzınıza uygun modelleri kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Geleneksel motifleri barındıran modellerden, modern tasarımlara sahip yüzüklerin tümü sizi bekliyor.

Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Seval Kuyumculuk, verdiği üstün hizmet ve kalitesiyle adından sıklıkla söz ettirirken ortalama olarak 1000 TL'den başlayan alyans ve tektaş yüzük fiyatları ile de beğenileri topluyor. Her dönem, çeşitli kampanyalar ile çiftlere büyük kolaylık sağlarken yüzlerini güldürmeyi de başarıyor. Tüm müşterilerin, alışverişten mutlu ayrılması, firmanın misyonunu oluşturuyor. Seval Kuyumculuk alyans ve tektaş fiyatları hakkında size özel teklifleri öğrenmek için hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Firmanın Sundukları

Seval Kuyumculuk, sadece alyans ve tektaş yüzük seçenekleriyle değil, birçok takı ve aksesuar seçeneğiyle de hizmet veriyor. Çiftlere özel alyans ve yüzüklerin dışında, küpe, kolye ve bilezik modelleri de firmanın ürün yelpazesinde bulunuyor. Bunlara ek olarak birbirinden şık ve zarif kadın ve erkek saat modelleri de sizi bekliyor.

Seval Kuyumculuk Nerededir?

Firma, alyans ve tektaş yüzük başta olmak üzere birçok farklı tasarımıyla Ankara’nın Altındağ ilçesinde merkez şubesiyle hizmet veriyor. Ulus gibi merkezi bir konumda yer almasından kaynaklı birçok otobüs hattı da firmanın bulunduğu konumdan geçiyor. Ayrıca Batıkent ve Sincan metrosunu kullanıp, Ulus durağında inerek de Seval Kuyumculuk’a ulaşabilirsiniz.

Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Anafartalar Caddesi No: 24/A-B 06030 Ulus – Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saat, küpe, kolye ve bilezik seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Alyans ve tektaş yüzükler dışında, küpe, kolye, bilezik ve saat modellerinden faydalanabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yüzük ölçüsü alma, daralttırma veya genişletme gibi hizmetler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel yüzük tasarımı, el yapımı mücevheratlar bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelinliğinizin modeline göre takı tasarımı yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta içinde ürün teslim edilecektir.

Seval Kuyumculuk düğün fiyatları ne kadar?

Seval Kuyumculuk düğün fiyatları Seval Kuyumculuk düğün fiyatları Seval Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Seval Kuyumculuk Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seval Kuyumculuk

Yorum yaz