Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemeksiz Fiyat
4250 ₺
Hafta İçi
6500 ₺
Hafta Sonu

350 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
350
Max
Otopark
10
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Davul şov
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Nedime tefi ve bendiri
 • Oryantal / zenne şov
 • Testi kırma oyunu
 • Yer minderi

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Şehir merkezinde

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Seval Düğün Salonu

Seval Düğün Salonu, Ankara Keçiören’de bulunan nezih bir kapalı salon düğünü mekanıdır. Şu ana kadar sayısız çiftin evet diyerek mutluluğa ilerlediği mekan sizleri de her detayı düşünülmüş salonlarında ağırlamak istiyor. Tamamen profesyonel bir ekibin bir arada bulunduğu salon siz değerli çiftleri memnun edebilmek için sayısız hizmet sunuyor. Hem hesaplı hem de kaliteli bir mekan arayışı içerisindeyseniz,  4.250 TL'den başlayan düğün paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Seval Düğün Salonu, yalnızca düğün ile sınırlı kalmayıp her türden organizasyon için hizmet verebiliyor. Bu hizmetlerin en sık tercih edilenleri kına gecesi, nişan, sünnet, davet ve mezuniyet oluyor.

Yemekli davet  imkanı bulunmuyor, dışarıdan kendinizin getireceği bir catering firması aracılığı ile düğününüzü yemekli yapabilirsiniz. 350 kişi kapasiteli olan mekan en güzel gününüz için her türlü ihtimali düşünülüyor. Bu sebeple salon içerisinde klima, jeneratör ve kış ayları için merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. Salon düğünü yapmak isteyenler için bu mekan kaçırılamayacak bir fırsat oluyor.

Hizmetleri

Salonda eğlence gibi etkinlikler yapıldığı kadar bayi toplantısı ve açılış gibi pek çok önemli davette rahatlıkla yapılabiliyor. Salon Seval'de davetler kokteyl tarzında hazırlanıyor. İkram menüsü seçenekleri bulunan mekan pasta ve meyve suyu gibi ikramlar hazırlıyor. Bunun yanı sıra fotoğraf ve kamera hizmetini de bünyesinde bulunduran mekanda 30 fotoğraf çekimi yapılıyor. 2 saatlik çekim videosu düğün sonunda size teslim ediliyor. Ayrıca gelin ve damat için slayt gösterisi, ışık gösterisi, konfeti, lazer ve volkanlar ile de görsel açıdan mükemmel bir davet organize edilebiliyor.

Otoparkı ile salon, özel araçları ile gelen misafirlerinizi de düşünmeyi ihmal etmiyor. Ekstra olarak gelinlik, gelin saçı-makyajı, gelin arabası süsleme, köçek dansçıları ve çocuklar için palyaço hizmeti için de destek isteyebilirsiniz. Her bir detayı düşünmüş olan salon yeni hayatınıza başlangıç yapmanız için doğru seçenek oluyor.

Seval Düğün Salonu Fiyatları

Mekan pasta ve meşrubat ikramları yapıyor. Fiyatlar hafta içi 4.250 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise ortalama 350 kişi için 6.500 TL2den başlayan paketleri değerlendirebilirsiniz.

DüğünBuketi.com üzerinden ücretsiz fiyat teklifi al formunu doldurarak en kısa süre içerisinde fiyatlar hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kampanyalar ve indirimlerden de yararlanma fırsatı yakalamış oluyorsunuz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Ankara/Keçiören’de bulunuyor. Keçiören’in merkezi bir konumunda bulunan Düğün Salonu’nun adresi; Etlik Ayvalı Seval Cad.No:1 (Ayvalı Merkez Cami Karşısı) Etlik/Ayvalı şeklindedir. Nasıl gidilir diye tarif etmek gerekirse, Seval Düğün Salonu Ayvalı Merkez Cami’nin tam karşısında yer almaktadır. Rahatlıkla ulaşabileceğiniz Seval Düğün Salonu’nu bulmakta sıkıntı yaşarsanız mekan sorumlularına ulaşabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Doğum günleri, Düğün, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

2 saat video - 30 adet fotoğraf.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Saz ekibi bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

11:00

Seval Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Seval Düğün Salonu düğün fiyatları Seval Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 6500 TL,

Seval Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seval Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 50 - 350 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüz ve kınamız için Seval Düğün Salonu’nu tercih ettik. Çok memnun kaldık. Personel çok ilgiliydi.

 2. Puan

  Fiyatı oldukça uygun garsonların ilgi alakası çok iyi, teşekkürler.

 3. Puan

  Güzel ve şık bir mekanda güzel bir düğünümüz oldu.özellikle fiyatları çok uygun geldi bize.tavsiye üzerine gitmiştik ve şimdi de biz de size tavsiye ediyoruz.:)

Yorum yaz