Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Serhat Şimşek

İzmir'in Karabağlar ilçesindeki dış çekim fotoğrafçılarının başında gelen Serhat Şimşek, bireysel olarak kariyer basamaklarını tırmanıyor. Art Cadde isimli bir firma çatısı altında düğün fotoğrafçısı olarak kendine ek bir yol çiziyor. İzmir genelinde evlenecek olan çiftlere de yenilikçi hizmetler başta olmak üzere talep edilen her türlü çekim imkanını sunuyor. 1.000 TL'lik başlangıç paket fiyatları ile cezbedici bir teklif sunuyor.

Çekim Hizmetleri

Serhat Şimşek, iç mimari alanında yaptığı profesyonel çekimlere ek olarak dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sektörünün de aranan ismi oluyor. Çok yönlü bir çalışma prensibi ile yoluna devam eden fotoğrafçı, kariyerinde başarılı işlere imzasını atıyor. Yeni evlenecek çiftlere de bu anlamda hizmet vermesiyle ön plana çıkıyor.

Dokunduğu her işi kaliteli ve başarılı bir şekilde yapmaya özen gösteren düğün fotoğrafçısı, şehir geneline hizmet veriyor. Hangi ilçede olursanız olun düğün gününüzde ilk andan son ana kadar yanınızda oluyor. Hem fotoğraf hem de video çekimi yaparak farklı üretimlerde bulunan fotoğrafçı, topladığı tüm görüntülerin teslimini orijinal kayıt olarak yapıyor.

Serhat Şimşek Karabağlar Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneği ile karşınıza çıkan düğün fotoğrafçısının fiyatları 1.000 - 1.500 TL arasında seyrediyor. Çekim türüne, çekim hizmetine ve paket içeriklerine göre fiyatları değişiklik gösteriyor.

Eğer fotoğrafçı ile iletişime geçmek isterseniz DüğünBuketi destek ekibine ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için de ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Çekim Türleri

Düğün günü öncesinde, esnasında ve sonrasında sizinle birlikte olan Serhat Şimşek, çeşitli çekim türleriyle gönülleri kazanıyor. Dış çekim hizmeti başta olmak üzere, ortak karar verildiği takdirde çiftlerle konsept çekim de yapılıyor. Çeşitli aksesuarlarla ve uygun mekanlarla bütünleşen görüntüler yaratılarak bu yönde çekim hizmetini tüm kalitesiyle alıyorsunuz.

Trashday çekimleri ile farklı ve yenilikçi kareler yakalanıyor. Doğal hallerinizin yansıdığı fotoğraf kareleri haricinde çekilen videolarla düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hazırlıkları da yapılıyor.

Ulaşım Bilgisi

Serhat Şimşek, İzmir Karabağlar bölgesinde hizmet veren bir fotoğrafçı. İl genelinde hizmet veriyor olsa da Art Cadde stüdyosunda görüşmek üzere sizi misafir ediyor. Otobüs, dolmuş ve taksi gibi ulaşım araçlarıyla kısa sürede gidilebiliyor. Eğer özel aracınızla gidecekseniz açık adres şu şekildedir:

Yunus Emre, 4041. Sk. No:20, 35130 Karabağlar / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, stüdyo çekimi ve save the date çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce randevu oluşturabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Trashday, stüdyo fotoğraf çekimi ve konsept çekim hazırlığı avantajlar arasındadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ücretsiz teklif formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekim yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim hizmeti var.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonra orijinal kayıt teslimi yapılıyor.

Serhat Şimşek düğün fiyatları ne kadar?

Serhat Şimşek düğün fiyatları Serhat Şimşek düğün fiyatları Serhat Şimşek organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Serhat Şimşek Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Serhat Şimşek

Yorum yaz