Serhat Düğün Salonu Hakkında

1980 yılından itibaren sizlerle her gün kucaklaşan Serhat Düğün Salonu Okmeydanı’nın şehir manzarasına karşı sizi ve davetlilerinizi bekliyor! 36 yıllık bir aile işletmesi olan Serhat Düğün Salonu’nda sevdikleriniz ve çocuklarınız ise güven içinde eğlenirler! Yapacağını her türlü etkinlik ve organizasyonda sizlere uygun fiyatları sunduğumuz Serhat Düğün Salonu’nda kaliteden asla ödün vermemekteyiz!
Kazançtan Çok Mutluluk Biriktiriyoruz!
Âşıkların kavuşmasına binlerce kez şahitlik ettiğimiz Serhat Düğün Salonu’nda sizlerin en önemli etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. 36 yıldır bütün ailemizle sizlere hizmet verdiğimiz Serhat Düğün Salonu’nda sizleri de görmek istiyoruz! Misafirlerinizin memnuniyetini en az sizin memnuniyetiniz kadar düşünen Serhat Düğün Salonu’nda yapacağınız tüm etkinliklerde yanınızdayız!
Birçok çiftin evlenmesine tanıklık ettiğimiz Serhat Düğün Salonu’nda yapacağınız en önemli etkinliklere de başarıyla imzamızı atmayı seviyoruz. Sizler de doğru, itinalı bir mekân ve organizasyon hizmeti almak istiyorsanız tercihinizi Serhat Düğün Salonu’ndan yana kullanabilirsiniz.

Serhat Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Serhat Düğün Salonu’nda Kaç Kişi Ağırlanabilir?

1.000 kişilik kapasitesiyle sizlere Okmeydanı’nda düğün mekânı ve organizasyon hizmeti sunan Serhat Düğün Salonu’nda yepyeni konseptler sizi bekliyor! Evelenecek çiftler için emsalsiz bir düğün gecesi yaratmayı hedefleyen Serhat Düğün Salonu ekipleri sizin de fikirlerinize önem veriyor! Sıradanlaşan düğün menülerinden ve müziklerinden çok uzak bir çizgide sizlerle kavuşan Serhat Düğün Salonu’nda dilediğiniz her şey gerçek oluyor!
Ekstra ücretlere tabi tutulmadan istediğiniz gibi bir düğün yapabilmek için Serhat Düğün Salonu’nu tercih edin! 7/24 güvenlik kameralarıyla donatılan Serhat Düğün Salonu sizlerin tercihlerini asla “keşke ”ye çevirmez!

Serhat Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlik ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Partiler
Lansmanlar
Nişan Törenleri
Düğün Organizasyonları
Asker Uğurlamaları
Kurumsal Etkinlikler
Evlilik Teklifleri
Kına Geceleri
Davetler
Açılışlar
Sünnet Düğünleri
Nikâh Merasimleri gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız.
Bu liste haricinde bir organizasyon fikri ya da etkinlik talebiniz varsa sayfada yer alan iletişim sayfasından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!
İKRAMLARIMIZ
Görsel maket pasta tasarımı
Yaş pasta & Kuru pasta &Galeta
Litrelik içecek servisi
Kolonya & Badem şekeri karşılaması
HİZMETLERİMİZ
180 dakikalık video çekimi & 10 poz 20 adet hediye resim ( Düğün Salonu Aile Pozu )
Bay ve bayan sanatçı tercihi
Piyanist şantör ve orkestra grubu hizmeti
Canlı Yayın İmkânı
Konfeti

Serhat Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Serhat Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde yer alan Serhat Düğün Salonu’na gitmek için Anadolu Kahvesi yönüne gelmeniz gerekiyor. Okmeydanı’nda yani Şişli’de konumlandırılan Serhat Düğün Salonu’na ulaşım açısından hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Kendi araçlarınızla rahatlıkla gelebileceğiniz Serhat Düğün Salonu’na 41AT, 522, 55, 77Ç otobüslerini de kullanarak gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok temiz ve nezih bir düğün salonu ikramları da çok güzeldi ulaşımıda çok kolay uzaktan gelen misafirlerimiz bile çok rahat buldular memnnun kaldık hizmetten teşekkürler

  2. Puan

    Şık bir dekorosyon ve hoş bir mekan güzel hazırlanmış masa sandalye süslemeleri özenilmiş temiz bir mekan tavsiye ederim

Yorum yaz