Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Serhan Serter Fotoğrafçılık

İstanbul'da düğün fotoğrafçısı arayışında olanlara harika bir önerimiz var. Kadıköy düğün fotoğrafçıları arasında aranan bir isim olan Serhan Serter Fotoğrafçılık profesyonel ekibi ve ekipmanları ile çiftlerin gözdesi diyebiliriz. Esnek hizmet anlayışı ile dış çekim gibi zorlu bir konsepti başarıyla gerçekleştiriyor. Düğün fotoğrafı çekimi fiyatları sadece 1.500 TL'den başlıyor.

Dış Çekim Olanakları

Düğün fotoğrafçısı Serhan Serter dış çekim hizmeti konusunda sınır tanımıyor. Dilerseniz İstanbul Kadıköy'de, dilerseniz Türkiye'nin herhangi bir şehrinde çekim gerçekleştirebiliyor. Hatta yurt dışında dahi hizmet veriyor.

Firmanın düğün çekimi konseptlerinden bahsetmek gerekirse, düğün klibi ve düğün hikayesi seçeneklerini de sayabiliriz. Fotoğrafla yetinmeyerek bu güzel gününüzün videolarını da profesyonel ekibin ellerine emanet edebilirsiniz.

Serhan Serter Fotoğrafçılık, konsept çekimler konusunda trendleri takip ediyor. Boğaz manzaralı, deniz kenarında, tarihi mekanlarda, yeşillikler içerisinde ve aklınıza başka neresi geliyorsa dış çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün tarihinizi belirledikten sonra davetlilerinize o günü ayırmalarını duyuracağınız şık bir konsept olan Save The Date konseptinde de çekim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Trash Day ve nişan çekimi hizmetleri de bulunuyor.

Serhan Serter Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Kadıköy merkezli hizmet veren Serhan Serter Fotoğrafçılık ekibi uygun fiyatları ile çiftlere yardımcı oluyor. Standart bir dış çekim ücreti 1500 TL'den başlıyor.

Çekim sürenizi uzatmak ya da fotoğraf sayısını artırmak isteyebilirsiniz. Bu imkanları da sunan firmanın her şey dahil paket fiyatları 2000 TL'den başlıyor.

Paket içerikleri ve hizmet detayları hakkında daha çok bilgiye ihtiyaç duyarsanız ücretsiz danışma servisimizi arayarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Size özel teklif almak içinse "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli.

Nerede?

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında merkezi konumuyla da kolaylık sağlayan Serhan Serter Kadıköy Bostancı'da yer alıyor. Ancak firma talebe göre hem Türkiye'nin tüm illerin hem de yurt dışındaki çiftlere hizmet veriyor.

Böyle bir durumda daha erkenden randevu alabilir, firmayla özel bir görüşme yaparak detayları belirleyebilirsiniz. Aklınızdaki konsepti anlatmak ve firmanın önceki çekimlerini incelemek için mutlaka stüdyoyu ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Sitede yer alan harita butonuna tıklayarak bulunduğunuz konuma özel yol tarifi alabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul merkezli ancak hem Türkiye'nin her yerinde hem de yurt dışında fotoğraf çekimi gerçekleştiriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün çekiminin yanı sıra doğum günü, mezuniyet, nişan, kına gecesi gibi özel günlerde de konsept çekimler ile hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta öncesinde firma ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi orijinallerin teslimi, albüm ve dış mekan çekim hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketler seçtiğiniz hizmetlere göre şekilleniyor. Albüm, ekstra çekim süresi ve fotoğraf sayısı gibi hizmetleri pakete dahil edebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

15 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Serhan Serter Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Serhan Serter Fotoğrafçılık düğün fiyatları Serhan Serter Fotoğrafçılık düğün fiyatları Serhan Serter Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Serhan Serter Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Serhan Serter Fotoğrafçılık

Yorum yaz