Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ek süsleme ve dekorasyon

Sergül Organizasyon Hakkında

Tüm davetleriniz için tam hizmet veren Sergül Organizasyon, İzmir’in Buca İlçesinde konumlanıyor. Zengin paket içerikleri ve özel nişan konseptleri ile yoğun ilgi gören firma, davetlerinize renk katıyor. Organizasyon firması, profesyonel ve dinamik organizasyon ekibine sahip. Dilediğiniz davet konsepti için sizlere yardımcı olan danışmanları sayesinde her detay düşünülüyor. Ekonomik hizmet paketleri sunan firmanın başlangıç paket fiyatları 2.500 TL'den başlıyor.

Firma Özellikleri

Nişan organizasyonlarınıza özel konseptler sunan Sergül Organizasyon; salon, açık hava veya ev ortamında çalışmalar yapabiliyor. Rustik, romantik ve modern mekan tasarımları özenle hazırlanıyor.

Dilerseniz nişan davetine uygun konseptte pasta hazırlama imkanı sunuluyor. Davetlerin yapılacağı mekan için DJ ve müzik grubu temini ve ses sitemleri kurulabiliyor. İzmir'in tüm bölgelerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Sergül Organizasyon Nişan Fiyatları

Organizasyon firması, çiftlere sunduğu özel ve ekonomik paketleri ile her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Zengin paket içerikleri ile çiftlerden yoğun ilgi gören firmada nişan davetleriniz için sunula nişan organizasyon paketinin başlangıç fiyatı 2.500 TL. Her şey dahil nişan paketi ise 4.000 TL civarında seyrediyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sunduğu Olanaklar

Nişan organizasyonlarınız için konsept tasarımlar sunan Sergül Organizasyon, aynı zamanda kişisel özel tasarımlarda hazırlıyor. Nişan paketi içerisinde bulunan masası, arka plan tasarım, nişan pastası, nişan tepsisi, hediyelik tasarımlar ve ikramlar gibi sayısız imkan bulunuyor.

Davetlerinize renk katmak için dans grubu ve nedimler ile eğlenceli davetler düzenlemek mümkün. Yalnızca nişan davetleriniz değil aynı zamanda nikah, kına gecesi, düğün ve kurumsal davetleriniz için de özel hizmetler sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Buca’da konumlanan Sergül Organizasyon firmasına ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma ile oldukça kolay. Bulunduğunuz konuma bağlı olarak raylı hatlar, otobüs, minibüs ve taksi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmanın bulunduğu konum özel araç ile ulaşım sağlamak için de oldukça uygun. Şahsi araç ile gidecekseniz açık adres şu şekildedir;

Akdoğan Caddesi, No: 53, Buca / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay.

Sergül Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Sergül Organizasyon organizasyon fiyatları Sergül Organizasyon organizasyon fiyatları Sergül Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Sergül Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sergül Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sergül Hanım’a ve ekibine teşekkür ederim her şey mükemmeldi

  2. Puan

    Hayal ettiğim temayı anlattım gerisini Sergül Hanım’ın ekibine bıraktım. İyi ki sizinle tanıştım kınam için şimdiden plan yapmaya başladık, herkese tavsiye ederim 🙂

Yorum yaz