İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Şehir dışı hizmeti

Seren Moda Hakkında

Seren Moda, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde uzun yıllardır hizmet veriyor. Uzman kadrosuyla birlikte gelinlerin hayallerini gerçekleştiriyor. İstediğiniz modelde, istediğiniz boyda ve renkte sizin için gelinlik tasarlıyor. İstekleriniz doğrultusunda hareket eden, uyumlu ekip sayesinde size yardımcı oluyor. Gelinlik fiyatları başlangıç ve her şey dahil olmak üzere değişkenlik gösteriyor. Fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Kadıköy ilçesinde de şubesi bulunuyor.

Gelinlik Modelleri

Dünya modasını takip eden ve size en çok yakışacak modeli hazırlayacak olan Seren Moda Evi, kapılarını her zaman gelinlere açıyor. Her modelde gelinlik tasarımı yapıyor. Hazır kalıp seçenekleri de beğeninize sunuyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hizmet veriyor. Firmada gelinlik olarak en çok prenses model tercih ediliyor.

Kabarık gelinlikleri rahat hareket edebileceğiniz şekilde tasarlıyor. Kaliteli kumaşlar kullanıyor ve aksesuarlarla gelinliği zenginleştiriyor. Dantel kullanımı tam kararında oluyor ve modanın son trendlerini üzerinizde taşımanızı sağlıyor.

Seren Moda Gelinlik Fiyatları

Moda Evi ile birlikte tasarlanan gelinliklerin fiyatları değişiyor. Gelinliğin yanı sıra nişanlık ve abiye gibi ürünlerde tasarlanıyor. Her şey dahil ve başlangıç paketleri de mevcut. Gelinlik fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları da 5.000 TL olarak belirleniyor.

Daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Dilediğiniz tarzda gelinlik tasarlamanın yanı sıra Seren Moda, her anınızda yanınızda olmayı hedefliyor. Bu yüzden nişanlık, kaftan, abiye, mezuniyet kıyafetleri, parti kıyafetleri gibi alanlarda da hizmet veriyor. Ekip ile birlikte verilen kararlarda söz sahibi olmanızı çok önemsiyor ve sizin fikirleriniz doğrultusunda hareket ediyor.

Dikim provası hizmetiyle vücut yapınıza ve bedeninize uygun gelinlikler oluşturuyor. Abiye ve diğer kategorilerde de istediğiniz kumaşta, istediğiniz renkte ve boyda tasarımlar yapılıyor. Tarzınıza göre sade, şık ve rahat kıyafetler hazırlıyor.

Nasıl Gidilir? Nerededir?

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde konumlanıyor. Seren Moda, ulaşım açısından oldukça rahat bir yerde bulunuyor. Toplu taşıma araçları veya kendi aracınızla ulaşım sağlamanız mümkün. Çevrede bulunan otoparklar sayesinde park sıkıntısı da yaşanmıyor.

Adres: Rumeli Caddesi, Titiz Apt. No: 60/62 Kat:1 Nişantaşı / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul, Ankara

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına veya davetler gibi organizasyonlarda hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Online olarak hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik, nişanlık ve abiyeler başlangıç paketinde yer alır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Duvak veya çeşitli aksesuarlar bulunur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz tema ve konseptte gelinlik veya abiye tasarımı yapılır.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Seren Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Seren Moda organizasyon fiyatları Seren Moda organizasyon fiyatları Seren Moda organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Seren Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Seren Moda

Yorum yaz