Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu

Hayatınızın en özel anlarını profesyonel bir dokunuşla ölümsüzleştiren Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu, Ankara - Altındağ konumunda hizmet veriyor. En doğal halleriniz ve doğal ışık ile çekilmiş fotoğraflarınız oldukça kısa bir sürede hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Ortalama olarak 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde hizmet sunan bu firma ile sıra dışı bir çekim deneyimi sizleri bekliyor.

Olanakları

Konsept düğün fotoğrafçılığında birbirinden özgün temalar ve çekim türleri sunan bu firma ile beklentilerin üzerinde hizmet alabileceksiniz. Serdar Sezgin ve ekibinden başta dış çekim olmak üzere konsept çekim, trashday, save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli ve nişan çekimi gibi hizmetler de alabilirsiniz.

Serdar Sezgin Fotoğraf Stüdyosu, dış çekim konseptlerinde sahip oldukları son teknoloji çekim ekipmanları ile muhteşem bir albüme imza atıyor. Serdar Sezgin’in objektifinde en mutlu anlarınız ve en doğal halleriniz ölümsüzleştiriliyor. Ankara’nın doğal güzellikleri ile öne çıkan birbirinden güzel dış çekim mekanlarında unutulmaz fotoğraf kareleri yakalanıyor. Dış çekim mekanınıza karar veremiyorsanız ve nasıl pozlar vereceğinizi bilmiyorsanız, Serdar Sezgin ve deneyimli fotoğraf ekibinden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu Fiyatları

Başlangıç fiyatları ortalama olarak 1.000 TL olan bu firmada, her şey dahil paketler, 1.500 TL civarında. Paket içeriklerindeki değişiklikler sonucunda farklı fiyatlar da söz konusu olabilmekte. Daha detaylı fiyat bilgisi için, vakit kaybetmeden teklif formunu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Düğün gününüzün heyecanını en güzel şekilde yansıtan çekim türlerinden olan düğün hikayesi çekimini Serdar Sezgin farkı ve kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Düğün sabahından başlayarak günün tüm heyecanını eşsiz bir şekilde yansıtan çekim türü olan düğün hikayesi konsepti son dönemlerde çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor.

Düğün hazırlık aşamanız, aile evlerinden ayrılış anınız ve eşiniz ile gelinlik ve damatlık içerisinde ilk karşılaşma anınız en doğal duygularınızla fotoğraf karelerine yansıyor. Tüm bu kareler muhteşem bir albümde toplanarak bir ömür boyu saklayacağınız eşsiz anılara dönüşüyor.

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bu firma, Ankara’nın merkezi ilçelerinden Altındağ - Aydınlıkevler konumunda hizmet veriyor. Aydınlıkevler Mahallesi üzerinde yer alan stüdyoya Ankara’nın merkezi ve tüm ilçelerinden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay yönünden gelecekler, 442 - 3 hattını kullanarak, Atatürk İmam Hatip Lisesi Otobüs Durağı'nda inebilir, ve birkaç dakikalık yürüme mesafesinin ardından firmaya ulaşabilir.

Bu stüdyonun açık adresi ise hemen burada: Aydınlıkevler, Çevreli Cd. 4/D, 06130 Altındağ / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Ankara olmak üzere, İç Anadolu Bölgesi ve arzu edilen farklı bölgelerde çekim gerçekleştirilebilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli çekimi diğer hizmet türlerinden yalnızca bir kaçı.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vesikalık ve biyometrik fotoğraf çekimi gibi özellikler de bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel ışıklandırma ekipmanları, yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralar ve son model ses kaydetme sistemleri, bu pakette mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanının yanında düğüne dair video içeriklerin üretimi de bu firma tarafından sizlere sunulmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sahil kenarında yapılacak çekimler için, çiçeklerle süslenen bir gelin tagı talep etmeniz mümkün. Çimenlerin arasında yapılacak çekimlerde de temaya uygun renklerde dekorasyon sağlanmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içinde ürün teslimi gerçekleşmektedir.

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu düğün fiyatları ne kadar?

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu düğün fiyatları Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu düğün fiyatları Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Serdar Sezgin Fotoğraf ve Video Stüdyosu

Yorum yaz