Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kır bahçesi
  • Kolonsuz salon
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Sera Bahçe Hakkında

Nikahın ardından yemek organizasyonu planlayan çiftler için Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde oldukça şık bir alternatif sunan Sera Bahçe, nikah sonrası yemek için alakart sistemi ile rezervasyon alıyor. Hava şartlarının uygun olması halinde yemek organizasyonunuzu bahçe alanında planlama şansınız mevcut bulunuyor. Birbirinden lezzetli menüleri ile öne çıkan mekan, Bursa yöresine özel tatları ile de beğeni topluyor. Restoran 50 TL’den başlayan kişi başı fiyatları ile davet imkanı sağlıyor.

Özellikleri

Açık ve kapalı alan seçenekleriyle hizmet vermeye devam eden mekanda otopark da bulunuyor. Açık havada organizasyon tercih etmek isteyen çiftler misafir sayısını 200 kişiye kadar çıkartabiliyor. Kapalı alan tercihi bulunan çiftlerimiz de yine aynı şekilde 200 kadar misafiri davet edebiliyor.

Mekanın otopark kapasitesi ise 100 araca kadar çıkabiliyor. Ayrıca mekanda vale hizmeti de bulunuyor. Kolonsuz kapalı salonuyla hizmet veren mekan yüksek tavanıyla ferah bir doku oluşturuyor. Dilerseniz organizasyonunuza özel olarak süsleme de yapılabiliyor.

Olanakları

Türk mutfağına dair menüler içeren yemekli davet mekanında organizasyon öncesi menü tadımı mevcut bulunuyor. İsterseniz sonrasında menüde değişiklik yapabilirsiniz. Sera Bahçe sadece nikah sonrası yemek için değil, doğum günü, mezuniyet ve iş yemekleri için de bölgenin en çok tercih edilen restoranları arasında yer alıyor.

Davet sırasında mekan tarafından görevlendirilen organizasyon sorumlusu sizlere etkinlik sırasında yardımcı oluyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz. Ayrıca etkinlik anını ölümsüzleştirmek için dışarıdan fotoğrafçı da getirebiliyorsunuz.

Sera Bahçe Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemek servisi sunan mekanda davetini planlamak isteyen çiftlerin menüde değişiklik yapma hakkı bulunuyor. Çiftlerin önceden menüyü tatma imkanı da fırsatlar arasında yer alıyor. Minik misafirler için özel hazırlanmış çocuk menüleri de mevcut bulunuyor. Yemek servisi ve müzik 23.30’da sonlanıyor.

Kişi başı yemekli menü fiyatları 50 TL ve 100 TL arası değişiyor. Dilerseniz ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonu üzerinden fiyatlara dair fikir edinebilirsiniz.

Nerededir?

Çamlıca Parkı’na 2 km. uzaklıkta bulunan Sera Bahçe mekanına Nilüfer metro istasyonu üzerinden kolaylıkla toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Kendi aracıyla gelmek isteyen misafirler aşağıdaki açık adresi takip edebiliyorlar;

Odunluk Mahallesi, Mihraplı Cd. No:73, 16110 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firmasını dışarıdan tutabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Sadece yemekli servis var olup, kokteyl servisi bulunmuyor. Çocuklara özel menü yer alıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30'da sonlanıyor.

Sera Bahçe organizasyon fiyatları ne kadar?

Sera Bahçe organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Sera Bahçe organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sera Bahçe Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sera Bahçe açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz