Şenlik Düğün & Davet Salonu

Muazzam bir gece ve ihtişamın hiç bitmediği Şenlik Düğün & Davet Salonu evliliklerin tek adresi! Seçeneklerin ve alternatiflerin sürekli yenilendiği konseptleriyle bizlere uğramadan evlilik düşünmeyin! Şenlik Düğün & Davet Salonu en şen anlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştireceğiniz, modernize edilmiş konseptleriyle sizleri bekliyor!

Şenlik Düğün & Davet Salonu Kapasite Sayımız Nedir? Şenlik Düğün & Davet Salonu Hizmetlerimiz Nelerdir?

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim prensibiyle özgün tasarımlar ve konseptler sunuyoruz sizlere!

Avrupa Yakası Avcılar’da faaliyet gösteren Şenlik Düğün & Davet Salonu 400 ile 500 davetliyi rahatlıkla ve konforla ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Eşsiz düğün gecesi organizasyonları, kızlarımızın kına geceleri, oğullarımızın sünnet düğünleri gibi çok sayıda organizasyona modern mekân anlayışı ve sınırsız paketleri ile hizmet vermektedir. Şenlik Düğün & Davet Salonu özel bir mekân anlayışına sahip olması ve profesyonel olarak verdiği hizmetler ile her geçen gün daha da büyüyor!

Envai çeşit menü içeriğiyle, yemekli ve yemeksiz organizasyon hizmetimizle damaklarda mutluluk hissini uyandırıyoruz. Menü tadımı ve menüde değişiklik ile sizlerin hayal ettiği yemekli düğün konseptini Şenlik Düğün & Davet olarak sunuyoruz.

Tam donanım süper hizmet fırsatları sizleri Şenlik Düğün & Davet Salonu’nda bekliyor! Gelin masası ve gelin odamız modern bir alt yapı ve son teknoloji ile kuşatılmış olup, isteğe özel dekore edilebilmektedir.

Canlı orkestra ekibimizle gecenize gökkuşağının her rengini katıyoruz, halaylarımızla, horonlarımızla ve misketimizle coşkunun zirvesinde Şenlik Düğün & Davet Salon'unda sizleri ağırlıyoruz! Şenlik Düğün & Davet Salonu'nun ayrıcalıklarını, fırsatlarını ve kampanyalarını öğrenip yararlanmak için daha neyi bekliyoruz! Gelin tanış olalım da mutluluğunuza, özlemlerinize, hasretlerinize en mutlu gününüzde eşlik edelim!

Şenlik Düğün & Davet Salonu Nerede? Şenlik Düğün & Davet Salonu’na Nasıl Gidilir?

Şenlik Düğün & Davet Salonu İstanbul'un Avcılar bölgesinde yer almaktadır. Özel aracıyla yolculuk edecek misafirlerimiz için navigasyon adresimiz; Cihangir Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, Demirci Sokak, No:21/A olarak girilebilir. Otobüs ile gelecek sayın misafirlerimiz için alternatif araçlar ise Toki Kayaşehir Mimarsinan Anaokulu önünden yani Başakşehir’den kalkan 79Y, 401T otobüsleridir; tahmini 81 dakika sürmekte. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yani Pendik’ten ise Şenlik Düğün Salonu’na SG-1, 12A otobüsleriyle, Marmaray, M1A ve 401 gibi toplu taşıma araçlarıyla gelmek ise 157 dakika sürmektedir.

Kısacası Biz

Şenlik Düğün ve Davet Salonu ayrıcalıklarından faydalanmak için bizlere ulaşın! Unutulmaz aşkların mutlu sonu Şenlik Düğün & Davet Salon'unda! Uygun seçenekler ve ekonomik bütçelerle bizi seçin; ânın tadını çıkarın!
Şenlik Düğün & Davet Salonu’nda imkânsızlık yok! Eksiklik yok! Salonda düğüne katılan misafir çocukları için yakın zamanda sinema salonu gösterime girecek! Ve siz eğlenirken, çocuklarımızda sinema salonunda eğlenecekler! Bu imkânlar ve fırsatlar Şenlik Düğün & Davet Salonu’nun size sunduğu sıradan hizmetlerden sadece bazıları.

 

Şenlik Düğün & Davet Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-300
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi:
 • Otopark Kapasitesi: Yok
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Catering
 • Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişan davetimizi 200 kişilik kokteyl şeklinde düzenledik mekandan mmenun kaldık ferah ve havalandırma sistemleri de çok iyi aynı zamanda çalışanları da çok ilgililer atıştırmalıklar tazeydi hazırlanma odaları büyük ve havadardı. Benden 5 yıldızı aldı.

 2. Puan

  Biz aile arasında söz kesmek için şenlik düğün davetle anlaştık ailemiz bizim ailemiz biraz geniş olduğu için salon tutmak daha iyi oldu :):) yemekli bir söz oldu menüleri de çok güzeldi ve zengindi biz çok beğendik

 3. Puan

  Avcıların en şık dekorasyonu olan salonu Şenlik Düğün Davet salonu bence, geççen hafta ablamın nişanını burada yaptık hem fiyat olarak hem de süslemeleri çok güzeldi hoş bir yer

 4. Puan

  Unutulmaz bir gece oldu her şey hayal ettiğimiz gibiydi… Beklentilerimin üstünde bir hizmet aldık çok teşekkür ederiz herşey için… 🙂

 5. Puan

  Beraber yeni bir hayata ilk adımı attığımız nişanımızda bize destek olan tüm Şenlik Düğün Davet çalışanlarına ve mekan sahiplerine ço kteşekkür ederiz herşey gönlümüzce oldu 🙂

Yorum yaz