İzmir Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Sahil kenarı
  • Engelliye uygun giriş
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Kumsal / plaj alanı
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Şen Kardeşler Restaurant Hakkında

İzmir Urla’da düzenlenmeyi bekleyen düğün konseptini yansıtan ve alışılmışın dışında organizasyon hayalinizi gerçekleştiren Şen Kardeşler Restaurant tam da istediğiniz gibi bir mekan. Ayrıca, düğün salonu ve plaj düğünü gibi alternatifler de sizlere sunuluyor. Düğün davetlerinin kişi başı fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Şen Kardeşler Restaurant’ın açık davet alan kapasitesi, 750 - 1.000 kişiye kadar çıkıyor. Denize sıfır, plaj düğünü konseptini yansıtan, gün batımı ve masmavi denizin eşlik ettiği romantik bir ambiyans oluşuyor. Kapalı alanı tercih ettiğinizde ise, çim zemin ve doğa manzarasına bakan 500 - 750 kişi kapasiteli kapalı salonu bulunuyor. Alan seçiminize karar verdikten sonra ise zevkinize uygun düğün konsepti için farklı ve gösterişli aksesuar alternatifleriyle mekan dizaynı oluşturuluyor.

Yemekli bir organizasyon düşündüğünüzde, sizlere sunulan menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla oluşturulmuş zengin menüler ortaya konuyor. Lezzetli yemekler, titiz çalışan usta eller tarafından sizlere sunuluyor. Mekanda ayrıca kokteyl tadında anlar yaşamanız için after party alanı yer alıyor.

Şen Kardeşler Restaurant Düğün Fiyatları

Düğün organizasyonunuzu yemekli olarak gerçekleştirmek istiyorsanız, hafta sonunu tercih ettiğinizde kişi başı fiyatlar 100 - 150 TL arasında değişiyor. Hafta içi ise biraz daha uygun olup kişi başı fiyatı 80 - 100 TL arasında seyrediyor. Yemeksiz düşünüyoruz, kokteyl tadında geçsin demeniz durumunda da hafta sonu kişi başı fiyatı 80 - 100 TL arasında değişiyor. Hafta içi fiyatlar ise 50 - 80 TL civarında oluyor.

Eğer mekanın diğer tüm hizmetlerinden de yararlanalım diyorsanız ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Öncelikle Şen Kardeşler Restaurant Urla'nın sizlere sunduğu en özel hizmetler arasında, mekana denizden tekne ile gelme yer alıyor. Orkestra ekibi, Ege havasında Tolgar Çandar müzikleri ile ön plana çıksa da, yerel müziklerin yanında farklı kültürlerden parçalarla da sizlere unutulmaz anlar yaşatıyor. HD kalitede video ve dış mekan fotoğraf çekimi olanaklarınızın bulunmasıyla birlikte, dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Kokteyl havasını da yaşayalım tam olsun diye dilediğinizde after party alanı ve hizmetleri de sizleri bekliyor. Özel aracınız için 100 araç kapasiteli otopark bulunuyor. Bunun yanında vale hizmeti de göze çarpıyor.

Nerededir?

İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Şen Kardeşler Restaurant, ulaşımı oldukça kolay olan bir lokasyonda bulunuyor. Mekanın açık adresi şu şekilde;

Eski Çeşme Yolu üzeri, Karaburun Kavşağı çıkışı, İçmeler, Urla / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor. Dışarıdan organizasyon firması da kabul ediliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına gecesi, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, partiler, piknik ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekana deniz üzerinden tekneyle gelme avantajınız bulunuyor. Kokteyl tadında eğlencenize after party alanlarında devam edebiliyorsunuz. Otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Aynı anda birden fazla düğün organizasyonu da gerçekleştirilebiliyor. Engelli girişi de mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şık masa süsleme ve dekorasyonu, konseptinize uygun aksesuar alternatifleri, orkestra grubu, HD kalite video ve dış mekan fotoğraf çekimi, mekan giydirme, alkol servisi ve seçiminize bağlı düğün pastası hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ek olarak after party alanlarında konsepte uygun alkollü ya da alkolsüz içecekler, çok çeşitli yemekli menü seçenekleri, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

HD kalitede video ve deniz manzaralı dış mekan fotoğraf çekimi yapılıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

3 farklı davet alanı seçeneği bulunuyor. Bunlar; romantik ve eğlenceli anlara tanık olan plajlı alan, çim zeminin de bulunduğu denize sıfır açık alan ve kır düğünü konseptine uygun doğa manzaralı kapalı salon davet alanı yer alıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik grubu her telden çalıyor. Dj performansı da sergileniyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyller alkollü ya da alkolsüz olabiliyor. Ayrıca after party alanı da bulunduğu için alkollü kokteyller buraya da taşınabiliyor. Yemekli menüler, menü tadımı ve değişikliği imkanı ile oluşturuluyor. Çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen menüleri de bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını saat 00:00'da ve servis 23:30'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyon konsepte uygun olarak renkli ve farklı aksesuar alternatifleri ile oluşturuluyor. Plaj için şezlong teması da yer alıyor. Genellikle beyaz renk önplana çıkarılıyor. Mekan giydirme, masa süsleme ve dekorasyonu sizin zevklerinize uygun olarak ayarlanıyor. Çiçek aranjmanı ile kır düğünü konsepti sunuluyor.

Şen Kardeşler Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şen Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Şen Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Şen Kardeşler Restaurant Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şen Kardeşler Restaurant açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz