Semiramis

Kalabalık davetler beraberinde unutulmaz güzellikteki anıları getirir. Bundan dolayı da insanların yapacakları etkinlikler için her bir detayın üzerinde dikkatli bir şekilde durmaları önemlidir. Çünkü tüm ayrıntılara yeterli şekilde dikkat edilmediği takdirde ortaya çıkacak olan sonuçlar tahmin edilenden çok daha farklı olabilecektir. Semiramis etkinlik salonu ise bu aşamada insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına gerekli olan her türlü detaya dikkat edecek deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Böylelikle gerçekleştirilecek etkinlik ile alakalı oluşabilecek her türlü sorunun başarılı bir şekilde önüne geçilmesi sağlanırken aynı zamanda da insanların Semiramis etkinlik salonu içinde unutulmaz güzellikteki anılarla buradan ayrılması da sağlanmış olacaktır.

Üstün Hizmet ve Deneyim Semiramis’te

Başta düğünler olmak üzere söz konusu kalabalık etkinlikler olduğu zaman; insanların beraber güzel şekilde zaman geçirebilmeleri adına planlamaların mümkün olduğunca dikkatli şekilde yapılması gerekmektedir. Çünkü tek bir detayın üzerinde dahi gerekli şekilde durulmaması sonrasında ortaya çıkacak sorun, diğer sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Semiramis etkinlik salonu içerisinde yer almakta olan personeller ise, oluşabilecek her türlü sorunun başarılı bir şekilde giderilmesi adına gerekli çalışmaları kendi bünyelerinde eksiksizce yapıyorlar. Bu sayede de insanların akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan, diledikleri etkinlikleri gerçekleştirme olanağına erişmiş oluyorlar.

İnsanların Semiaramis etkinlik salonu içerisinde istedikleri tarzdaki etkinlikleri gerçekleştirmeden önce ise dikkat etmeleri gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. 600 kişiye kadar olan organizasyonların rahatlıkla yapılabildiği Semiramis etkinlik salonunda birçok farklı organizasyon yapılabiliyor. Semiramis etkinlik salonu, yapılacak olan etkinliğe göre özel şekilde dekore edilip misafirlerin rahat etmesi adına tüm detayları da sağlayabiliyor. Bu sayede etkinliklerin başlamasından bitişine kadar geçecek olan süre içinde misafirler ve etkinlik sahipleri daha öncesinde hiç olmadığı gibi keyifli bir şekilde zaman geçirmiş oluyorlar. Semiramis etkinlik salonu bünyesinde yer almakta olan zengin menüler, deneyimli aşçıların elinden çıkmakta ve gerçekleştirilecek etkinlikler için bu menüler içerisinden istenen seçilebilmektedir.

Şehrin Merkezinde Tüm Organizasyonların Ortak Adresi

İstanbul gibi oldukça kalabalık bir şehirde arzu edildiği gibi görkemli tarzda organizasyonların yapılması adına etkinlik salonu bulmak pek çok kişiye zor geliyor. Semiramis etkinlik salonu bu konuda var olan eksikliklerin giderilmesi adına Şişli’de hizmet vermektedir. Merkezi bir lokasyona sahip olmasından dolayı insanlar yalnızca kendilerine ait özel araçlar ile değil, aynı zamanda toplu ulaşım araçları ile de Semiramis etkinlik salonuna gelebilirler. Üstelik bu ulaşım araçları oldukça geç saatlere kadar faaliyet gösterdikleri için insanlar herhangi bir sorun yaşamadan diledikleri gibi zaman geçirebilirler.

Düğünlerin yanı sıra Semiramis etkinlik salonu içerisinde;

 • Kına
 • Nişan
 • davetler ve resepsiyonlar
 • bayi toplantıları
 • açılışlar
 • mezuniyet törenleri
 • sünnet organizasyonları
 • çeşitli kurumsal etkinlikler
 • doğum günü

Gibi pek çok farklı etkinlik rahatlıkla yapılabilmektedir. Gerçekleştirilecek olan etkinlik öncesinde insanlar hangi etkinliği yapmak istiyorlarsa, planlama çalışmalarını yapan personele bu konuda gerekli olan bilgileri vermeleri önemlidir. Çünkü bu bilgiler sayesinde gelecek olan kişilerin burada keyifli bir şekilde zaman geçirebilmeleri adına gerekli olan her türlü ayrıntının net bir şekilde belirlenmesi önemlidir. Böylelikle etkinliğin başından sonuna dek geçecek olan süre içerisinde insanlar Semiramis etkinlik alanı içerisinde hiç olmadığı kadar keyifli zaman geçireceklerdir.

Eğer siz de stressiz ve düzgün planlanmış bir organizasyon yapmak istiyorsanız; Semiramis etkinlik alanı en doğru tercihiniz! Hemen “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp form doldurabilirsiniz. Böylece mekandan fiyat teklifi alabilir, aklınıza takılan soruları yetkili kişilerle konuşabilirsiniz. DüğünBuketi.com siz değerli müşterilerine her zaman kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

 

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünüm öyle güzel oldu ki, neresinden anlatmaya başlasam bilemiyorum. Muhteşemdi her manada. Salon zaten öyle güzel ki, masa ve sandalyelerine zaten bayılmıştım. Süslemelerimiz ile büyüleyücü bir ambiyans oluşturuldu bizim için. Düğünümüzün planlaması da organizatör ekip tarafınca çok iyi kurgulandı. Bizimle ilgilenen ve her anımızda yanımızda olan ekip çalışanlarına minnetle teşekkürlerimi sunuyorum. Siz bizi mutlu ettiniz Allah da sizi mutlu etsin!

Yorum yaz