Teknede Düğün ve Davet Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Semiramis 2-3 Teknesi Hakkında

Semiramis 2-3 Teknesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde teknede düğün organizasyonları için hizmet veriyor. Yeni evlenecek çiftlerin gözde mekanı haline gelen tekne, şık dizaynı ve davet türüne özel dekorasyon süslemeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatları ve sunduğu özel hizmetler ile siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Semiramis Tekneleri, şehrin muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. Teknede düğün organizasyonları için her türlü detay özenle hazırlanıyor. Abbas İnandı Deniz Turizm işletmelerine bağlı olarak hizmet veren teknenin açık ve kapalı alanı bulunuyor. Terası bulunan açık alanda 100 kişi, kapalı alanda ise 300 kişiye kadar misafir ağırlanıyor.

Özel günleriniz için İstanbul deniz sahasının tamamında, Adalar bölgesinde ve Karadeniz’de organizasyon hizmeti veriyor. Düğün organizasyonları başta olmak üzere nişan, sünnet düğünü, doğum günü, balo, gezi, toplantı ve iftar yemeği gibi farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Boğaz turu ve tekne kiralama olanakları da bulunuyor.

Semiramis 2-3 Teknesi Düğün Fiyatları

Teknede düğün ve davetleriniz için firma size uygun fiyat aralıkları sunuyor. Hafta içi yemekli düğün fiyatları 50 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL’den başlıyor. Aldığınız hizmetlere ve özel taleplerinize göre fiyatlarda farklılık görülebiliyor.

Firma ve organizasyonları hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon Olanakları

Teknede düğün organizasyonları ve diğer özel günleriniz için her detay düşünülüyor. İstanbul ilinin en çok tercih edilen teknede düğün organizasyon firmaları arasında yer alan Semiramis 2-3 Teknesi, profesyonel bir ekip ile birlikte çalışıyor. Çiftler düğün öncesi organizasyon ekibi ile görüşerek istedikleri konsept ve sunumları seçebilme imkanına sahip oluyor.

Organizasyon sorumlusu davetinizi en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlıyor. Masa süslemeleri, şamdanlar, düğün pastası ve farklı oturma düzeni hazırlıkları yapılıyor. İsteğiniz doğrultusunda davetinizin türüne göre gelin tagı, mekan süsleme ve farklı konsept seçim olanakları sağlanıyor.

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunuyor. DJ ve orkestra temini ile organizasyonlarınız eğlenceli bir hale getiriliyor. Servis ve hizmet elemanları da davetiniz boyunca yanınızda bulunuyor.

Adres Bilgisi

Semiramis 2-3 Teknesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde sizi bekliyor. Toplu taşıma, taksi veya özel aracınız ile tekneye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile Kadıköy ilçesinden ulaşım için Kadıköy-Eminönü Turyol hattını kullanarak 336E Cebeci Peronlar otobüsünü kullanabilirsiniz. 145T ve 400A otobüs aktarmaları ile devam edilen güzergahta Güzelbahçe/Yeşilkent durağında inebilirsiniz.

Adres: Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı. Perla Vista Residence B Blok K:11 D:106 Beykent, Beylikdüzü.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firmasının kendi catering hizmeti, fotoğraf ve video çekim hizmeti, sahne, ışık, ses sistemleri, DJ ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet törenleri, balo, sünnet düğünü, toplantılar, iftar yemeği, nişan, parti organizasyonlarınızı teknede düzenleyebiliyorsunuz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ses, ışık, sahne sistemleri ve organizasyon sorumlusu hizmeti sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis ve hizmet elemanları, masa süsleme ve dekorasyon hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, DJ ve orkestra hizmeti, fotoğraf ve video çekim hizmeti, düğün pastası, gelin tagı hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Teknenin fotoğraf ve video çekim hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Teknede 2 farklı davet alanı bulunuyor. Açık alanda 100 kişi, kapalı davet alanında 300 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Teknenin kendi DJ ve orkestrası hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü ve yemekli menü çeşitleri bulunuyor. Kırmızı et menü, beyaz et menü, özel menü ve deniz mahsulleri menü seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türünüze göre farklı konsept seçenekleri sunuluyor.

Semiramis 2-3 Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Semiramis 2-3 Teknesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Semiramis 2-3 Teknesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Semiramis 2-3 Teknesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Semiramis 2-3 Teknesi açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz