İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kır bahçesi
  • Orman Içinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis hizmeti

Semazen Garden Hakkında

Semazen Garden İstanbul'un Beykoz ilçesinde kalabalık davetler ve kır düğünü organizasyonları gerçekleştirmek isteyenler için tasarlanmış bir mekan. Geniş kapasitesi ve sunduğu hizmetlerle çiftlerin gönlünü kazanan mekanın uygun fiyatları da burayı tercih etmeniz için başka bir neden. 50 TL'den başlayan kır düğünü fiyatları ile siz de etkinliğinizi Semazen Kır Bahçesi'nde düzenlemek isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Kapasiteleri & Özellikleri

Semazen Garden oldukça geniş bir araziye yayılmış, 1000 kişi kapasiteli bir kır düğünü mekanı. Açılır kapanır tavan özelliği sayesinde de kötü hava koşullarına karşı hazırlıklı. Mekanda dilediğiniz konsepte uygun olarak mekan düzenlemesi gerçekleştiriliyor. 500 araç kapasiteli bir otopark da bulunuyor.

Semazen Kır Bahçesi ile düzenleyeceğiniz etkinliklerde mekan giydirme, gelin yolu ve gelin tagı süsleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Mavi, pembe, mor, beyaz ve farklı renklerde mekan giydirmeleri ile hayallerinizdeki gibi bir davet alanı oluşturabilirsiniz. Burada tercih tamamen sizin zevkinize ve düzenleyeceğiniz etkinliğe bırakılıyor.

Semazen Garden Beykoz Kır Düğünü Organizasyonu

Semazen Kır Bahçesi kalabalık davetli ağırlama kapasitesine rağmen yemekli ve kokteyl davetler düzenlemenize imkan tanıyor. Hatta etkinliğiniz öncesinde menülerde tadım ve değişiklik yapma hizmeti de bulunuyor.

Çim zeminden ayrı bir platform olarak tasarlanan dans pisti, rahatça dans etmenize olanak sağlarken, profesyonel sahne ve ses sistemleri eğlencenizin katlanarak artmasını sağlıyor. İsteğinize göre mekanda geniş repertuarı olan canlı müzik grupları veya ses sanatçıları sahne alıyor.

Bir diğer hizmet ise profesyonel düğün fotoğrafçısı eşliğinde dış mekan çekimi ve video kaydı. Bu sayede yıllar sonrasında bile düğününüzü ilk günkü heyecanla izleyebilir, en güzel anlarınıza yeniden tanıklık edebilirsiniz.

Semazen Garden Beykoz Kır Düğünü Fiyatları

Semazen Kır Bahçesi düğün fiyatları kokteyl ve yemekli menü tercihlerinize göre şekilleniyor diyebiliriz. Mekan, Beykoz düğün mekanları arasında oldukça uygun seçeneklere sahip. Kokteyl düğün fiyatları hafta içi kişi başı 50 TL'den başlıyor. Hafta sonu ise 80 TL'den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları hafta için 50 TL'den, hafta sonu ise 100 TL'den başlayarak değişim gösteriyor.

Size özel indirimli fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. DüğünBuketi.com aracılığıyla yapacağınız düğün planlamalarında ekibimiz destek için hazırdır.

Yol Tarifi & Açık Adres

Semazen Garden, Beykoz ilçesinde bulunuyor. Beykoz'a ulaşım için 137 ve 138 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Mekana en yakın duraklar bu hatlar üzerinde bulunmaktadır. Bunun dışında kendi özel aracınızla mekana ulaşımı tercih edebilirsiniz. Aşağıda açık adresi yer alan mekanın yol tarifi için haritadan yararlanabilir, konumunuza göre tarif alabilirsiniz.

Cumhuriyet Mevkii, Beykoz Caddesi, No:54, Beykoz / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tüm ihtiyaçlarınız mekan tarafından karşılanmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, iftar, kına gecesi, nikah töreni, şirket davetleri, kurumsal toplantı ve doğum günü etkinliklerini düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde mekan giydirme ve dekorasyon, fotoğraf köşesi tasarımı, video ve fotoğraf çekimi, yemek servisi, organizasyon danışmanlığı yer almaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açılır kapanır çatı imkanı bulunan 1000 kişilik davet alanı mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menülerde cips, kuruyemiş, soğuk ikramlar ve kanepe seçenekleri, yemekli menülerde et ve tavuk seçenekleri yer alıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'de sona eriyor.

Semazen Garden düğün fiyatları ne kadar?

Semazen Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Semazen Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Semazen Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Semazen Garden açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz