İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Sema Ertemel Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşabilmeniz için Sema Ertemel markası İstanbul Fatih ilçesinde sizlere hizmet sunuyor. Gelinlik modellerine zarif dokunuşlar ekleyen marka evlilik arifesinde olan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tesettür gelinlik modelleri üzerine yoğunlaşan marka gelin adaylarına alternatif modeller sunuyor. Aynı zamanda sunduğu olanaklarına gelin adayları için bütçe dostu fiyatlar belirliyor. 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları sunan marka gelin adaylarının mutluluğu için çalışıyor.

Sunulan Olanakları

Kişiye özel dikim olanağı sağlayan Ertemel modaevi gelinlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Hazır model gelinlik modelleriyle evlilik arifesinde olan kişilere alternatif sunuyor. Aynı zamanda gelin adayları modaevinde nişanlık ve abiye elbise alabiliyor. Hafta sonu hizmet sunmaya devam eden marka güler yüzlü personelleriyle dikkat çekiyor. Evlilik arifesinde olan kişiler için zamanın ne kadar önemli olduğu bilen Sema Ertemel markası 3 prova sonunda gelin adaylarının rüyalarındaki gelinliğe kavuşmasını sağlıyor.

Sunduğu Hizmetler

Ertemel modaevi gelinliklerin tamamlayıcı parçaları olan aksesuarları sağlıyor. Gelin adaylarının zarif ve kusursuz görünmesine yardımcı olan duvak seçenekleriyle modaevi beğeni topluyor. Düğün gününde çiçek atma geleneğini en güzel çiçek buketi ile yapmak isteyen gelin adayları için gelin buketi hizmeti sunuyor. Aynı zamanda gelin adayları Sema Ertemel markasından gelin kesesi ve kuşak hizmeti alabiliyor. Sizde Ertemel modaevinin sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ‘Ücretsiz Ara’ butonuyla iletişime geçebilirsiniz.

Sema Ertemel Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Marka gelinler için bütçe dostu fiyatları ile dikkat çekiyor. Marka sunduğu hizmetler için başlangıç paketi fiyatını 1000 TL, her şey dahil paketini ise 3000 TL olarak belirliyor. Sema Ertemel markasından hizmet alan gelin adayları 4 haftalık teslim süreci sonunda hayallerine bir adım daha yaklaşıyor. Düğün gününde göz kamaştırmak isteyen gelin adayları için bütçe dostu fiyatlarıyla beğeni topluyor.

Nasıl Gidilir?

Sema Ertemel gelinlik modelleri ve güler yüzlü personelleriyle İstanbul Fatih ilçesinde sizlerin ziyaretini bekliyor. Toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşımın kolay olduğu mağaza hafta sonu ve hafta içi hizmet sunmaya devam ediyor. 146T, 28, 31E, 336E, 38B, 86V, 90 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabiliyor. Aynı zamanda Marmaray ve M1A, M1B metro seferleriyle mağazaya ziyarette bulunulabiliyor. Akşemsettin, Hırka-i Şerif Cd., 34080 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik aksesuarlarıyla hizmetlerini sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel dikim hizmetiyle gelin adaylarına ek hizmet sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde Sema Ertemel markası hazır model gelinlik modeleriyle özel dikim fırsatı sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde markanın gelinlik modelerinin yanı sıra gelinlik aksesuarı duvak, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi ve kuşak hizmeti sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hazır kalıp gelinlik modellleri.

Ürünün teslim süresi nedir?

5 hafta

Sema Ertemel organizasyon fiyatları ne kadar?

Sema Ertemel organizasyon fiyatları Sema Ertemel organizasyon fiyatları Sema Ertemel organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Sema Ertemel Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sema Ertemel

Yorum yaz