İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
3 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Hediyelik tasarımı
Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Selin’in Atölyesi Hakkında

Birbirinden farklı orijinal davetiye tasarımlarına sahip olan Selin’in Atölyesi, düğün davetiyesi konusunda beklentilerin üstünde bir hizmet sunuyor. İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren firma Türkiye’nin her köşesine istenilen siparişleri ulaştırıyor. Adet fiyatları minimum 2 TL olan davetiye modelleri, davetiye işçiliğine ve sunulan hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Davetiye Modelleri

Selin’in Atölyesi'nde tüm davetiye tasarımları sizlerin düşüncelerine göre şekilleniyor. Burada hayallerinize bir sınır konulmuyor. Dilerseniz ahşap lazer kesim ya da 3 boyutlu sıra dışı davetiye modelleri ile en özel gününüzde konuklarınıza size ait bir hatıra bırakmanız Selin'in Atölyesi ile mümkün.

Ayrıca modası asla eskimeyen her zaman gözde tasarımlar arasında yer alan zarif mühürlü davetiye modellerinin yanı sıra özel tasarım taş magnetler de Selin’in Atölyesi’nde çifter tarafından fazlasıyla seviliyor. Kişiye özel olarak hazırlanan davetiye modelleri oldukça geniş seçeneklere sahip. Firma aynı zamanda nikah şekeri hizmeti de veriyor.

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Orijinal tasarımları ile İzmir’de öne çıkan Selin’in Atölyesi uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Zengin ürün yelpazesi ile fark yaratan firmanın düğün davetiyesi adet fiyatları minimum 2 TL’ den başlıyor. Ürün özelliklerine ve kağıt kalitesine göre değişiklik gösteren davetiyelerin fiyatları en fazla 3 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Selin’in Atölyesi hakkında bilgi almak ve ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanmak için ‘Fiyat Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Sadece düğün davetiyesi değil aynı zamanda kına, nişan ve nikah gibi özel günlerinize de eşlik eden Selin’in Atölyesi aynı zamanda nikah şekeri hizmeti de veriyor. Ayrıca orijinal hediye ürünleriyle de öne çıkan firmada taş magnetler, puzzle ve plak şeklinde tasarlanan davetiyeleri fresh kokulu mumlarla taçlandırmak davetiye işini daha zarif bir işe dönüştürüyor. Çiftlere özel tasarlanan davetiyeler 1 hafta içerisinde adrese teslim ediliyor.

Selin'in Atölyesi Nerededir?

Sadece İzmir’e değil ülkenin her noktasında hizmet veren Selin’in Atölyesi’nin merkezi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi bir konumda bulunan firmaya İzmir’in tüm noktalarından rahatça ulaşmak mümkün.

Selin’in Atölyesi'ne hem toplu taşıma hem de özel aracınızla kolayca gitmeniz mümkün. Toplu taşımayı tercih edecek olan okurlarımız 152, 510, 691, 891 otobüs hatlarını veya Aliağa – Cuma ovası tren hattının tercih ederek firmaya ulaşım sağlayabilir.

Firmanın açık adresi ise şöyle: Gazi Mah. Kemal Reis Cad. No:39/B Gaziemir / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriliyor. Şehir dışı hizmet de mevcut.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Masa kartı ve menü basımı gibi ilave hizmetler bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hediyelik eşya, mum, magnet üretimi gibi hizmetler sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davetiye basımı ve tasarımı, başlangıç hizmetleri arasında yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel ürün tasarımı ve çeşitli etkinliklere özgü tasarımlara bu paket ile erişilebilir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün konseptine bağlı olarak farklı davetiye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftanın ardından istediğiniz davetiye çeşitleri, sizlere ulaştırılacaktır.

Selin'in Atölyesi düğün fiyatları ne kadar?

Selin'in Atölyesi düğün fiyatları Selin'in Atölyesi düğün fiyatları Selin'in Atölyesi organizasyon fiyatları ise 1 - 3 TL arasında değişmektedir.

Selin'in Atölyesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Selin'in Atölyesi

Yorum yaz