Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Selçuk İnci Photography

Selçuk İnci Photography, 12 yıldan beri bir fotoğraf stüdyosu olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Sektör içinde birçok yarışmada ödül kazanmış bir fotoğrafçı olan Selçuk İnci, yaklaşık 4 yıldır dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kimliğiyle çalışmalarına devam ediyor. İşini tutkuyla yapan ödüllü fotoğrafçı kendi tarzını sizin isteklerinize göre şekillendirerek hizmette sınır tanımıyor. 1000 TL’den başlayan çekim fiyatları ile ilgili bilgiye ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından ulaşabilirsiniz.

Çekim Hizmetleri

Selçuk İnci, ödüllü bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmanın yanı sıra nişan çekimlerini, moda çekimlerini ve doğum sonrası bebek fotoğrafçılığını da uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sürdürüyor. Fotoğraf çekimleri ister stüdyoda isterseniz de tarzınıza uygun dış mekanlarda yapılıyor. Çeşitli konseptlerde katalog çekimi de fotoğrafçı tarafından yapılıyor.

Sıradanlıktan uzak farklı ve eğlenceli pozlar görmek isteyen çiftler için trash day çekimleri doğru tercih oluyor. Hem çekim boyunca hem de sonrasında fotoğraflarınız yüzünüzü gülümsetecek. Selçuk İnci Fotoğrafçılık, yenilikçi tavrıyla size poz konusunda da ilham oluyor.

Sunulan Hizmetler

Selçuk İnci, bir düğün fotoğrafçısı olarak yalnızca düğün günü değil tüm günü belgesel şeklinde hazırlıyor. Fotoğraflardan ve video kayıtlarından oluşan kesitler düğün çekiminiz arka planda hoşunuza gidecek bir kurgulama ve müzik ile düğün klibine dönüşüyor. 2 hafta önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor.

Kendini sınırlandırmayan fotoğrafçı sizin de özgürce hayal etmenizi sağlıyor. Yurt dışında çekim imkanını size ekip ile sunuyor. Ortak bir tarih belirlenip planlandığı takdirde çekim için ulaşım sağlanıyor. ‘Siz isteyin, biz yapalım’ diyen Selçuk İnci Photography, sizi hiç bekletmeden 1 hafta kadar kısa bir süre içinde size ürünleri teslim ediyor.

Selçuk İnci Photography Kadıköy Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Selçuk İnci Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak sizin bu mutlu gününüze imzasını atmak istiyor. Çiftleri daha fazla masrafa sokmadan bütçeyi zorlamayacak paket fiyatları ile de ilgi odağı oluyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL gibi cüzi bir rakamdan başlıyor. Her şey dahil olduğunda ise fiyatlar 2000 TL’ye kadar çıkıyor. DüğünBuketi.com’a özel yapılan kampanyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Anadolu Yakasında Kadıköy ilçesinde bulunan Selçuk İnci Photography, işlek cadde Koşuyolu’nda konumlanıyor. Koşuyolu caddesine geldiğinizde kolay şekilde bulabileceğiniz stüdyoya hem kahve içip hem de tanışmak için uğramak isterseniz; Koşuyolu Cad. Şekercioğlu Sok. No: 20/A Kadıköy / İstanbul adresi sizi bize getirecek.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, nişan çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, trashday ve save the date.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışında çekim hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, stüdyo çekimi ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi, ekip temini gibi hizmetleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftada teslim ediliyor.

Selçuk İnci Photography düğün fiyatları ne kadar?

Selçuk İnci Photography düğün fiyatları Selçuk İnci Photography düğün fiyatları Selçuk İnci Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Selçuk İnci Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Selçuk İnci Photography

Yorum yaz