İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Engelliye uygun giriş
  • Gazebo
  • Gelin yolu
  • Kır bahçesi
  • Şehir dışında
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Şelale Rüya Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir doğa ortamında kır düğünü yapmak her çiftin hayalini kurduğu bir şey. İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde bulunan Şelale Rüya Bahçesi, tıpkı ismindeki gibi rüyalarınızdakine benzer bir kır bahçesinde bu hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yer! Yeşillikler içindeki bir ortamda, kalabalık bir davetli listesiyle, rahat ve ferah organizasyonlar düzenleyebildiğiniz ve uygun fiyatlarıyla da çiftlerin beğenisi toplayan bir mekan. Salonda kır düğünü fiyatları kişi başı 50-100 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Şelale Rüya Bahçesi, yemyeşil kır bahçesiyle, organizasyonlarınız için doğal ve ferah bir ortam sunuyor. Sadece açık davet alanının bulunduğu mekanda, bu davet alanının kapasitesi 400-500 kişi arasında değişiyor. Özellikle kır düğünleri gibi organizasyonlar için ideal olan bu alan, kalabalık etkinlikleri rahat ve geniş bir ortamda düzenlemenize imkan tanıyor. Salonda ayrı bir after party alanı da bulunuyor. Bu sayede düğününüzden sonra da eğlenceye devam edebiliyorsunuz. Mekanın otoparkıysa 150 araçlık bir kapasiteye sahip.

Salonun tasarımı tam olarak kır düğünlerine uygun olacak şekilde tasarlanmış. Yuvarlak masaların tercih edildiği mekanda, masa örtüleri beyaz renkte. Masa süslemeleri içinse çiçekler kullanılmış. Gelin yolu ve çardak gibi seçeneklerin bulunduğu mekan, dekorasyonda çiftlerin isteklerine göre değişiklikler yapabiliyor.

Şelale Rüya Bahçesi Fiyatları

Şelale Rüya Bahçesi, sahip olduğu imkanlar ve muhteşem doğa manzarasına göre oldukça uygun fiyatlara sahip bir mekan. Mekanın hafta içi kır düğünü fiyatları 50-80 TL civarındayken, hafta sonu bu fiyat 50-100 TL arasında değişebiliyor. Kokteyllerse 30-50 TL gibi rakamlara gerçekleştirilebiliyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uygun fiyatlarla sunduğu hizmetleriyle oldukça beğeni toplayan bir mekan. Kır düğünü gibi organizasyonları düzenlerken planlama aşamasının önemini bilen Şelale Rüya Bahçesi, tecrübeli ekibi ve uzman organizasyon sorumlusuyla düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Özellikle dekorasyon konusunda oldukça büyük bir özgürlük tanıyan mekan, dışarıdan bir organizasyon firması ve fotoğrafçı ile de çalışmanıza imkan tanıyor.

Salonun menüleri kır düğünü gibi etkinlikler için özel olarak düşünülmüş. Menülerde tadım ve değişiklik imkanı da sunan salon sayesinde, kendiniz ve misafirleriniz için en uygun menüyü oluşturabilirsiniz. Servis hizmetinin bulunduğu salon, dışarıdan catering firması ile çalışmanıza da imkan tanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunan mekana, İstanbul Çevre Yolunu kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla gitmek isterseniz de 138, 138B ve 9H gibi otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Hüseyinli Köyü Beykoz Cad. No:222/A Hüseyinli Ömerli / Çekmeköy / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering hizmeti temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, nikah, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar ve galalar, davetler ve resepsiyonlar, baby shower, doğum günü partisi, kutlamalar ve piknik

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, servis elemanı ve hizmeti, masa ve sandalye süslemeyi içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket ses, sahne ve ışık sistemlerini ve dekorasyon planlamasını içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun oldukça sade ama göze şık gelen bir tasarımı bulunuyor. Yuvarlak masaların tercih edildiği mekanda, masa örtüleri genel olarak beyaz renginde. Masa süslemeleri içinse çiçekler kullanılıyor. Mekanda gelin yolu ve çardakta bulunuyor. Çiftlerin isteklerine göre dekorasyon da değişiklikler yapılabiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece bir adet açık davet alanı bulunmakta. Kır bahçesi özelliğine sahip olan bu alanın kapasitesi 400-500 kişi arasında.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salonun orkestra ve müzik ekibi bulunmuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, vejetaryen menü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Salonun oldukça sade ama göze şık gelen bir tasarımı bulunuyor. Yuvarlak masaların tercih edildiği mekanda, masa örtüleri genel olarak beyaz renginde. Masa süslemeleri içinse çiçekler kullanılıyor. Mekanda gelin yolu ve çardakta bulunuyor. Çiftlerin isteklerine göre dekorasyon da değişiklikler yapılabiliyor.

Şelale Rüya Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Rüya Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Şelale Rüya Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Şelale Rüya Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şelale Rüya Bahçesi açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz