Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
500
Max

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon

İmkanlar

Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Servis hizmeti

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu

Ankara'nın gözdesi Keçiören ilçesinde bir şelale üstünde en güzel "Evet!" cevabı için daha iyi bir alternatifiniz olduğuna emin misiniz? Tek bir seçeneğiniz var, o da Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu. Kişi 10 TL'den başlayan davet fiyatları ile tüm etkinliklerinizi burada gerçekleştirebilirsiniz.

Mekanın Genel Özellikleri

Şelale Düğün ve Balo Salonu mükemmel bir gece vaat ediyor sizlere. 500 kişilik kolonsuz salonda beyaz ve kremin şık uyumu göze çarpıyor. Yuvarlak masalar mekan giydirme seçenekleriyle süslenip davetlileriniz için hazır hale getiriliyor.

Şelale Düğün Salonu'nda düğün ve davet organizasyonlarının yanı sıra nikah töreni, kurumsal toplantı ve etkinlikler, resepsiyon, mezuniyet partisi, doğum günü gibi etkinlikler de düzenleniyor.

Keçiören Şelale Düğün Davet Salonu Fiyatları

Şelale Düğün Salonu'nda gerçekleştireceğiniz düğün veya davetler kişi başı 10 TL'den başlıyor ve hafta sonu bu fiyat 30 TL olarak değişiyor. Yemekli etkinlik fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında başlangıç fiyatlarına sahip.

Mekanın detaylı paket içerikleri ve indirimleri hakkında bilgi sahibi olmak için DüğünBuketi ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz teklif formumuzu doldurarak firmadan direkt olarak etkinliğinize uygun teklif alabilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Şelale Düğün Salonu yemekli ya da kokteyl davetler düzenlemeniz için birbirinden lezzetli menülere sahip. Seçtiğiniz menüler hijyenik şekilde profesyonel ekip tarafından hazırlanıyor ve misafirlerinize özenle ikram ediliyor.Dilerseniz etkinlik öncesi menülerde tadım ve değişiklik talep edebiliyorsunuz.

Şelale Düğün ve Toplantı Salonu her ayrıntıyı sizin için ve sizin yerinize, tam da istediğiniz şekilde düşünüyor. Düğün ve benzeri eğlencelerinizde ilk dans müziği, pasta kesme töreni ve genel dans müziklerini, ayrıca özel talep olursa da dans ekibi ve folklor ekiplerini arzularınız doğrultusunda planlıyor. Konfeti ve volkanlarla beraber muhteşem bir karşılama ortamı hazırlanıyor. Şık ve eğlenceli bir davet planlıyorsanız Şelale Düğün Salonu tam size göre.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Keçiören’de Kalaba Mahallesi’ndeki Şelale Düğün Salonu oldukça merkezi bir yerdedir, ulaşımı rahattır. Liva Pastanesi'nden 530-3 numaralı otobüs ile 30 dakikada, Optimum Outlet'ten 525 ve 203 numaralı otobüslerle 61 dakikada ulaşılabilir. Ayrıca 153, 203 ve 530-3 numaralı otobüsler de Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu yakınındaki duraklardan geçmektedir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikan, toplantı, davet, düğün, kına gecesi, gala yemekleri, şirket yemekleri ve toplantıları, seminer, doğum günü ve mezuniyet gibi etkinlikler düzenlenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası ve standart mekan süslemesi hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketlerde fotoğraf ve video çekimi, organizasyon danışmanlığı ve ekstra mekan süslemeleri gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet kolonsuz kapalı davet salonu bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı etli yemekli menülerin yanı sıra ara sıcak ve aperatiflerden oluşan kokteyl menüler var.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 23.00'de, yemek servisi 22.00'de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masalarda mum ve çiçek süslemeleri, gelin yolu süslemesi gibi hizmetler bulunuyor.

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhaba İlhan Bey,
  Düğün mekanları hakkında ücretsiz fiyat teklifleri almak için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.
  https://www.dugunbuketi.com/iletisim/

 2. Puan

  Yöneticiye ulaşma imkanımız varmı teklif için

 3. Puan

  Keçiören’in merkezindeki şelaleleri Ankara’daki herkes bilir.bu şelalerin üstündeki salonda harika bir davetimiz oldu.manzara müthiş.konumu çok kolay herkes kolaylikla buldu.ayrıca hizmetleri ve temizliğe önem vermeleri de bizi memnun etti.

Yorum yaz