İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
45 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

350 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
350
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
150
Max
Havuz Başı Davet Alanı
50
Min
150
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çocuk eğlence alanı
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme

Şelale Cafe Düğün Salonu Hakkında

Şelale Cafe Düğün Salonu, İstanbul Sultangazi konumunda bulunuyor. Düğün davetleriniz için açık ve kapalı alan seçenekleri ile dikkat çekiyor. Konuk sayınıza göre havuz başı ve kır bahçesi seçenekleriniz de bulunuyor. Düğün salonu fiyatları kişi başı 40 TL’den başlıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçenekleriniz bulunuyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Şelale Cafe Düğün Salonu, şehir merkezindeki konumu ile çiftlerin dikkatini çekiyor. Her mevsim dilediğiniz daveti verebiliyorsunuz. Mekan düğün, nişan, kına gecesi, nikah sonrası eğlence ve diğer özel günlerde de ev sahipliği yapıyor. Şık supla ve şamdanlarla süslenen mekan konseptinize uygun detaylar ile bezeniyor.

Açık ve kapalı alanı 150 - 350 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Kır düğünü hayali olan çiftler için ise 50 – 150 kişilik kır bahçesi ve havuz başı alanı hazırlanıyor. Nikah için ayrı bir alan hazırlanıyor. Konuklarınızın park sorunu yaşamaması için 250 araçlık otopark hizmeti de veriliyor. Orman içindeki mekanın doğa manzarası konuklarınızı etkisi altına alıyor. Çocuk oyun alanı ile geceden minik misafirleriniz de mutlu ayrılıyor. Hayalinizdeki düğün töreni için bu mekan ilk tercihleriniz arasında yerini alabilir.

Sunulan Hizmetler

Şelale Cafe Düğün Salonu, mekanın profesyonel bir mutfak ekibi bulunuyor. Birbirinden lezzetli tabaklar ile damaklarda şölen etkisi yaratıyor. Kırmızı ve beyaz et, meze seçenekleri, mevsim salataları ve meyve tabakları özenle servis ediliyor. Dilerseniz catering hizmeti de alabilirsiniz.

Sahne, ses ve ışık hizmetleri için de tecrübeli bir ekip temin ediliyor. After party alanı düğün sonrasında sevdiklerinizle eğlenmeniz için hazırlanıyor. Tüm gece dj ve müzik performansı ile devam eden eğlence sonrasında da hız kesmeden devam ediyor. Dans grubu gösterisi ve volkan şovları da geceye damga vuracak etkinlikler arasında. Mekan dışı fotoğraf ekibi ile çalışma imkanınız da bulunuyor. Böylece tüm özel anlarınız ölümsüzleştirilebiliyor.

Şelale Cafe Düğün Salonu Fiyatları

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçenekleriniz bulunuyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı 70 TL'den, yemeksiz fiyatları 40 TL'den başlıyor. Kokteyl menülü düğün daveti vermek isterseniz fiyatları 40 - 50 TL bandında oluyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şelale Cafe, İstanbul Sultangazi’de yer alıyor. Mekana ulaşım oldukça kolay otobüs ve metro kullanılabiliyor. A-15 minibüsleri ve M7 metro hattı ile mekana ulaşabilirsiniz. 336MC, 336E, 36CE, 36L otobüsleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özel aracı ile gitmek isteyen konuklarınız için açık adres: Yunus Emre Mahallesi, 1331. Sokak, 28 / A Sultangazi İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Su böreği,pasta, kurabiye, kola, fanta.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Şelale Cafe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Cafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 40 TL, hafta içi yemekli kişi başı 70 TL, Şelale Cafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 45 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Şelale Cafe Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şelale Cafe Düğün Salonu açık alan kapasitesi 150 - 350 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 50 - 150 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Sultangazi’nin en şık mekanı.

 2. Puan

  Geniş ve ferah bir düğün salonu çok memnun kaldık, uygun fiyatlı olması da büyük bir avantaj

Yorum yaz