Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan makası
  • Nişan tagı
  • Nişan tepsisi
  • Nişan yüzüğü kutusu

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı

Şeker Evim Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan Şeker Evim Organizasyon, hizmet vermeye başladığı günden itibaren yeni çiftlerin nişan organizasyonu gibi birçok özel ana eşlik ediyor. Sizlerin de evliliğe yaklaştığınız bu günlerde nişan organizasyonunuz için güvenebileceğiniz bir firmaya ihtiyacınız varsa en doğru adres Şeker Evim Organizasyon. 500 TL'den başlayan organizasyon fiyatları ile de bütçenize uygun seçenekler sunuyor.

Firma Özellikleri

Şeker Evim firması, sektördeki tecrübesiyle nişan organizasyonunuz için sizlere bir kır bahçesinde veya şık bir salonda hizmet veriyor. Mekanın kapasitesi ve davetli sayınızla orantılı olarak göz yormayacak şekilde şık bir mekan tasarımını sizlere sunuyor.

Nişan organizasyonunuzdan önce mekanda demo masa gözlemlemesi yapabilirsiniz. Demo masa olarak gördüğünüz dizaynda, süslemelerde beğenmediğiniz herhangi bir şey olması durumunda düzenlemeye yapılıyor.

Şeker Evim Organizasyon Nişan Fiyatları

Firma birbirinden farklı paketleriyle sizlere ve misafirlerinize kusursuz bir hizmet sunuyor. Başlangıç paket fiyatları 500 TL'den, her şey dahil paketi fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor. Paket fiyatları içeriğe ve alınan ek hizmetlere göre değişiyor. Bütçe planlaması firma tarafından evlenecek olan çiftlere en uygun olacak şekilde yapılıyor.

Tüm seçimlerinizi ve karakterinizi yansıtacak olan nişan organizasyonu planlanması hakkında detaylı bilgi vermek üzere DüğünBuketi.com danışmanları sizleri bekliyor.

Sunulan Hizmetler

Şeker Evim Organizasyon, davetlilerinizin ve sizlerin sadece havai fişekler altında eğlenmenizi değil, o gece lezzetli yemek yemenizi bile düşünerek sizlere catering hizmeti sunuyor. Organizasyon ekibi ile seçeceğiniz alternatiflere göre hafızalara kazınacak dekorlar, her anınızı kayıt altına alacak fotoğraf ve video çekimleri yapıyor.

Her ihtiyacınız olduğunda hemen ulaşabileceğiniz servis elemanları ile dolu bir gece sizleri bekliyor. Tam anlamıyla istediğiniz gibi bir nişan organizasyonuna sahip olmak için 4 hafta önce iletişime geçmeniz öneriliyor.

Nerededir ?

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan ve yaptığı organizasyonlarla şehirde oldukça tanınan Şeker Evim firması, merkezi bir noktada yer alıyor. İsterseniz şehir içi dolmuşlarla, taksi veya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araç veya taksi ile gidecekseniz firmanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

Adres: Çarşı mahallesi 1810 Sokak 40/A Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet töreni ve sünnet düğünü organizasyonları yer alıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masa, şehir dışı hizmet, tema geliştirme hizmetleri yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çiçek, balon süsleme, isme özel tabelalar hazırlama, nişan makası, tagı, tepsisi hazırlama ve temaya uygun masa dizaynının hazırlaması yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek, catering, DJ, demo masa, şehir dışı hizmet, fotoğraf / video çekimi ve tema geliştirme hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept / tema seçenekleri var.

Şeker Evim Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Şeker Evim Organizasyon organizasyon fiyatları Şeker Evim Organizasyon organizasyon fiyatları Şeker Evim Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Şeker Evim Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şeker Evim Organizasyon

Yorum yaz