Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
20 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Havuz Başı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Şehri Ahter Hakkında

Şehri Ahter, Ankara ilinin merkez ilçelerinden Altındağ ilçesinde bulunan bu davet alanı, ulaşım kolaylığı sağlamasının yanında, harika özelliklerle de sizleri karşılıyor. İsmini, içerisinde bulunduğu Gençlik Parkı yerinden alan bu davet mekanı, cazip fiyatlar ve sizlere özel avantajlarla Düğün Buketi’nde! 50 TL’den fiyatları ile başlayan yemekli davet paketleri, kapsamlı kokteyl paketler ve pasta - içecek menüsü ile ilgili daha detaylı bilgi yazımızda.

Özellikleri

Türkiye’nin ilk şehir parkı olarak bilinen Gençlik Parkı, içinde, yer alan bu salonda, bugüne kadar sayısız nikah kıyılmış ve her türlü organizasyon planlanmıştır. Bu kadar kapsamlı davetlere konu olan bu mekan, parkın içinde bulunan geniş göl alanının hemen kıyısında yer almaktadır.

Şehri Ahter mekanının bir cephesi, 42 bin metre karelik masmavi göle bakmakta. Diğer cepheden rahatlıkla Gençlik Parkı’nın 107 bin metre karelik yeşil alanına hakim bir manzara sizleri karşılıyor. Kır bahçesi konseptinde davetler verilebilen bu alanda, havuz başı eşliğinde sınırsız eğlence sizleri bekliyor.

Şehri Ahter Düğün Davet Fiyatları ve Paketleri

Gençlik Parkı yemekli davetler için ortalama olarak kişi başı 50 - 80 TL'lik fiyatları mevcut. Geniş aperatifler ve sınırsız içecekten oluşan kokteyl paketin fiyatları ise 30 - 50 TL civarında. Yaş / kuru pasta ve içecekten oluşan paket ise kişi başı 10 - 30 TL fiyatları arasında. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden talepte bulunabilirsiniz.

Kapasite ve Salonların Olanakları

Gençlik Parkı yeşilliği ve göl manzarasında, geniş pencereli bir kapalı salon mevcut. Gri ve beyaz rengin ağırlıkta olduğu bu salon, baştan aşağıya zarif dekorlarla süslenmiş. Şehr-i Ahter yemekli veya kokteyl davetler de verilebiliyor ve 750 kişiye kadar hizmet edebilmektedir.

Kapalı salona ek olarak, göl manzaralı teras da mevcut. Daha çok kokteyl davetler için tercih edilen bu teras, ortalama 250 davetliye hizmet veriyor. Bu teras, ferah bahçe havası ve organik dekorasyon ögeleriyle, kır bahçesine dair her temayı başarıyla sergiliyor. Düğün, kına, nikah, balo, iş yemekleri, şirket toplantıları ve fazlasına ev sahipliği yapan Şehr-i Ahter, Gençlik Parkı Nikah ve Balo Salonu olarak da biliniyor.

Şehri Ahter Düğün Nikah ve Balo Salonu Nerededir?

Şehr-i Ahter, yani diğer adı ile Gençlik Parkı Nikah ve Balo Salonu, Ulus’ta bulunuyor. Ulus’a giden herhangi bir otobüse binerek veya Ulus Metro Durağı’na gelerek bu mekana ulaşılabiliyor. Bu sayede, Ankara’nın istisnasız her yerinden toplu taşıma ulaşımının mümkün olduğu bu davet alanında, araçla gelen davetliler için 500 araçlık otopark mevcut.

Gençlik Parkı İçi Şehr-i Ahter Balo Ve Düğün Salonu (Eski Nikah Sarayı) Merkez Altındağ / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Etkinliğin konsepti farketmeksizin, sünnet düğünü, söz, kına gecesi, toplu iftar daveti veya şirket yemeği gibi her türlü organizasyonu burada gönül rahatlığıyla planlayacaksınız.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Manzarası, konumu, kapasitesi, olanakları ve tarihi dokusu ile bu mekan aradığınız her avantajı barındırıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sahne ve mekan aydınlatması, son teknoloji ses - müzik sistemleri, masa ve sandalye süslemeleri başlangıç paketinde mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Türk ve dünya mutfağından sanat eseri niteliğinde ikramlar ve servis hizmetleri, istenirse menüde değişiklik gibi olanaklar her şey dahil paketinde.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Firma tarafından profesyonel çekim hizmetleri verilmektedir. Talepleriniz üzere dilediğiniz düzenlemeyle çekimler yapılabilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı bir salona ek olarak, kır bahçesi tarzında teras alanı ve göl manzaralı davet alanı mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Bu alanın sizlere sunduğu bir diğer avantaj ise, istenilen müzik türü veya orkestra her daim bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menü ikramları sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenmekte. Örneğin, Akdeniz temalı bir düğünde, harika deniz ürünlerini tadımlayabileceğiniz gibi, arzunuz dahilinde kebap menüsü de mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22.00'de sona ererken, müzik 23.00'e kadar devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firmanın uzman organizasyon sorumluları sayesinde, hayallerinizdeki gibi bir davet konsepti mümkün.

Şehri Ahter Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şehri Ahter Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Şehri Ahter Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Şehri Ahter Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şehri Ahter Düğün Salonu açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz