Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu

Şehrin merkezinde olmasına rağmen doğa ile içi içe yapısıyla dikkat çeken Şehr-i Ahter Salonu Ankara Ulus’ta misafirlerine kapılarını açıyor. Ankara’nın birçok nikahına şahitlik etmiş buram buram tarih kokan mekan şık mimarisi ve zarif dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Ankara’nın merkez ilçelerinden Altındağ’da Ulus semtinde hizmet veren Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu tarihi dokusu ile hayranlık uyandırıyor. Gençlik Parkı’nın içinde yer alan Şehr-i Ahter Ankara’nın simgelerinden birisi haline gelmiş tarihi binanın içinde hizmet veriyor. Gençlik Parkı Nikah ve Balo Salonu olarak da bilinen Şehr-i Ahter ihtişamı ile göz dolduruyor.

Hem açık alanda hem de kapalı alanda misafirlerini ağırlayan Şehr-i Ahter Salonu ulaşım açısından ise son derece merkezi bir konumda yer alıyor. Kızılay, Ulus, Tandoğan üçgeninde bulunan Şehr-i Ahter hem Ankara içinden hem de Ankara dışından gelecek davetlileriniz için ulaşımı son derece zahmetsiz bir konumda hizmet veriyor. Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu; yemyeşil çim alanı, havuz başı konsepti ve yüksek tavanlı kolonsuz salonu ile 3 farklı seçenek sunuyor.

Göz Kamaştıran Konsept

Hem açık hem kapalı mekanda hizmet veren Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu mimarisi ve dekorasyonuyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Tarihi dokusu korunarak restore edilmiş bina modern konsepti ile tam bir görsel şölen sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu zarif çizgileri ile göz kamaştırıyor. Havuz başı konsepti ile hayallerinizin ötesinde bir atmosfer sunan Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu nezih ve seçkin ortamı ile dikkat çekiyor. Kır düğünü konseptinde ise geniş ve yemyeşil bahçesinde misafirlerini ağırlayan Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Şehr-i Ahter Salonu açık alanda 200 kişi, kapalı alanda ise 750 kişi davetli ağırlayabiliyor. Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu hem doğa hem de şehir manzarasını bir arada sunuyor. Ankara Ulus’un en seçkin düğünlerine ev sahipliği yapan Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu hem yemekli hem yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri davetlilerinizle buluşturan Şehr-i Ahter Salonu görsel sunumları ile göz dolduruyor.

Şehr-i Ahter’de Sunulan Hizmetler

Ankara Ulus’ta hizmet veren Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu; düğün, nişan, kına, nikah, sünnet gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiriyor. Şık ve zarif konseptinin yanı sıra güçlü ışıklandırması, geniş pisti ve profesyonel orkestrası dikkat çekiyor. Düğün, nişan, kına, sünnet organizasyonlarında organizasyon sorumlusu, ses, sahne sistemi, gelin odası, menü tadımı gibi hizmetleri düğün paketleri içinde sunuyor. Dilerseniz menüde değişik yapma imkanı tanıyan Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu dışarıdan organizasyon firması da kabul ediyor. Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu 275.000 metrekarelik alanı kaplayan Gençlik Parkı içindeki 42.000 metrekarelik havuzun yanı başında hizmet veriyor.

Engelli girişi bulunan Şehr-i Ahter geniş otoparkı ve vale hizmeti ile müşteri odaklı işletme anlayışını da kanıtlıyor. Ankara’nın merkezinde, şehrin içinde ama şehrin kargaşasından uzakta nezih bir alternatif sunan Şehr-i Ahter her yönüyle farkını hissettiriyor. Dillere destan düğünlerin gerçekleştiği mekan hizmet kalitesi, zarif konsepti ve müşteri odaklı yaklaşımı ile fark yaratıyor. Ulus düğün salonları arasında kalitesiyle öne çıkan Şehr-i Ahter Balo ve Nikah Salonu Ankara’nın seçkin düğün salonları arasında yer alıyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Temmuzdaki düğünümüz için burayla şimdiden anlaştık. Organizasyon görevlileri ile işbirliği halindeyiz. Her soruma yanıt alabildiğim muhteşem bir organizasyon kadroları var. İnşallah her şey bu düzende ilerler. Salon zaten çok güzel.

Yorum yaz