Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
300
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Otopark
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Seferihisar Evlendirme Dairesi Hakkında

Seferihisar, İzmir ilinin şirin sahil kasabası olarak çiftlerin de gözdesi oluyor. Yalnızca buradan değil İzmir’in tüm şehirlerden burada nikah kıymak için gelebilirsiniz. Seferihisar Evlendirme Dairesi düğün tadında bir nikah merasimi vermenize olanak tanırken sonrasında balayı tatilinizi de burada gerçekleştirmeniz için bir sebep oluşturuyor. Tüm bunların yanı sıra fiyatları ile de ilgi odağı olmayı başarıyor. Nikah salonu kiralama ücretleri 200 TL’den başlayan salona randevu oluşturmak için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formu doldurabilirsiniz.

Özellikleri & Olanakları

Nikah salonunda maksimum 300 kişiye kadar tören verebilirsiniz. Salonun gerek dizaynı gerekse ferahlığı misafirlerinizin de memnun kalmalarını sağlıyor. Seferihisar Evlendirme Dairesi, kendi aracıyla ulaşım sağlayacak olanlar için de park sorununu ortadan kaldırıyor.

Mekan özelliklerinin yanı sıra sağladığı olanaklarla da adından sıkça söz ettiren nikah dairesinde nikah kıymak için çiftlerin ilçede ikamet etme şartı bulunmuyor. Hayatınızın en özel gününü size yıllar sonra hatırlatacak fotoğraflar için de dışarıdan fotoğrafçı firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Seferihisar Nikah Salonu Kiralama Ücretleri

İzmir Nikah salonları bünyesinde yer alan Seferihisar Evlendirme Dairesi, size birçok kiralama fırsatları sunuyor. Özellikle gün ve saate göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Hafta içi 200 TL olarak belirlenen nikah fiyatları, hafta sonları 300 TL olarak sunuluyor. Mesai saatleri içinde veya dışında tüm taleplerinizle ilgili danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Seferihisar Evlendirme Dairesi, nikah salonunun dışında deniz kenarında, plajda veya istediğiniz farklı bir alanda nikah kıyma işlemi de gerçekleştiriyor. 350 TL karşılığında bu isteğinizi gerçekleştirmeniz mümkün. İzin belgesi masrafı da 50 TL gibi cüzi bir rakam olarak belirlenmiş. DüğünBuketi.com ayrıcalıkları için vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Seferihisar Belediyesi nikah işlemleri için sizden hazırlanması kolay bazı evraklar talep ediyor. Bu evraklar, çiftlerin önlü arkalı olacak şekilde kimlik fotokopileri ile asılları ve sağlık ocağından alınabilecek sağlık raporu.

Evraklar hazırlandığı zaman belediyeye harç yatırmanız gerekiyor. Seferihisar Nikah Salonu sizden çift olarak başvuru yapmanızı istiyor. Sonrasında ise yalnızca belirlediğiniz günü heyecanla beklemek kalıyor.

Seferihisar Evlendirme Dairesi Nerede?

Seferihisar Nikah Salonu İzmir şehrinde çiftlerin mutlu günlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. İlçeye ulaşım farklı şekillerde sağlanabiliyor. Üçkuyular ve Fahrettin Altay rotasını kullanarak veya ESHOT otobüsleri ile nikah dairesine kolayca gelebilirsiniz. Camikebir, 52/1. Sokak adresinde bulunan mekana ulaşımınızı kendi aracınızla da gerçekleştirebilirsiniz.

Sorular

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hafta içi salon kiralama ücreti başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Temel her şey dahil paketi hafta sonu salon kiralama ücreti. Ancak nikahınızı farklı bir yerde yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücretler değişebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçıdan hizmet alabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nikah masası süsleme çiçeği bulunuyor.

Seferihisar Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Seferihisar Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Seferihisar Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Seferihisar Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 200 - 300 TL arasında değişmektedir.

Seferihisar Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Seferihisar Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz