Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Sedat Aksu Photography Hakkında

Sedat Aksu Photography İstanbul ili Bakırköy ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermeye devam ediyor. Aktif olarak hizmetini sürdürdüğü sektör içerisinde öne çıkmasını sağlayan başarılı çalışmaları ve kaliteli hizmeti ile düğün haricindeki özel günlerde de tercih ediliyor. Nişan, doğum günü, mezuniyet veya kına gecesi gibi özel gün ve davetlerde de destekçiniz oluyor. Bütçenize uygun fiyatları da firmayı bir adım öne çıkaran faktörlerden oluyor.

Çekim Türleri

Sedat Aksu, amatör bir ruh ile uzun yıllar önce başladığı fotoğrafçılık kariyerine, profesyonel fotoğraf sanatçılarından aldığı dersler ile geliştirmiştir. Günümüzde de popüler bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak yoluna devam ediyor.

Dış çekim mekanları olarak birçok farklı alternatif sunan düğün fotoğrafçısı, profesyonel ekipman kullanıyor. Düğününüzün her anını anlatan düğün belgeselinizi titizlik ile hazırlıyor. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz düğün hikayenizi ve düğün klibinizi de sizin için düzenliyor.

Dilerseniz nişan çekimi, katalog çekimi, düğününüzü önceden sevdiklerinize haber verebileceğiniz save the date çekimi hizmetini sunuyor. Düğün sonrası hazırlanan tashday çekimleri de uzun yıllar sonra hala keyifle izleyebileceğiniz görüntülerden seçilerek oluşturuluyor.

Sedat Aksu Photography Dış Çekim Fiyatları Düğün fotoğrafçısı

İstanbul ilinin en çok tercih edilen fotoğrafçıları arasında yer alan firmanın dış çekim fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Çekim türleri ve alacağınız hizmete göre bu fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Her şey dahil paketi fiyatı bu doğrultuda 2.000 TL'ye kadar artıyor. Ayrıntılı bilgi alabilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Sedat Aksu Photography düğün öncesinde çiftler ile görüşerek onların görüş ve düşüncelerini dinliyor. Dış çekim mekanı olarak İstanbul ilinin en güzel alanları başta olmak üzere şehir dışından da ortak bir kararla mekan seçimi yapılabiliyor.

Dilerseniz stüdyo çekimi de tercih edebiliyorsunuz. Düğün fotoğrafçısı her detayı isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirdiği gibi profesyonel ekip temini de sağlıyor. Fotoğrafların orijinal teslimini 6 hafta sonra alabildiğiniz fotoğrafçı ile birlikte çalışabilmek için 3 hafta öncesinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Sedat Aksu Photography, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Fotoğrafçıya toplu taşıma, taksi veya özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplum taşıma ile ulaşım için 72YT, 79B, 98H, BN1 otobüslerini, Marmaray hattını, M1A metro hattını veya A-31 Taksim-Florya minibüsünü kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres şu şekildedir:

Ömer Naci Sok. No:5 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul dışındaki şehirlere de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekim, katalog çekimi ve konsept çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve orjinal fotoğraf kopya teslim hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve katalog çekim hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstanbul içerisindeki tarihi mekanlar, deniz kenarları ve çiçek bahçeleri gibi alanlarda çekim yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 6 haftadan fazla olarak belirleniyor.

Sedat Aksu Photography düğün fiyatları ne kadar?

Sedat Aksu Photography düğün fiyatları Sedat Aksu Photography düğün fiyatları Sedat Aksu Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Sedat Aksu Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sedat Aksu Photography

Yorum yaz