Seçkin Düğün Salonu

İki katlı bir salondan oluşan Seçkin düğün Salonu ’nda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz! Sizlerin en önemli günlerine mutluluk katmak amacıyla hizmetlerimizde devamlı indirimler uyguluyor ve evlenecek çiftlerin bütçelerine katkı sağlıyoruz! Bütçenizi zorlamayacak paketlerimizle sizlerin en mutlu anlarına tanıklık ettiğimiz içinse çok mutluyuz! Şık, modern ve ferah bir salon olarak bilinen Seçkin Düğün Salonu’na gelerek siz de yapacağınız tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!

Seçkin Düğün Salonu’nda Aradığın Her Şeyi Bulabilirsin!

Büyük bir mekân olan Seçkin Düğün Salonu’nda istediğiniz her şey gerçek olacak! Yıllarca hayalini kurduğun o muhteşem güne sayılı günler kala aradığınız profesyonel bir düğün mekânı ise Seçkin Düğün Salonu doğru tercih olacak! Sizler de Seçkin Düğün Salonu’na gelerek hayallerinizi anlatabilir ve gerçekleşmesini istediğiniz beklentilerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Bizler sizleri mutlu etmek adına imkânsızı dahi mümkün hale getirmeye çalışan bir ekibiz!
Profesyonellerle çalışma kolaylığını sizlere her an hissettirecek olan Seçkin Düğün Salonu ’nda sizleri görmek istiyoruz!

Seçkin Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlik ve Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

Kına Gecesi
Düğün Organizasyonları
Nişan Törenleri
Evlilik Teklifleri
Eğlenceler
Kutlamalar
Partiler
Asker Eğlenceleri
Evlilik Yıl Dönümleri
Doğum Günü Kutlamaları
Baby Showerlar Seçkin Düğün Salonu’nda yapılabilecek etkinliklerden sadece bir kaçı!
Siz de Seçkin Düğün Salonu’na gelerek planladığınız veya yapmak istediğiniz etkinliği bizlere anlatın, gerçekleştirelim! Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetini hiç bozmadan devam ettiren Seçkin Düğün Salonu olarak sizlerle tanışmak istiyoruz!

Seçkin Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Seçkin Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Etkinlik Yapılabilir?

800 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen Seçkin Düğün Salonu iki kattan oluşuyor. Zemin katta masaların ve pistin yer aldığı Seçkin Düğün Salonu’na gelin ve damada özel büyük bir kulis bulunuyor. 2 katta da aktif olarak hizmet veren Seçkin Düğün Salonu’nun mekân konsepti Saray konsepti olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Merdiven süslemeleri ile masa ve sandalyelerin uyumuna hayran kalacağınız Seçkin Düğün Salonu ’nda kapasite açısından hiçbir problem yaşamazsınız. Yapacağınız etkinliğe göre kapasite ayarlaması organizasyon planlamacınız tarafından çözüme kavuşturulur.

Seçkin Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Seçkin Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Yeni Mahallesi’nde Cebeci Caddesi üzerinde konumlandırılan Seçkin Düğün Salonu İstanbul’da Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. İstanbul’un saray konseptli en büyük düğün salonu olma özelliğini halen koruyan Seçkin Düğün Salonu’na ulaşım da son derece kolaydır. 36CE, 38, 38M, 38T otobüsleri ile rahatlıkla gelebileceğiniz Seçkin Düğün Salonu’na kendi araçlarınızla da gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Işıklandırmaları ve dekorasyonu çok beğendik orkestra eğlendirdi ve düğün pastamız çok güzeldi fiyat olarka da gayet iyi tavsiye ederiz

  2. Puan

    Adı gibi çok seçkin bir salon Gaziosmanpaşada en çok beğendiğimiz düğün salonu oldu tavsiye ediyoruz biz dee

Yorum yaz