İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Şebnem Sönmez Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Fatih konumunda hizmet sunan Şebnem Sönmez geleneksel ve moderni harmanladığı tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Gelinlik kategorisinde farklı tasarımlarıyla dikkat çeken firma imza attığı abiye ve düğün elbisesi modelleriyle zarafete vücut bulduruyor. Moda evinin fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor.

Abiye ve Gelinlik Modelleri

Şebnem Gelinlik birbirinden farklı hikayeye sahip olan gelinlik ve abiye modellerini hizmete sunuyor. Bireyin zevklerini tecrübesiyle birleştiren ekip kusursuz sonuç elde ediyor.

Özel kumaşlarla meydana getirilen gelinlikler inci ve kristal taşların parıltısıyla göz kamaştırıyor. A kesim gelinlik, prenses model gelinlik, sade gelinlik, Fransız, klasik ve kaburga gelinlik modellerini düğün konseptine uygun öneren firma beğeniliyor.

Kumsal düğünü konseptinde kısa, askılı gelinlik, degaje yaka gelinlik modellerini öne çıkaran firma kır düğünlerinde dantelli, sırt dekolteli modelleri öneriyor.

Abiye modellerinde ise zarif ve salaş parçaları kullanan ekip klasik, helen ve avangard tarz seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Şebnem Sönmez Gelinlik Fiyatları

Çekirdekten yetişen modacı işi mutfağında pişerek öğreniyor. Gelenekseli de moderni de gözlemleyen modacı tasarımlarında iki farklı çizgiyi de yansıtıyor. Fiyatlar ise 3000 TL’den başlıyor.

Birçok göz alıcı modeli beğeniye sunan firmanın detaylı fiyatlarını öğrenmek adına ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Hazır model gelinlik ve abiye hizmetinin yanında özel dikim seçeneği de sunan Şebnem Sönmez gelin adaylarını mutlu etmeye devam ediyor.

Vücut tipinizi analiz eden ekip özgün ve özgür tasarımlarıyla göz kamaştırmanızı sağlıyor. Hazır modelde tamir ve tadilat seçeneği sunan moda evi vücudunuza uyum sağlayan modelleri kiralama olanağını da hizmete sunuyor.

Gelinlik hizmetinin yanında abiye seçeneğini de alternatifleri arasına ekleyen firma hafta sonu hizmetiyle memnuniyet uyandırıyor.

Duvak ve gelin kesesi ile görüntünüzü tamamlayan ekip 3 ila 5 prova sonucunda mükemmel görüntüyü yakalıyor. 2 haftalık bir bekleme sonucunda gelinlik veya abiyenize ulaşabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şebnem Sönmez İstanbul Fatih konumunda hizmet sunuyor. Firma toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabilen bir yerde bulunuyor. Fatih’ten ulaşmak isteyenler Yamak Sokağı üzerinden yürümeyi veya 35D numaralı otobüs hattını tercih edebiliyor. Firmanın açık adresi ise şöyle;

Hırka- i Şerif, Fevzi Paşa Caddesi No:191/A 34100 Fatih – İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır veya özel dikim abiye hizmeti de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel dikim ve hafta sonu hizmet seçeneği ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır ve özel dikim gelinlik ve abiye modelleri, tamir ve tadilat gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır model, özel dikim, kiralama, hafta sonu hizmet, abiye, duvak ve gelin kesesi gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Taş, kristal, vatka gibi dekorasyon malzemeleri kullanılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Şebnem Sönmez organizasyon fiyatları ne kadar?

Şebnem Sönmez organizasyon fiyatları Şebnem Sönmez organizasyon fiyatları Şebnem Sönmez organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Şebnem Sönmez Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şebnem Sönmez

Yorum yaz