Şebin Garden Hakkında

Büyükçekmece’nin eşsiz manzarasına karşı konumlandırılan Şebin Garden ’da kır düğünü konseptleri yenilendi! Denize sıfır ve yemyeşil ağaçların altında sizleri en iyi şekilde ağırlamayı kendine görev edinen Şebin Garden’da yepyeni düğün, nişan ve kına geceleri konseptleri sizi bekliyor! Sevdiklerinizi ve sizlere her şeyin en iyisini sunmayı amaçlayan Şebin Garden’da aşk dolu bir düğün gecesi için acele edin!

Düğün Mekânı Seçiminizi Şebin Garden’a Bakmadan Yapmayın!

Düğün hazırlığı süresince düğün mekanı seçimi elbette sizi en çok yoran konulardan birisi olacaktır. Kır düğünümü olsun, kapasitesi, menüsü ve fiyatı derken birçok kriteriniz ortaya çıkar ve hayalinizdeki düğün mekanını bir türlü bulamazsınız. Şebin Garden ’da bu durumla karşılaşmayacağınıza ise eminiz. Gerek fiyatları gerekse de sağladığı hizmetler ile evlenecek çiftlerin beklentilerini karşılayan Şebin Garden’da sizi unutamayacağınız bir düğün gecesi bekliyor olacak!

Kaç Kişi Ağırlanabilir? Hizmet Kapasitesi Nedir?

Sevdiklerinizi ve sizleri en iyi şekilde ağırlamak adına profesyonellerle daima çalışan Şebin Garden’da kapasite açısından da hiçbir sorununuz olmayacaktır. Kapasite olarak açık alanda 400 kapalı alanda ise 200 kişiyi ağırlayabildiğimiz Şebin Garden ’da konuklarınızı dar bir alana sıkıştırmak asla istemeyiz. Düğün salonumuzu doldurmak adına haddinden fazla kapasite kabul etmememiz yine sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetin bir parçasıdır.

Şebin Garden ’da engelli girişinden tutun da bebek bakım odasına kadar her şeyi bulabilirsiniz. İsteklerinize hemen çözüm üreten Şebin Garden’da sizi büyük sürprizler bekliyor!

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Kutlamalar
 • Nişan
 • Sünnet Düğünü
 • Partiler
 • Evlilik Teklifleri
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Partiler
 • Seminerler
 • Bayi Toplantıları
 • Davet ve Resepsiyon
 • Eğlenceler
 • Kutlamalar gibi etkinliklerinizde ve organizasyonlarınızda daima Şebin Garden olarak yanınızdayız.

Deniz kenarında bir bahçede özel gününüzü yapmak isterseniz tercihinizi Şebin Garden ’dan yana kullanın! Sizler gibi binlerce çifti ağırladığımız Şebin Garden’da unutulmayacak anıları biriktirmenizi istiyoruz. Şebin Garden’da evlenmiş ya da nişanlanmış tüm misafirlerimizin yorumlarını sayfa altında bulabilir ve onlar için neler yaptığımızı özgü sözlerinden anlayabilirsiniz. Siz de size özel hizmet verebilecek bir düğün mekânı arıyorsanız Şebin Garden’a gelin!

Nasıl Gidilir? Nerede Yer Alıyor?

Pınartepe Mahallesi’nde Sahil Yolu Caddesi’nde yer alan Şebin Garden ’a gitmek için şahsi araçlarınızı tercih edebilirsiniz. Büyükçekmece’de konumlandırılan Şebin Garden’a kendi araçlarınızla gitmeniz halinde özel vale ve otopark hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Şebin Garden’a aynı zamanda toplu taşıma araçlarıyla da gelinebilir. Şebin Garden’a gelebileceğiniz toplu taşıma araçları ise 400A, 76G otobüsleridir.

Sırala

 1. Avatar
  Hüsniye & Zeki
  Puan

  Şebin Gardenda nikahımızdan sonra kutlama yemeği yedik hem konumu hem de atmosferi çok güzel özellikle gün batımında denize karşı yemeği öneririm 🙂

Yorum yaz