Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

SE Wedding Hakkında

Yıllara meydan okuyan SE Wedding, tecrübeli genç ve dinamik ekibi ile sizlerle. Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde konumlanan bu firma, sadece Ankara’ya değil tüm Türkiye’ye hizmet vermekte. Siz Düğün Buketi takipçilerine özel tekliflerin de olduğu bu düğün fotoğrafçısı, şaşırtan fiyatları ve olanakları ile sizleri bekliyor. Başlangıç paketinin 500 TL’den başladığını şimdiden söyleyelim, fakat yazımızın devamında detayları bulacaksınız. Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Doğal ve samimi temalar benimseyen SE Wedding, pek çok alanda kendini geliştirmiş durumda. Sizin istediğiniz konseptte fotoğraflar çeken bu firma, çiftlerin en mutlu günlerini en doğal ve samimi haliyle objektiflere yansıtmakta. Çok farklı kategorilerde çekim imkanı sunan SE Wedding Photography, düğün hikayesi düğün klibi, save the date ve dış çekim gibi çeşitli olanakları da beraberinde getiriyor.

Alanında gayet profesyonel olan bu düğün fotoğrafçısı, sadece düğün ile ilgilenmiyor. Ürün tanıtımları, reklam çekimleri, kurgusal fotoğraf ve video çekimleri gibi kapsamlı prodüksiyon hizmetlerine de sahip. Çekimin konusu ve kategorisi ne olursa olsun, vizöre yansıyan inceliği ortaya çıkartmaya gayret eden SE Düğün Fotoğrafçısı, bünyesinde barındırdığı uzman ekip ile harikalar yaratmaya devam ediyor.

SE Wedding Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafı Fiyatları

SE Düğün Fotoğrafçısı dış çekim fiyatları her bütçeye ve isteğe göre farklı şekilleniyor. Düğün çekimlerinde iki farklı fiyat kategorisi bulunuyor. Bu farklı kategoriler sayesinde her cebe uygun seçenekler sunan SE Wedding, başlangıç paketi ile temel imkanları en profesyonel şekliyle sizlerle buluşturuyor. 500 TL’den başlayan bu başlangıç paketi gayet cazip.

Bir diğer düğün çekimi paketi ise, her şey dahil paket. Başlangıç paketine nazaran daha kapsamlı olan bu paketin içeriğinde şehir dışı çekim imkanı, uzun metrajlı video filmler ve daha kapsamlı bir fotoğraf albümü bulunuyor. Bu paketin başlangıç fiyatı ise, siz kıymetli çiftlerimize özel sadece 1.000 TL.

Çekimler Nasıl Gerçekleştiriliyor?

SE Düğün Fotoğrafçısı ekibi ile çekim öncesinde buluşarak ortaklaşa bir dış mekan çekim yerine karar veriyorsunuz. Bu dış mekan, tamamen sizin isteğinize bağlı. Çekim yeri, tarihi bir mekan olabileceği gibi, doğal güzelliklerin ortaya çıktığı bir mekan da olabilir. Estetik kaliteden ödün vermeden, poz, duruş, bakış gibi yönlendirmeler yapılıyor ve en samimi haliniz objektiflere yansıyor. Ardından, bilgisayar ortamında ufak dokunuşlarla düzenlenen görüntüler sizlere teslim ediliyor.

SE Wedding Nerededir?

Yenimahalle ilçesinde Turan Güneş Bulvarı’nda konumlanan bu fotoğrafçıya toplu taşıma ile de şahsi araç ile de ulaşım mümkün. Sıhhiye, Ulus, ORAN ve Altınpark’tan kalkan otobüslerle buraya ulaşabilirsiniz. SE Düğün Fotoğrafçısı'nın açık adresini de belirtelim: Serhat, 1362. Sokak no 18-2, İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Çekim yapılan mekanlar; çiftlerimizin kendi belirlediği mekanlarda ya da tercihi bize bıraktıkları önerilen mekanlarda kısacası gönlümüze göre rahat edebildiğimiz her yerde çekimleri gerçekleştirebiliriz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar önce 15 gün iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hizmet içeriği; şehir dışında çekim, orijinal kopya teslim, dış mekân çekimi, yurtdışında çekim ve ekip sağlanmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday çekim hizmetleri arasında yer alır. Aynı zamanda tanıtım, reklam filmi çekimi, kurgusal fotoğraf ile video çekimleri ve prodüksiyon hizmetleri de bulunmaktadır.

SE Wedding düğün fiyatları ne kadar?

SE Wedding düğün fiyatları SE Wedding düğün fiyatları SE Wedding organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

SE Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

SE Wedding

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Biz düğün fotoğrafı için Ankara,’da çok araştırma yaptık ama SE wedding isteklerimize en çok uyan ekipti. Hem çok profesyonel bir ekip hem de çok ilgililer hiç sıkılmadan poz vermeyi bilmeyen eşime bile harika fotoğraflar çektiler artık ailemizin fotoğrafcisi SE Wedding :))

Yorum yaz