Sdney Düğün Salonu

Kağıthane’de farklı düğün organizasyon konseptleri ve başarılı etkinlikleriyle sıkça adından söz ettiren Sdney Düğün Salonu ’nda sizlere özel bir sürü sürpriz var! Uygun fiyat politikası ve sunduğu imkanlar ile Sdney Düğün Salonu’nda sevdiğinizle birlikte dünya evine girmek hayallerinizdekinden bile güzel olacak!

Lüks dekoru ve zarafetiyle tüm misafirlerinizi büyüleyen Sdney Düğün Salonu 1800 kişi kapasitelidir. Yemekli ya da tatlı çeşitlerinden oluşan ikramlı tercih hakkınızın bulunduğu Salon Sdney'de kıymetli konuklarınızın damakları bayram edecek!

Sunduğu 200 araç kapasiteli otopark ile sizi ve değerli konuklarınızı park sorunundan kurtaran Salon Sdney'de vale hizmeti de mevcuttur.

Nerede Bulunuyor? Nasıl Gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan merkez Tünel Kağıthane çıkışında yer alan Sdney Düğün Salonu, tüm ulaşım araçlarına merkezi konumdadır. D100 karayolu, Abdi İpekçi Caddesi, Cevdet Paşa Caddesi, Dolmabahçe Caddesi ve O-1 karayolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz Sdney Düğün Salonu'na birçok toplu taşıma aracıyla da ulaşabilirsiniz.

İETT'nin DT1, 522B, 336M ve 36AS otobüs hatlarıyla gelebileceğiniz gibi Topkapı - Çağlayan dolmuşlarıyla da Sdney Düğün Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Palyaço hizmeti verdiğimiz Sdney Düğün Salonu'nda çocuklarınız oyalanırken sizde profesyonel sanatçı kadrosuyla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Sayısız hizmeti profesyonel ekibiyle sunan Sdney Düğün Salonu'nda sunduğumuz ikramlarımız bol çeşitli ve tamamen el yapımıdır. Bayat ve bol kremalı düğün pastalarını rafa kaldıran Sdney Düğün Salonu'nda size özel yapılan 8 katlı özel tasarım düğün pastasıyla gösterişli bir düğün pastası kesim keyfi yaşayacak ve sevdiklerinizle birlikte fotoğraflar çektirebileceksiniz. Sdney Düğün Salonu'nun daha önce yapmış olduğu hizmetleri ve organizasyonları yakından görmek isterseniz, sayfamızdaki videoları izleyebilir ya da ziyaretimize gelebilirsiniz. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Hangi Tür Etkinlikler Ve Organizasyonlar Yapılmaktadır?

Çağlayan'da bulunan ve giderek yelpazesini genişleten Sdney Düğün Salonu sizlere kaliteli bir hizmet vaadediyor. En mutlu anlarınıza özel paket fiyatlar sunan Sdney Düğün Salonu, hayalinizdeki organizasyona kavuşmanız için gerek dekorasyonu gerekse konseptin de istediğiniz değişikliklere gitmektedir.

 • Düğün Organizasyonu
 • Nişan ve Söz Etkinliği
 • Nikah Töreni
 • Baby Shower
 • Sünnet Düğünü
 • Kına Gecesi Organizasyonları
 • Davet
 • Kokteyl
 • İftar Yemekleri
 • Doğum Günü ve Kutlamalar
 • Yemekli Düğün
 • Lansman Toplantıları
 • Mezuniyet ve Seminer gibi hayal ettiğiniz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapan Sdney Düğün Salonu istediğiniz her detay büyük bir ustalıkla hazırlanmaktadır.

Sdney Düğün Salonu'nda Hizmette Sınır Yok!

Misafirleriniz geldiğinde tercihinize göre badem şekeri ve kolonya ile karşılama yapacağımız Sdney Düğün Salonu'nda siz, size özel hazırlanan gelin odanızda hazırlanırken tüm misafirleriniz yerlerini almış olacak. Sizle salona teşrif etmeden izlettiğimiz slayt gösterisi ile baştan sona aşk hikayenize tanıklık eden misafirleriniz, meraklı gözlerle piste gelmenizi bekleyecek. Dilerseniz çiçek, dilerseniz fenerlerle döşenecek giriş yolundan yürürken tüm misafirlerinizi mest edeceksiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Sdney düğün salonunda biz de nişanımızı yapmıştık çok büyük bir salon oturma düzeni masa süslemeleri vs gerçekten görülmeye değer üzerinde durulmuş ve uğraşılmış bir salon teşekkür ederiz

 2. Puan

  Uygun fiyatlı kaliteli hizmet isteyen tüm çiftler Sydney düğün salonunu ziyaret etmeli biz çok beğendik

Yorum yaz