Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sdf Design Hakkında

Doğum günü ve baby shower organizasyonu özelindeki tecrübesi ile dikkat çeken Sdf Design, İzmir'in Konak ilçesinde yer alıyor. Eğlenceli bir baby shower veya doğum günü organizasyonu mu düzenlemek istiyorsunuz? Güzel İzmir'in deneyimli firması Sdf, sunduğu avantajlı fiyatları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Başlangıç paketi fiyatları için 2.500 TL'lik bir değer biçen Sdf hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sdf Design Özellikleri

Çalışmalarını baby shower ve doğum günü organizasyonu üzerinde yoğunlaştıran Sdf, başka alanlarda da kalitesini konuşturuyor. Davetiye basımları ile popülerleşen firma, nikah şekeri ve konsept pasta tasarımı gibi yaratıcılık gerektiren kulvarlarda da rağbet görüyor.

Kına gecesi organizasyonlarında da boy gösteren firma, kaliteli ses - ışık ve sahne sistemleri ile de zenginliğine zenginlik katmış durumda. Düzenleyeceğiniz organizasyona bağlı olarak DJ veya orkestra temini de sağlayan Sdf Design, eğleneceğiniz ve zevk alacağınız bir atmosfer yaratmayı vadediyor.

Sunulan Olanaklar

Son zamanlarda etkinlik literatürümüze dahil olan baby shower organizasyonu, İzmir’de de hız kesmeden yükselişini sürdürüyor. Kendiniz ve bebeğiniz için geleceğe harika bir anı bırakmak istiyorsanız, bu konuda Sdf Design’ın deneyimli ekibine güvenebilirsiniz. Doğum günü organizasyonu için de bir hayli iddaalı olan firma, kişiye özel hazırladığı süslemeler ile şahsına münhasır bir ortam oluşturuyor.

Etkinliğinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi önerdiğimiz Sdf Design ile mekan tasarım konusunda da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu görüşmeler neticesinde organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz alanı zevklerinize ve isteklerinize göre düzenleyebilir, harika fotoğraflar çekilebileceğiniz uygun alanları firma ile birlikte oluşturabilirsiniz. Firma bünyesinde profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlardan oluşan bir çekim ekibi bulunduğunu da unutmadan sizlere söyleyelim.

Sdf’nin sizlere sunduğu olanaklar hakkında daha fazla bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki adet organizasyon paketi sunan Sdf Design, sağladığı hizmet boyutlarına göre fiyatları şekillendiriyor. Etkinlik tarihiniz ve ek talepleriniz ise fiyatları etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 2.500 TL'den başlayan Sdf, taksitlendirme seçenekleri de sunuyor.

Taleplerinize göre oluşacak en net doğum günü & baby shower organizasyonu fiyatı için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanızı tavsiye ediyoruz.

Sdf Design Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Merkezi, Konak ilçesinde bulunan firma; İzmir içerisindeki her organizasyona ve isteğe göre de kargolama yolu ile şehir dışına hizmet verebiliyor. "Ücretsiz Teklif Al" formunu kullanarak veya Düğün Buketi'nin ücretsiz danışmanlık ekibine bağlanarak Sdf Design ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta ve süsleme verilen hizmet türleridir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 ay önce planlama yapılmalıdır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sadece sizlere özel hazırlanan organizasyon, event ve partilerdir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve tema geliştirme şeklinde yapılır.

Sdf Design organizasyon fiyatları ne kadar?

Sdf Design organizasyon fiyatları Sdf Design organizasyon fiyatları

Sdf Design Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sdf Design

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oğlumun doğum gününü beraber planlamıştık, tasarımları ve hazırlıklarıyla çok güzel olduu herkes hayran kaldııı

  2. Puan

    Baby shower organizasyonu için anlaştık fazlasıyla profesyoneller kalitesinden ödün vermeyen bir firma

  3. Puan

    aşkım tuanamın babyshower partisini sdf design ile tasarladık çok memnun kaldık, inşallah ilk yaş gününüde beraber kutlayacağız kızımın, özellikle fotoğrafçıları işini çok güzel yapıyo, dışarda fotoğrafçıya bizi çek desek 1200 lira istiyo, sdf yine çok insaflı davranıyo, düğünbuketinin de parmağı var tabi bu indirimde, herşey için teşekkürler siz harikasınızzzzzzzzz

Yorum yaz