İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Artizan Studio

Düğününüz için tüm eksikleri tamamladınız ve geriye sadece gelin saçı ve makyajı yaptırmak kaldıysa, Scandal Artizan Studio ile tanışın. İstanbul Şişli ilçesinde yer alan işletme, düğününüz için size en çok yakışacak makyaj ve saç tasarımı ile unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Çeşitli avantajları ile de birçok gelinin uğrak adresi olan firma, en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı oluyor. Gelin başı ve makyajı fiyatları ile kusursuz bir hizmet vadeden Artizan Studio, sunduğu olanaklar ile kendine hayran bırakıyor.

Sunulan Olanaklar

Artizan Studio, düğününüzden yaklaşık 4 hafta önceden iletişime geçmenizi talep ediyor. Bu süreçte tanışmakla kalmayıp saç ve cilt tipinizi tanımaya da çalışıyor. En doğru seçimi yapabilmek için sizi her anlamda tanımaya özen gösteren stüdyo, ücretsiz prova olanağı ile çeşitli denemelerle istediğiniz sonuca ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Aynı zamanda mekanda veya evde hizmeti, şehir dışı hizmeti ve yakın çevrenize, ailenize de hizmet sunmasıyla avantajlı bir yer oluyor. Gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel bir çalışma gerçekleştiren Artizan, yakınlarınızdan 10 kişiye hizmet veriyor.

Scandal Artizan Studio Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Ek hizmetler ve yapılacak olan işlemlere göre değişen fiyatları ile bu alanda hizmet veren pek çok yerden sıyrılan Artizan Kuaför Teşvikiye, gelin saçı ve makyajı yaptırmanız için en doğru yerlerden biri oluyor. Hangi şehirde olduğunuzun bir önemi olmadan hizmet alabileceğiniz yerdeki gelin saçı ve makyajı fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

10 kişilik gelin yakınlarına verdiği hizmetler de düşünüldüğünde belirlenen saç ve makyaj fiyatları son derece uygun olarak değerlendiriliyor. Görüşme yapabilmek için ücretsiz bir şekilde form doldurabilir veya randevu alabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Hizmetleri

En trend saç modelleri ve en doğal görünümlü makyajları ile sade şıklığı yakalamanıza yardımcı olan Scandal Artizan Studio, pek çok farklı hizmeti kusursuz bir şekilde sunuyor. Topuz modelleri başta olmak üzere, dağınık gelin saçı ve örgülü gelin başı çalışmalarıyla da son derece başarılı bir işletme oluyor. Yüz şeklinize ve gelinliğinize en uygun saç tasarımı titizlikle yapılıyor.

Makyaj konusunda da hem saç modeline hem de isteğinize göre şekil alınıyor. Ağırlıklı olarak doğal ve sade makyaj çalışmalarıyla son trendleri yakalayan kuaför, en güzel makyaj modelleri ile beğeni kazanıyor.

Nerededir?

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Scandal Artizan, Nişantaşı-Eminönü ve BŞK/1 dolmuşlarıyla kolayca gidilebilecek bir konumda yer hizmet veriyor. Gelin saçı ve makyajı için randevulaşacağınız stüdyonun açık adresi şu şekildedir: Teşvikiye Mah. Prf. Dr. Orhan Ersek Sk. No:20A Şişli İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Her şehre hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde ve mekanda hizmet verme ve saç provası yapma avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin yakınlarına hizmet ve makyaj provası hizmetleri.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Takma kirpik uygulaması, saç tasarımı ve saç bakımı hizmetleri bulunuyor.

Artizan Studio organizasyon fiyatları ne kadar?

Artizan Studio organizasyon fiyatları Artizan Studio organizasyon fiyatları Artizan Studio organizasyon fiyatları ise 3000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Artizan Studio Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Artizan Studio

Yorum yaz