Scala Nuova İnkim Otel Hakkında

İzmir’de nikâh sonrası yemeği mekânı arayanlara müjde! Scala Nuova İnkim Otel ’de sizlerin tüm davetlerinizi en leziz menülerimizle şenlendiriyor ve nikâh sonrası yemeği gibi özel konseptlerimizi en uygun fiyatlara sizlere sağlıyoruz. Çeşme’de balayı yapmak isteyenler için özel balayı süitlerimizle hizmet verdiğimiz Scala Nuova İnkim Otel’de nikâh sonrası yemeğinizi vermek bambaşka bir deneyim olacak!

Rahatlık ve Mükemmellik Arayanların Adresi

Scala Nuova İnkim Otel Çeşme’nin en gözde otellerinden birisi olup resturantı ile bölgedeki tüm turistleri ve yerli halkın damak tatlarını şenlendirmektedir. Düğün, nişan gibi en özel anlarınızda vereceğiniz yemekli davetlerde konuklarınıza en iyi sofraları kurmak istiyorsanız tercihinizi Scala Nuova İnkim Otel ’den yana kullandığınız için asla pişman olmazsınız. Ödüllü gastronomi aşçıları ve uzman servis personelleri ile en önemli konuklarınızı dahi gönül rahatlığıyla Scala Nuova İnkim Otel’de ağırlayabilirsiniz.

Hiçbir pürüzün çıkmayacağı ve her şeyin beklenildiği gibi gerçekleşeceği bir mekan arıyorsanız Scala Nuova İnkim Otel sizi detayları görüşmek adına bekliyor!

Hizmet Kapasitesi Nedir? Kaç Kişi Ağırlanabilir?

Scala Nuova İnkim Otel’de gerek konaklama gerekse de davetleriniz için davetli sayısı açısından sorun yaşamazsınız. :Çeşme’nin en büyük otellerinden birisi olan Scala Nuova İnkim Otel ’de konaklamak isteyen tüm konuklarınız 100 ila 150 kişi kapasiteyle otelde organizasyonunuz sonrası konaklayabilmektedir. Sizlere uygun fiyatla temin edeceğimiz odalarda sizin organizasyonunuza ait jestler ya da hediyeler de isteğiniz üzerine eklenmektedir.

Açık hava kapasitesi 300 ila 400 kişi olan Scala Nuova İnkim Otel’de kapalı alanda ise 100 ila 200 kişi ağırlanabilir. Açılır kapanır sistemli olan yemek alanlarımızda ise davetlerinizi kokteyl ya da yemekli olarak da yapabilmektesiniz.

100 ila 150 araçlık otoparkıyla da sizlere hizmet veren Scala Nuova İnkim Otel ’de tüm ihtiyaçlarınız ince ince düşünülüp hazırlanmıştır. Engelli girişinden bebek bakım odalarına kadar tüm gereksinimleriniz karşılanmaktadır.

Hangi Tür Etkinlikler Gerçekleştirilebilir?

 • Nişan Organizasyonları
 • Nikâh Sonrası Yemek
 • Düğünleri
 • Nikâh Töreni
 • Kına Geceleri
 • Yemekli Davetler
 • Evlilik Teklifleri
 • Açılışlar
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Seminerler
 • Baby Shower Partileri gibi çeşitli Scala Nuova İnkim Otel olarak yanınızdayız.

Kokteylli ve yemekli olarak tercih edeceğiniz tüm konseptlerde kampanyalarımız ve indirimlerimiz tüm sezonlarda geçerlidir.

Nasıl Gidilir?

Çeşme Ilıca’da yer alan Scala Nuova İnkim Otel ’e ulaşım sorunu asla yaşamazsınız. Konuklarınız İzmir'den veya civar illerden Çeşme otobanı ile kolaylıkla Scala Nuova İnkim Otel’e erişebilirler. Dolmuş ve otobüsle gelecekler ise İzmir’den Fahrettin Altay’dan kalkan Çeşme dolmuşu ve otobüslerine binebilirler.

Adres konusunda herhangi bir problem yaşarsanız sayfadaki haritaya tıklayıp navigasyonla Scala Nuova İnkim Otel’e gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Pınar & Hikmet
  Puan

  Otelin konumu son derece iyi, ekip şahane, hizmet 5 yıldızlı, düğünümüzde kusursuzdu…

Yorum yaz