Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Sc Inn Hotel Ankara Hakkında

Sc Inn Hotel Ankara, uygun fiyatları ile otelde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor ve Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alıyor. Şıklığı ve lüksü aynı anda yakalayabileceğiniz Sc Inn Hotel’ de düğünleriniz için birçok hizmet sunuluyor. Görsel uyuma ve tasarıma önem veren otelin kişi başı fiyatı 50 liradan başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Sc Inn Hotel Ankara, sizlere organizasyonlarınızı mekanın hangi salonunda yapmak isterseniz orada düğün yapma olanağı sunuyor. Otelin iki farklı salonu da farklı şekillerde dekore edildiği için beğeninize göre mekanın organizasyon danışmanı ile masalar ve sandalyeler süslenebiliyor.

Otelin her iki düğün salonu da kolonsuz ve teraslı olup biri 200 kişi, diğeri ise 60 kişi ağırlayabiliyor. Eğer isterseniz 100 kişi kapasiteli bahçede düğün yapma imkanınız da bulunuyor.

Sc Inn Hotel Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Sc Inn Hotel Ankara, uygun fiyatları ile misafirlerinin bütçesini zorlamıyor. Mekanın hafta içi kişi başı yemekli fiyatı 50 ile 80 lira arası değişiyor. Hafta sonu ise 50 ile 100 lira arası değişiyor. Hafta içi ve hafta sonu kişi başı kokteyl fiyatı ise 50 ile 80 lira arası değişiyor.

Fazlası için, ''Ücretsiz Teklif Al'' butonuna tıklayabilir ve DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek mekan hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Sc Inn Hotel & Convention Center, düğün organizasyonlarında sunduğu hizmetler ile gelin ve damat adaylarını ve konukları memnun ediyor. Mekan, düğünlerin olmazsa olmazı catering için kendi restoranının mutfağında profesyonel şefler tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfaklarını hizmetinize sunuyor. Ayrıca menü tadımı ve değişikliği yapma imkanınız bulunuyor. Çocuklara özel ve vejetaryen menüleri ile de misafirlerin farklı tercihlerini unutmuyor.

Mekan eğlence için orkestra temini yapabiliyor. Ayrıca, ses ve ışık sistemleri ile de düğününüz şenleniyor. Önceden bilgilendirme ile düğün salonunuzu süsleniyor ve aksesuarlarla dekorasyon yapılıyor. Düğün masalarında şık şamdanlara, mumlara ve çiçeklere de yer veriliyor. Mekanın ışıklandırması ise otelin bir diğer iyi olduğu alanlardan oluyor. Gelin tagında LED ışıklandırmalı arka plan kullanılıyor. Düğün salonu ise ışıklandırmalar ile ışıl ışıl ve büyüleyici bir hal alıyor. Son olarak da otelin odalarında konaklama olanağınız da bulunuyor.

Nerededir?

Mekan, organizasyonlarını Ankara ilinin merkezi ilçesi Çankaya Tunalı Hilmi’de yapıyor. Mekana ulaşmak için 323, 391, 407 gibi birçok otobüsü, Başkentray trenini ya da metroları kullanabiliyorsunuz. Özel aracıyla gelecek misafirler için açık adres:

Bülten Caddesi Barbaros Mah. No:54 / Tunalı Hilmi Çankaya/Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Standart Double Room, Twin Room, Corner Room adlı 3 farklı dizayn edilmiş odalarda konaklama imkanı sunuluyor. 150 kişi konaklayabilme imkanına sahip oluyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, gibi organizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Bu hizmetlere ek olarak mekanda göz alıcı LED ışıklandırmalar kullanılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, orkestra temini, mekan süsleme ve dekorasyon, istenilen salon seçimi, konaklama gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, dışarıdan catering ve organizasyon firması, fotoğrafçı getirebilme, orkestra temini, mekan süsleme ve dekorasyon, organizasyon danışmanlığı, otopark, vale gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve kameraman bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık alan olmak üzere üç farklı alanda düğün yapılabiliyor. Kolonsuz salon, yüksek tavana ve terasa sahiptir. Açık alan ise bahçedir. İkisi de şehir manzaralıdır. Açık alan 100 kişi, kapalı alanlar ise 200 kişi ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik grubu ve sanatçı temini yapılıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menülerde otelin restaurantında hazırlanan Türk ve dünya mutfakları tercih edilebilir. Ayrıca çocuklara özel ve vejeteryan menüleri de hazırlanabiliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00' da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Birbirinden ayrı tasarlanmış düğün salonlarından birisini seçip organizasyon danışmanı ile beraber düğün salonu süslenebiliyor.

Sc Inn Hotel Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Sc Inn Hotel Ankara düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Sc Inn Hotel Ankara düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sc Inn Hotel Ankara Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sc Inn Hotel Ankara açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz