İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Şazeli Florya Restoranı Hakkında

Özel tasarım havuz manzarasıyla göz kamaştıran Şazeli Florya Restoranı açık ve kapalı alanıyla nikah sonrası yemek kategorisinde önde gelen mekanlardan biri. İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren mekanın fiyatları her cebe uygun olacak bir şekilde belirlenmiş. Bu uygun fiyatlarıyla hizmetten ödün vermeyeden salonda nikah sonrası yemek ücretleri 80 TL'den başlıyor. Muazzam bir deneyim şansı sunan mekan hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Tabiri caizse ahşap yapının dile geldiği mekanda her detay kendisine hayran bırakıyor. Kapalı alanda özel tasarım dikdörtgen masa tercihinde bulunan Şazeli Florya, siyah sandalyeler, saman rengi suplalar, ahşap sunum tabağı üzerindeki mum ve çiçek detayları dikkatleri çekiyor. Açık alan konseptinde ağaçlarla çevrili alan özel tasarım havuzla birlikte hizmete sunuluyor. Yuvarlak alan tasarımlarda kullanılan ahşap masalara rengarenk sandalyeler eşlik ediyor. Yeşil ve mavinin birleştiği alanda ince detaylar mükemmel bir uyumla ön plana çıkarılıyor. Şazeli Florya Restoran’da kullanılan ışıklandırma mekanın ferah ve çekici olmasını sağlıyor. Mekanın açık alan kapasitesi 200 kişi, kapalı alan kapasitesi 500 kişidir. Ayrıca mekanda 120 kişilik özel davetler için ayrılmış bir alan bulunuyor.

Şazeli Florya Restoranı Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Daha çok et ağırlıklı menü sunan Şazeli Florya damaklarda iz bırakırken, hafızalarda da yer ediniyor. 80 ila 100 TL aralığındaki kokteyl fiyatları kişi sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Şazeli Florya hafta içi nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 100 TL'den başlarken, hafta sonu bu fiyatları 150 TL'ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlarla ilgili daha net bilgi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Nikah sonrası yemek kategorisiyle hafızalarda yer edinen Şazeli Florya, nişan & söz, doğum günü, mezuniyet töreni, evlenme teklifi gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyor. Bayii toplantısı ve kurumsal etkinliklere de kapılarını açan mekanda barkovizyon hizmetiyle kaliteli sunumlar yapabiliyorsunuz. Nişan, doğum günü, evlilik teklifi gibi özel davetlere ayrılan alandaki tasarım hayranlık uyandırıyor. Kişinin zevkine uygun tasarlanan masaya eşlik eden balonlar renk uyumu yakalanarak alan avizesine ve mekan geneline serpiştiriliyor.

Nikah sonrası yemek organizasyonunuzda tanışma hikayenizi görselleştirip barkovizyon hizmetiyle sunan Şazeli Florya Restoranı ekibi, misafirlerinizle paylaştığınız mutluluğunuzu çoğaltmanıza olanak sağlıyor. Kokteyl veya yemekli menüyle hizmet sunan Şazeli Florya’da et ağırlıklı menü başı çekiyor. Davet öncesi tadım yapıp, menüde değişiklik sağladığınız leziz yemeklerin tadına misafirlerinizle birlikte varabiliyorsunuz. Bünyesinde kasap ve şarküteri hizmeti de bulunan Şazeli’den ayrılmadan önce damağınızda iz bırakan tatları beraberinizde götürebiliyorsunuz.

Minik misafirlerle gelen ailelerin eşit şekilde eğlenmesine yardımcı olacak çocuk oyun alanında bulunan oyun ablasıyla eğlenen çocuklar, akranlarıyla da kaynaşma fırsatı yakalıyor. Müzik yayını için mekan orkestrasından yararlanabildiğiniz gibi Şazeli Florya, fotoğraf ve video hizmeti içinde kendi frekansınızın uyuştuğu fotoğrafçıyla çalışmanıza olanak sağlıyor.

Şazeli Florya Restoranı Nerededir?

Ulaşım açısından zorluk yaşanmayan mekan İstanbul şehirinin Bakırköy ilçesinde. Merkezi bir konumda bulunan mekana toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabiliyor. Mekan otopark hizmeti sunamasa da konumu gereği park konusunda sıkıntı yaşanmıyor. Mekanın açık adresi şöyle:

Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Florya Turistik Tesis Yanı No: 10 Florya/Bakırköy/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan & söz, doğum günü, mezuniyet töreni, evlenme teklifi gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor. Bayii toplantısı ve kurumsal etkinliklere de kapılarını açan Şazeli'de unutulmaz davetler yaşayabiliyorsunuz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Bunlara ek olarak kasap ve şarküteri hizmetini de bünyesinde bulunduran mekandan konsept dışı hizmet alabiliyorsunuz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı ve mekan süsleme hizmetleri mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, özel konsept tasarım ve barkovizyon gibi hizmetler mevcuttur.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan getirdiğiniz fotoğraf ustalarıyla mekanın muhteşem tasarımı birleşiyor ve kayda değer kareler elde edilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanı mevcuttur. 200 kişilik açık alanı özel tasarım havuz manzaralıdır. 500 kişilik kapalı alan ise farklı dizaynı ve yer yer yeşilliklerin kullanılmasıyla ön plana çıkıyor. 120 kişilik özel davetlere ayrılan alan ise tamamen misafirlerin zevkine göre tasarlanabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesindeki orkestra veya alternatif müzik seçenekleriyle doyasıya eğlence keyifle yaşanıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menü hizmeti sunulan mekanda daha çok et menü ön plana çıkıyor. Mekan çocuklara özel menüsüyle de gönülleri kazanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarım, ışıklandırma ve çiçek aranjman detayları hizmete sunuluyor.

Şazeli Florya Restoranı organizasyon fiyatları ne kadar?

Şazeli Florya Restoranı organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Şazeli Florya Restoranı organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Şazeli Florya Restoranı Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şazeli Florya Restoranı açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz