İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
6500 ₺
Hafta İçi
9000 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
850
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gazebo
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Animatör
Rent a car
Bando tedariğI
Barkovizyon
Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yöresel dans ekibi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
After party alanı

Sayanora Düğün Davet Salonları Hakkında

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan Sayanora Düğün Davet Salonları, nişan ve söz organizasyonunu karşılayacak olanaklarla karşınıza çıkıyor. Geniş alan kapasitesi ve etkinlik dahilinde sağladığı imkanlar ile tercih edilecek nişan mekanlarından biri oluyor. Mekanın nişan ve söz fiyatları ise taleplerinize göre belirleniyor. Kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kapalı ve şık bir dekorasyonla tasarlanan salona sahip mekan, nişan ve söz etkinliğini sizin için planlıyor. Maksimum 850 kişiyi ağırlayan mekan, organizasyon konseptini yaratacak bir ekiple çalışıyor.

İsteğinize bağlı olarak organizasyonunu profesyonel bir ekiple planlama olanağı sunuluyor. Ayrıca mekan, konsept özelinde süsleniyor ve salonun hakim rengiyle konsept uyumluluğu tamamlanıyor. Masa düzeni ve süslemeleri de ışıklandırmaya ve genel atmosfere uygun düzenleniyor. Özel araçlarıyla gelen konuklar için 50 araçlık otopark hizmeti de sunuluyor.

Sayanora Düğün Davet Salonları Nişan ve Söz Fiyatları

Mekan nişan ve söz organizasyonuna uygun imkanları, istek ve ihtiyaçlarınız ile uyumlu hâle getiriyor. Çeşitli hizmetleri içeren paketler ve konsepte uygun fiyatlar ise isteklerinize göre şekilleniyor. Mekanın nişan ve söz fiyatları ise yemekli, yemeksiz ve kokteyl seçeneklerine göre belirleniyor. Yemekli bir organizasyon için 50 - 80 TL arasında değişen bir fiyat belirleniyor.

Yemeksiz, pasta ve meşrubattan oluşan organizasyonlar için ise 6.500 TL ile 9.000 TL arasında bir ücret hesaplanıyor. Kokteyli davetlerde ise 30 TL’den başlayan fiyatlar uygulanıyor. Mekanın indirimli paketlerinden ve güncel fiyatlardan haberdar olmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Nişan ve söz için mekanı olarak tercih edebileceğiniz Sayanora Düğün Davet Salonları, farklı organizasyonlara da kapısını açıyor. Organizasyon özelinde kişiye özel konsept tasarlayan mekan, organizasyonu içeren hizmetleri harekete geçiriyor. Nişan ve söz etkinliği için de eğlenceli ve unutulmaz bir gün tasarlamayı ihmal etmiyor.

After part organizasyonu, fotoğraf-video ekibi, dj ve müzik ekibi ile mekanla uyumlu çiçek süslemeleri konsepte özel hazırlanıyor. Ayrıca nişanı gerçekleştirilecek çift için gazebo kısmı da süsleniyor. Yemekli bir organizasyon için de menü tadımı ve menü değişikliği yapılabiliyor. Düğün, kına gecesi gibi diğer özel günlerde de bu mekanı tercih edebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Fatih ilçesinin Akşemsettin Mahallesinde konumlanıyor. Sayanora Düğün Salonu mekanına özel araçlarınızla gelmenizi kolaylaştıran otopark hizmeti bulunuyor. Toplu taşıma ile gelen konuklar ise Aksaray metro istasyonunu kullanarak ve ek bir toplu ulaşım aracına binerek alana ulaşabiliyor.

Adres: Akşemsettin Mah. Öksüzce Hatip Sk. No:34/A Fatih-İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti.

Sayanora Düğün Davet Salonları nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Sayanora Düğün Davet Salonları nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Sayanora Düğün Davet Salonları nişan ve söz fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 9000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Sayanora Düğün Davet Salonları Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Sayanora Düğün Davet Salonları kapalı alan kapasitesi 50 - 850 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Rengarenk bir nişan töreniydi. Mekan çok güzel hazırlanmıştı geceye fotoğraflar ve videolar çok kaliteliydi

Yorum yaz